Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na prezent?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EXTRAERAST74
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 21:40    Temat postu: Co na prezent? Odpowiedz z cytatem

Hej. Szukam ciekawego prezentu dla matki na imieniny. Z zawodu jest kucharką i lubi gotować, więc najlepszym rozwiązaniem będzie chyba coś w postaci jakiś akcesoriów kuchennych. Do wyboru mam zestaw przyrządów marki Nuance (bardzo fajna duńska firma produkujaca łopatki, pędzeli i tym podobne rzeczy) albo Robota kuchennego. I tak się zastanawiam z czego mogłaby się ona bardziej ucieszyć? Może macie jakiś punkt widzenia na ten temat? Chętnie poczytam wasze opinie. Z góry dziękuję za odpowiedzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Wto Lut 17, 2015 21:40    Temat postu:

Powrót do góry
Bestkarissa90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robot kuchenny to naprawdę fajna sprawa, ale i takie łopatki Nuance lub inne akcesoria mogą się przydać. Musisz sobie zadać pytanie - co mamie się bardziej przyda/spodoba. Jeżeli ma fajnego robota to po co jej drugi i na odwrót Wink Moja mama na przykład robota ma super, ale za takie gadżety jak łopatki czy szpikulce do mięsa byłaby bardzo wdzięczna.

Ostatnio zmieniony przez Bestkarissa90 dnia Czw Mar 05, 2015 11:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drmonty2436
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent chyba lepszy jest robot. Ja na pewno nie ucieszyłabym się z łopatek i innych akcesoriów. Co innego robot. W każdej kuchni jest to niezastąpione urządzenie. Pomyśl też o tym, że odciążysz tym swoją mamę i gotowanie będzie jej zajmowało mniej czasu. Oczywiście jeśli ona w ogóle jest zwolenniczką takich urządzeń, bo niektóre mamy wolą nadal wszystko ręcznie kroić i mieszać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aniołek2
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze fotoobraz? To chyba były bardzo fajny prezent, po za tym ze ciekawie wypełnia wnętrze jest świetną pamiątką. Sama mam jeden w domu. Widziałam ze tutaj http://www.dpsdruk.pl/ też coś takiego wykonują.
Powrót do góry
Dannettexyz71
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne opinie na ten temat, jedni twierdzą że kobietom nie powinno sie kupować w prezencie nic co jest związane z kuchnia gotowaniem itd. powinno sie kupować raczej bardziej osobiste rzeczy, ja jednak jestem kobietom i wcale tak nie uważam chętnie przyjęłabym taki prezent o jakim mówisz, ale może dlatego że dopiero przeprowadziłam się do swojego mieszkania i wszystkiego mi jeszcze brakuje
Powrót do góry
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takich drogich prezentów nie robię, bo na ekspres mnie nie stać. Moja babcia często dostaje ode mnie jakiś likier, bo bardzo go lubi okazyjnie pić. I do tego słodycze. Ostatnio dostała ode mnie praliny Lalibelle z Wedla. Lubi takie bombonierki, więc była zadowolona Smile
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na prezent można mieć wiele najlepiej dostosować go do osoby którą chcemy obdarować. Jeżeli ktoś lubi czytać książki to można go obdarować dość popularną książką Adama Amblera "Seksturysta" sama czytałam i książka dość skandaliczna mnie podobały się liczne wątki erotyczne i ukazanie turystyki inaczej.
Powrót do góry
jowita33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na parapetówce widziałam jak znajoma dostała filtr do wody o taki http://global.com.pl/ i była dość zadoowlona Wink zawsze sie przyda
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 08:45    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Moja mama też w kuchni spędza wiele czasu a najwięcej czasu zajmuje jej zmywanie- może dlatego, że tego nie lubi? Na najbliższe urodziny chcemy złożyć się z rodzeństwem na prezent i kupić jej zmywarkę. Pokażemy jej na electro.pl pare modeli i niech wybiera, która jej sie najbardziej podoba. W końcu na to zasłużyła Smile
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezenty, które nadawałyby się do kuchni mogą być bardzo różnorodne. Robot to bardzo fajny pomysł, ale ja ostatnio kupiłam znajomym na art-Madam ręcznie wykonane, ceramiczne jaskółki, które zasiadły na gałązce. Niby banalna ozdoba, ale pani domu uwielbia takie bibeloty i była zachwycona upominkiem.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2015 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aja wolę rzeczy bardziej takie ręcznie robione ;p ostatnio z narzeczonym trafiliśmy na serwis Art-Madam: http://art-madam.pl/prezent/ gdzie swoje rzeczy wystawiają ludzie, którzy sami produkują biżuterię, szyją różnego rodzaju przedmioty użytkowe czy ozdoby oraz zabawki Smile
Powrót do góry
cycylia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto coś wyjątkowego i w typie tamtej osoby.
Zosiasia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 12:40    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Zerknij tutaj http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-kuchni,a-2795 - może znajdziesz coś odpowiedniego na prezent. Mają bardzo duży wybór i super ceny. No i jest ranking najlepszych sprzętów. Wybierasz- porównujesz i wiesz, że kupujesz najlepsze z najlepszych :0
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama obchodzi urodziny 28 grudnia. Wraz z rodzeństwem chcemy jej zrobić niespodziankę i pojawić się na jej urodzinach. Wszyscy wzięliśmy urlopy tego dnia i będziemy mieli cały dzień na przygotowanie jedzenia, udekorowanie mieszkania. Tego dnia moja mama kończy 50 lat i chciałabym, żeby ta impreza urodzinowa zapadła jej w pamięć. Nikt z nas nie potrafi zrobić ładnego i dobrego tortu i dlatego zdecydowaliśmy się go zamówić. Moja przyjaciółka poleciła mi ofertę ten cukierni http://e-torty.pl/do/page/torty-lublin . Sprawdzałam ją i nie mogę się zdecydować między tortem czekoladowym i migdałowym. Jak myślicie, który z nich będzie lepszy?
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Gru 25, 2015 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak zrezygnowałabym ze sprzętów kuchennych jeśli chodzi o prezent. Jest przecież wiele innych fajnych i ciekawych możliwości. Ja np. ucieszyłabym się z dyfuzora olejków eterycznych - http://www.airnaturel.pl/produkty/aromaterapia/ . Fajna sprawa bo ślicznie pachnie w całym mieszkaniu. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu ale myślę, że mama byłaby zadowolona.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 25, 2015 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: