Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

designerska kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tytus
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo mieliśmy ten sam problem Very Happy kuchnia była już tak tragiczna, że w tym roku przyszedł na nią czas. Meble wybieraliśmy w salonach Agata i dla mnie był to strzał w 10ke Smile nie dość, że porządne i naprawdę modne i fajne, to jeszcze żadnych problemów przy zakupach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 17:21    Temat postu:

Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni jest najczęściej bardzo dużo sprzętów rtv agd dlatego trzeba zadbać o odpowiednią elektryczność w tym miejscu. Mąż kupował gniazdka od Ospel i rzeczywiście nie mieliśmy jeszcze żadnych spięć. Na ich stronie http://ospel.pl/pl znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.
Powrót do góry
Magdula88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej kuchni trzeba wybrać odpowiednie sprzety agd, ktore fajnie wkomponuja sie w wasz wystrój. Polecam wam bardzo eleganckie i przede wszystkim praktyczne ekspresy ze sklepu z kawami https://www.cafesilesia.pl na pewno swietnie je dopasujecie do kazdej kuchni
Powrót do góry
emily
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w kuchni tablicę kredową na której domownicy zapisują ważne infomacje, a nawet przepisy, idealna do wnętrz w stylu skandynawskim;)
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co macie w kuchni na ścianach? Ja właśnie trafiłam na artykuł http://www.poradydekoracyjne.pl/dekoracje-scienne/ i zastanawiam się nad powieszeniem plakatów w kuchni. Wydaje mi sie, ze to może dodać jej charakteru. Obecnie jest standardowo, nic ciekawego
Powrót do góry
Basia5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie ekspresy do kawy polecacie? Ja mam upatrzony: https://www.philips.pl/c-m-ho/kawa/reczne-ekspresy-do-kawy-saeco/najnowszy#filters=MANUALESPRESSO_SU2&sliders=&support=&price=&priceBoxes=&page=&layout=12.subcategory.p-grid-icon, w czerwonym kolorze. Będzie pasował do reszty urządzeń. W moim starym ekspresie nie ma spieniacza do mleka i pora już kupić nowy. Czy naprawdę jest tak prosty w obsłudze, jak piszą?
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam kuchnię połączoną z jadalnią, więc zamówiliśmy razem z meblami do kuchni w salonie agaty do sufitu szafeczki na akcesoria kuchenne plus do tego specjalne miejsce na a'la domowa piwniczkę z winami. Bardzo fajny efekt - dodaje wlasnie nowoczesnego charakteru i podkresla chlodny klimat jadalni, gdzie mamy na scianach kamienie
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie oświetlenie stosujecie w kuchni? Jestem właśnie przed wyborem i najbardziej skłaniam się ku oświetleniu meblowemu. Macie jakieś doświadczenia, jak się ono sprawdza? Nie ukrywam, że ten pomysł się wziął trochę pod wpływem impulsu, podpatrzony u znajomych, ale trzeba przyznać, że jak się do nich wybraliśmy na kawę (akurat siedzieliśmy w kuchni) to bardzo przyjemny efekt dawały te podświetlone meble kuchenne. Estetyka więc zagwarantowana, szczególnie, że polecili nam firmę TCO http://www.tco.com.pl/akcesoria-meblowe/oswietlenie-meblowe/, która na estetykę kładzie bardzo duży nacisk.
Powrót do góry
ola89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze to sobie wymarzyłaś akcesoria do kuchni. Na pewno nie będzie łatwo je znaleźć. Dodatkowo nie będzie to tanie bo co disajnerskie to i drogie bo wymyślone przez jakiegoś tam projektant, który karze sobie słono płacić. Czasami wygląd nie idzie z funkcjonalnością. Lepiej postawic na rzeczy ktore wykorzystasz, np szafki cargo https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/przechowywanie/kosze-cargo-i-pojemniki.html
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/turkusowa-kuchnia widziałam naprawdę niecodzienną kuchnię. A uważam, że jeśli chodzi o dizajnerską kuchnię to na nią wydaje się tyle samo co na zwykłą. Przecież to kolory i dodatki sprawiają, że jednak jakoś ciekawie ona wygląda. A meble i tak się robi na wymiar. Dlatego warto wcześniej zrobić projekt mebli i kuchni aby dać go stolarzowi. Dużo rzeczy można też samemu zrobić. Na przykład mój kolega zrobił sobie sam klosz do lampy w kuchni. A jest on zrobiony z drutu i pomalowany na miedziany. Widziałam podobną lampę w sklepie i trochę kosztowała. A on to zrobił dosłownie za psie pieniądze.
Powrót do góry
al-g
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to są fajne sprawy, te kuchnie. Jak kogoś stać na taki wydatek oczywiście.
tarkien
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kuchnia będzie fajna, jeśli będzie nam odpowiadać i trafimy w nasz własny gust lub styl. Na przykład jak spojrzymy na te panele szklane do kuchni to możemy je sobie tak dobrać, aby były one dla nas jak najbardziej odpowiednie i dostosowane do naszych własnych potrzeb i zainteresowań.

Wtedy będzie to wyglądało tak jak sobie to wymarzyliśmy i nasza kuchnia będzie jak najbardziej odpowiednią dla nas.
patrycka666
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont cieżka sprawa, spędza sen z powiek, ale potem jaka radość.
Myślę ze fajną strona jest e-garnuszek.pl jest tak duzy asortyment,można znaleść tam wiele rzeczy które będą potrzebne, nie wiem na co dokladnie tez polujesz.
zajrzyj a moze tez cos znajdziesz Wink
Powrót do góry
Kapibarka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście centrum każdej kuchni jest dobra lodówka, więc na to zwracam uwagę w pierwszej kolejności. Moją zdecydowanie ulubioną marką jest Liebherr, ostatnio widziałam piękne lodówki dwudrzwiowe, coś wspaniałego. Wyglądają naprawdę pięknie i do tego są bardzo ekonomiczne.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno zainwestować w jakieś fajne rolety. Z tego co wiem,to na pewno ciekawe rozwiązania oferuje Roletex. Mogą stanowić niesamowitą ozdobę okna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 22:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: