Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cera alergiczna
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosmoanka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 10:30    Temat postu: cera alergiczna Odpowiedz z cytatem

Hej, czy zmaga się któraś z Was z cerą alergiczną i odnosi jakieś pozytywne skutki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 10:30    Temat postu:

Powrót do góry
Renia12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ma cerę alergiczną i tylko odpowiednia pielęgnacja przynosi skutki, wystarczy jeden dzień że sobię odpuszczę i już widać efekty.
Powrót do góry
consera
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skóra alergiczna musi stosować specjalne, delikatne kremy. osobiście polecam http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Hydreane/Sk%C3%B3ra-wra%C5%BCliwa-odwodniona-r737.aspx?RangeId=737 . moja siostra stosuję tę markę ze względu na swoje problemy z cerą i jej bardzo pomagają
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak zdrowa cera ale samemu to ciężko o taką dlatego warto zadbać o cerę suplementami. Nie ma problemu z tym żeby sobie takie suplementy nabyć i cerę naprawić warto poczytać o tym : http://polecane-suplementy.pl/2016/07/11/zdrowa-cera/
Powrót do góry
Makarena91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo wrażliwą skórę. Nie toleruje ona wielu kosmetyków. Dlatego inwestuję tylko w dermokosmetyki - takie apteczne. Mój dermatolog zawsze doradza mi co kupić.
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam cerę atopową -po prostu trzeba unikać pewnych chemikaliów jak sls, parabeny czy olej mineralny i wszystko jest ok.
Powrót do góry
jagodzianka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest przede wszystkim skóra wrażliwa, doczytaj sobie coś na jej temat tutaj http://www.vichy.pl/blog/skora-wrazliwa/vmag59938.aspx ponieważ od właściwej pielęgnacji zależy właściwie wszystko. Czy taka skóra będzie bardzo problematyczna, czy niekoniecznie. Warto też zwracać uwagę na wodę, jaką stosujemy do mycia, wszystko przy takiej skórze może mieć znaczenie.

Ostatnio zmieniony przez jagodzianka dnia Czw Cze 01, 2017 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
nicolal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey:) tez ubolewam z moja cerą bo jest mam bardzo duzo naczynek i bardzo mnie to męczy. Odkąd zaczęłam stosować kremów z o naturalnym składzie polepszyło się. Dużą gamę produktów oferuje ten super-pharm https://www.ceneo.pl/gazetki/gazetka_super_pharm
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 14:38    Temat postu: Skóra atopowa Odpowiedz z cytatem

Skóra i alergia to może być bardzo złe połączenie, co wiem po sobie. Jakiś czas temu właśnie na tle alergicznym nabawiłam się atopowego zapalenia skóry. Najpierw na mojej skórze pojawił się obrzęk i rumień, a potem doszły do tego paskudnie wyglądające krostki. Długo się z tym zmagałam i wierzcie mi, że bywało ciężko. Pomogły mi dopiero emolienty, pozwoliły odbudować uszkodzenia i natłuścić skórę. Tutaj możecie poczytać o tym więcej - http://www.eloderm.pl/artykul/19,azs-u-doroslych-a-emolienty.html
Powrót do góry
monimm82
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze wszystkim można sobie poradzić Wink najlepiej jednak udać się do dermatologa po fachową opinie Wink Już pierwsza wizyta wam sporo pomoże. Dostaniecie fachową opinie na temat zdrowia waszej skóry. Polecam udać się do http://www.skinline.com.pl/dermatologia po porade.
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam problemów ze skórą alergiczną, natomiast jest ona wrażliwa i mocno przesuszona zarazem. Dlatego też zastanawiam się, czy nie sięgnąć po olej z pestek malin do jej pielęgnacji. Podobno kilka kropel naniesionych na wilgotą skórę, najlepiej po nałożeniu hydrolatu daje bardzo fajne efekty, przy czym dobrze sprawdza się zarówno w przypadku skóry dojrzałej jak i takiej z podrażnieniami. Jak sądzicie, warto sięgnąć po taki produkt?
Powrót do góry
wlosomaniaczka92
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam bardzo wrażliwą skórę... Sad Nie wiem ile kosmetyków już testowałam... Najlepsze są niestety te znacznie droższe. Hrm
Używała któraś z Was może kosmetyki Declare? Słyszałam o tej marce wiele dobrego, ale kosmetyki nie należą do tanich, dlatego najpierw chciałam znaleźć jakieś opinie osób, które już je używały... Tutaj jest ich sporo, a sklep z Krakowa (tu mieszkam) więc fajnie: https://sklep.aphrodite.pl/66-declare
Poleca ktoś? Pomocy! Sad
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniście pomyśleć o kosmetykach naturalnych. Kojarzycie markę kosmetyków Barwa: https://sklep.barwa.com.pl/? Warto o nich poczytać i zapoznać się z ofertą. Myślę, że to dobra opcja bo są to produkty całkowicie naturalne.
Powrót do góry
corall
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam mega wrażliwą cerę, stąd też mam całą półkę w łazience zawaloną kosmetykami naturalnymi i dermokosmetykami. W związku z tym się nie maluję, bo po prostu musiałabym wydać fortunę, by przetestować wszystkie dostępne kosmetyki do makijażu, żeby wiedzieć, które faktycznie mnie nie podrażnią. Dbam o odpowiednie nawilżenie cery kremami Mixy i Sylvecco, a do tego robię peelingi, oczyszczam twarz tonikiem i stosuję filtr przeciwsłoneczny cały rok, by nie dopuścić do przebarwień na twarzy. Czasem mi się to nie udaje, czego dowodem jest to, że zimą pojawiły mi się piegi na jednym policzku.
Powrót do góry
karolina.lubczyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałaś z produktów Pharmaceris? Na tej stronie jest szeroki wybór dermokosmetyków: apteka-melissa.pl/producent/pharmaceris.htm. Powinnaś znaleźć idealne, pasujące do Twojego rodzaju cery.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: