Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Parking na lotnisku?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MRDOYLE2423
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 10:35    Temat postu: Parking na lotnisku? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam pytanie, takie szybkie. Interesują mnie parkingi przy lotnisku, a dokładnie Modlin. Dlaczego? Bo znajomy polecał, bo gdzieś słyszał, że dają radę...Takie informacje z piątej ręki mnie nie interesują, dlatego pytam tutaj – czy znacie takie parkingi? Zależy mi na tym, żeby moje auto około 10 dni było pod dobra opieką i 200% nadzorem. Nie w jakimś błocie czy na łące, ale na cywilizowanym i ogarniętym parkingu – cena nie gra roli. Nie mam zamiaru podczas całego wyjazdu myśleć, czy jest wszystko w porządku z moim autem...Możecie polecić jakiś profesjonalny parking?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 22, 2015 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre biura podróży zapewniają lotnisko.
Powrót do góry
EcoDulcie79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że największy parking jaki jest przy lotnisku w Modlinie jest chyba godny polecenia, tu masz namiar: http://modlinparking.pl/. Przynajmniej gdy ja wyjeżdżałem na okres tygodnia około pół roku temu to zostawiłem tam samochód i wszystko było w porządku, a cena też nie była jakoś mocno wygórowana - zwłaszcza na dłuższy termin jest z tego co pamiętam jest relatywnie taniej.

Ostatnio zmieniony przez EcoDulcie79 dnia Wto Sie 04, 2015 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Marynakrk84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z lotniskowego parkingu, bo zawsze wydawało mi się, że to bardzo drogie i niekorzystne rozwiązanie. Ja akurat mam do najbliższego lotniska jakieś 100 kilometrów i zawsze udawało mi się znaleźć kogoś kto mnie odwoził i potem przyjeżdżał po mnie. Raz podjechałam jakimś busem, który jest specjalnie uruchamiany jako bus lotniskowy. Na pewno o parkingu poczytasz na stronie lotniska.
Powrót do góry
Jeninewks1503
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parkingi przy lotniskach są z reguły dobrze chronione i chyba nie ma co się obawiać, żeby zostawić tam auto. Wiadomo, że im bliżej lotniska i za monitoring parkingu trzeba na pewno zapłacić dużo więcej, niż za parking znajdujący się w znacznie większej odległości;/ Często takie parkingi należą bezpośrednio do lotniska i oferują też oni noclegi:) musisz podzwonić w kilka miejsc, bo teraz w sezonie może być ciężko o coś wolnego;/
Powrót do góry
lisabe92
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do zapytania Smile
SOWROC72
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, przy samym lotnisku Modlin znajduje się profesjonalny oraz sprawdzony parking. Naprawdę to jeden z lepszych parkingów w porównaniu z innymi parkingami przy różnych lotniskach. Dodatkową zaletą jest to, że mają naprawdę korzystne ceny. Słyszałam, że przy dłuższym pobycie mają naprawdę spore upusty, więc warto skorzystać. Tylko może zadzwoń i zarezerwuj miejsce.
Powrót do góry
MRDOYLE2423
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok:-) Ja do lotniska niestety nie mam 100 km...((( więc zostaje mi takie właśnie rozwiązanie... Co do parkingu, to reklamujesz jeden, ale czy podasz jakieś namiary? Właśnie o taki sprawdzony obiekt mi chodzi... Bo zakładam, że to nie jest JEDYNY parking, prawda? Także fajnie byłoby, gdyby jakieś konkretne namiary się pojawiły, bo nie wiem, na którym się skupić...
Powrót do góry
Franek78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem że na parkingach przy samym lotnisku jest mega drogo, ale jeżeli w niedalekiej odległości znajdziemy parking za mniejsze pieniądze to zawsze udawało mi się tak że ktoś z danego parkingu mnie odwoził na lotnisko i przyjeżdżał po mnie i było to wliczone w cenę parkingu także nie dajcie się naciągać Smile
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami w pobliżu jest tyle parkingów, że te ceny są wręcz konkurencyjne.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Sama się z tym spotkałam.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są konkurencyjne, dlatego warto dobrze poszukać Wink ja potrzebowałam kiedyś parking w okolicach lotniska Chopina i trafiłam na ten: http://warszawa.holiday-parking.pl/ Parking jest oddalony 7 minut od lotniska, czynny 24h, oferuje bezpłatny transfer na lotnisko, a do tego oferują przytulną poczekalnię oraz pokój dla Matki z dzieckiem.
Powrót do góry
LadyBlack
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no o tym to jeszcze nie słyszałam...
Powrót do góry
gosia5432
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam taką ofertę przeglądając internet. https://www.startparking.pl/ Osobiście nie korzystałam, ale słyszałam o takich rozwiązaniach i mają w ofercie również Modlin, który Ciebie interesuje. W niedalekiej przyszłości zapewne skorzystam z ich usług, bo szykuje mi się wylot - kwestia potwierdzenia.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wylatuję z lotniska w Gdańsku, dlatego mam pytanie, co robicie z samochodem, kiedy lecicie z Gdańska , zostawiacie tam na parkingu, czy po prostu gdzieś w Gdańsku i dojeżdżacie w inny sposób na lotnisko. Ja jakoś specjalnie nie chciałabym zostawiać na lotnisku, dlatego się zastanawiam, co się bardziej opłaca wynajęcie na przykład takiej taksówki do lotniska http://airporttaxigdansk.com.pl/ ,czy właśnie zostawienie auta na parkingu przy lotnisku?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 25, 2016 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: