Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak leczyż zylaki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 11:09    Temat postu: Jak leczyż zylaki Odpowiedz z cytatem

Mam duzy problem z żylakami. Chciałabym zapisać się na leczenie ale za bardzo nie wiem co jest obecnie polecane Sad Czy możecie polecić jakieś zabiegi?
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 29, 2015 11:09    Temat postu:

Powrót do góry
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie powinnaś niczego szukać na własną rękę ale po prostu zapisać się do lekarza, który sam doradzi Ci najlepsze dla CIebie rozwiązanie.
Problemem żylaków zajmuje się chirurgia naczyniowa - na stronie znajdziesz dobre źródło informacji na temat leczenia tych dolegliwości tak więc możesz sobie zawsze zerknąć i poczytać co jest dla kogo polecane.
Moja mama miała jakiś czas temu wykonywany zabieg usuwania żylaków metodą laserową. Była bardzo zadowolona z efektu.
Hiperclara78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że cie rozczaruje, ale żylaki całkowicie (tj. jako-tako) można usunąć jedynie operacyjnie, cała reszta to profilaktyka, by ustrzec się następnych, i ewentualne rozrzedzanie tego co jest, czyli popularne tabletki na żylaki i popijanie dobrej jakości czerwonego wina. (18+)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marguerite1282
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na twoim miejscu zaczęłabym leczenie od ogólnie dostępnych w aptekach preparatów na żylaki, na przykład Diohespan max, z maksymalną jednorazową dawką dziennąSmile nie ma co kombinować zabiegami, a te tabletki naprawdę dają radęSmile pozdrawiam:-)
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żylaki leczyłem i leczę żelem http://www.lioton.pl/O-zelu-Lioton i ćwiczeniami poprawiającymi krążenie. Nie chcę na razie decydować się na zabieg, który jak każdy jest w jakimś stopniu niebezpieczny.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego żelu używam na obolałe nogi. Bardzo dobrze chłodzi i koi.
Powrót do góry
Kierzyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że żel nie jest wstanie pomóc Ci wyeliminować zaawansowanych żylaków, a jedynie może łagodzić dolegliwości. Leczenie żylaków to akurat proces z punkt medycyny prosty do wykonania o ile jest to robione pod okiem specjalisty, dlatego nie ma co do przychodni się z takimi problemami udawać tylko najlepiej od razu szukać pomocy w placówkach tego typu - http://flebonet.pl/placowki/wroclaw/ przynajmniej macie pewność, że najlepsi się Wami zajmują.
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę ze żylaki powinno się leczyć. Wiadomo, każdy próbuje sposobów ogólnodostepnych ale one jedynie łagodzą objawy. To moje zdanie. Najlepiej jakbyś poszła do dobrego lekarza, takiego jak sa tutaj http://medichouse.pl/. Możesz rejestrować się online i zrobisz na miejscu wszystkie konieczne badania no i zacząć trzeba konkretne leczenie. Nie dość że żylaki szpecą to są dość niebezpieczne.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne jest to, by cokolwiek robić z nimi - nieleczone żylaki w najgorszej sytuacji kończą się amputacją. I o ile są miejsca jak http://www.ortopedyka.pl/ które dopasują Ci protezę, tak myślę, że własne nogi są całkiem optymalnym rozwiązanie. Stosuj zabiegi, kremy - najlepiej umów się do lekarza. Smile
Powrót do góry
womenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma usuwała żylaki i pajączki laserowo i była bardzo zadowolona. Ja czytałam o tej metodzie tutaj http://www.caffebabka.pl/laserowe-leczenie-zylakow/. Zajrzyjcie sobie. Żylaki powinno się leczyć, usuwać, mogą być niebezpieczne. Nie ma co czekać, aż ich stan będzie aż tak zaawansowany, że będzie się należał zabieg usuwania na NFZ.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 08:48    Temat postu: żylaki Odpowiedz z cytatem

Ja polecam udanie sie tu http://www.medrex.pl/laserowe-leczenie-zylakow laserowe leczenie żylaków jest zabiegiem mało inwazyjnym. Nie potrzebne jest leżenie w szpitalu. jak to było po zabiegach operacyjnych. już na drugi dzień jesteśmy gotowi do powrotu do normalnych zajęć.
Powrót do góry
Harry
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze piszecie najlepiej udać się do jakiegoś ośrodka czy specjalistycznej kliniki i tam próbować pozbyć się tego problemu jakim są żylaki, moja matka leczyła się w http://www.kriocentrum.com/ i jest bardzo zadowolona, większość żylaków zniknęła.
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Ci bardzo skuteczny, polecany przez specjalistów krem na żylaki Varive. Krem wzmacnia naczynia krwionośne oraz usprawnia krążenie krwi w nogach, dzięki czemu przeciwdziała pękającym naczynkom oraz żylakom.
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najgorsze są żylaki odbytu, te co mam na nodze jakoś mnie nie przerażają. Staram się nie dopuszczać do zaparć, piję dicopeg 10g jestem na diecie mam nadzieję że mnie nie dopadną Cool
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również słyszałam o tym kremie, Varive http://varive.pl/, wiele osób sobie go chwali. Sama wypróbuję niebawem, bo ciekawią mnie efekty, a jednak wole tego typu naturalne metody, niż od razu latać po chirurgach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 19:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: