Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

designerska kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ESherri1593
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 13:25    Temat postu: designerska kuchnia Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie:-) Chciałam się pochwalić nie nowym przepisem, ale moja nową kuchnią, odremontowana w końcu!!!! Hurrra!!!! Mam teraz kuchnie jak z modnego żurnala:-) teraz zostało tylko jedno... Gadżety do kuchni muszę zakupićSmile I to byle jakie, szpanerskie takie bym chciała, jak już szaleć, to na maxa:-) możecie zaproponować coś wariackiego, ale też w miarę funkcjonalnego oczywiście:-) może jakaś patelnia, która sama naleśniki robi, a wygląda jak zwierciadło...? Smile podrzućcie jakieś sklepy w necie lub jakichś producentówSmile Dzięki:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 10, 2015 13:25    Temat postu:

Powrót do góry
pete87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, gratulacje z okazji odnowienia kuchni. Miło mieć remont już za sobą. Ja polecam od siebie takie garnki w żarówiastych kolarach. Gadżety do kuchni cudownie prezentują się w kuchni i nawet ja, która nie lubię gotować z chęcią sięgam po te garnki i w nich gotuje. Poza tym polecam gadżety w takich futurystycznych kształtach, np. pojemniki na sztućce. Poszukaj w sieci.

Ostatnio zmieniony przez pete87 dnia Czw Cze 18, 2015 15:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IJAME1289
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie , remont niestety ( albo i na szczęście dla zakupoholiczek takich jak na przykład ja;) nie wystarczy i kuchnię trzeba sobie wyposażyć... nie wiem , czy dobrze rozumiem , ale wszelkie mebelki , stoły , kuchenki już masz? Bo jak tak , to wypadałoby dopasować resztę gratów kolorystycznie... i najlepiej kupić coś z nowości. Abstrakcja iszaleństwo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MEGAHERBERT2752
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze to sobie wymarzyłaś akcesoria do kuchni. Na pewno nie będzie łatwo je znaleźć. Dodatkowo nie będzie to tanie bo co disajnerskie to i drogie bo wymyślone przez jakiegoś tam projektant, który karze sobie słono płacić. Czasami wygląd nie idzie z funkcjonalnością.
Powrót do góry
Hubert74
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Twoja kuchnia musi być śliczna. Ja sama o takiej marze. Mam nadzieję, że w przyszłości też taką będę miała. Gadżetów do kuchni poszukaj w internecie. Tam jest największy wybór, Wystarczy wpisać w google stylowe przedmioty do kuchni.
Powrót do góry
dynamical123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do designerskiej kuchni świetnie sprawdzają się rolety.Są duże łatwe w utrzymaniu niż firanki, a wyglądają niema identycznie. no i zajmują znacznie mniej miejsca. polecam wszystkim super sklep z roletami. Jest w czym wybierać: http://www.rolsun.pl/rolety-materialowe/wewnetrzne/plisy.html
Powrót do góry
Paula89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w kuchni bardzo podobają się różnego rodzaju stojaki na przyprawy. Sama sobie ostatnio zakupiłam takie fajne słoiczki na kawę, herbatę i teraz poszukuję coś smacznego, aby tam wsypaćSmile Ostatnio trafiłam na ciekawe herbatki i nie tylko na http://www.konesso.pl/product-pol-1411-Czarna-herbata-Ronnefeldt-Assam-Broken-Goldspitzen-100g.html . Widziałam też takie młynki w kształcie tańczącej baletnicy i też były przepiękne:) Musisz pochodzić, poszukać a może coś wpadnie Ci w oko.

Ostatnio zmieniony przez Paula89 dnia Nie Lip 12, 2015 11:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne rzeczy, które poprawiają wygląd nasze j kuchni można znaleźć na stronie http://www.scandiloft.pl/ Naprawdę wiele ciekawych ozdób i takie własnie designerskie rzeczy, jak nożyczki i takie różne przedmioty od talerzy, po foremki. Kilka ozdobnych rzeczy, które naprawdę mogę przeobrazić naszą kuchnię.
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli urządzacie swoją kuchnię, możecie sprawdzić również ofertę w blaty kuchenne pruszków. Według mnie blaty kuchenne to jeden z ważniejszych elementów w kuchni, dlatego warto wybrać coś, co będzie służyło przez lata, jednocześnie nadając dobry styl w kuchni.
Powrót do góry
Sabinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kuchnia powinna być wyposażona w dobre sprzęty i być miejscem gdzie można się łatwo poruszać design pewnie, ale nie za wszelką cenę. Mi się np. podoba sufit podwieszany w kuchni, że wszystko jest niżej. Ostatnio nawet przez dział na oferteo - http://www.oferteo.pl/montaz-plyt-warstwowych orientowałam się ile kosztuje taka usługa i powiem Wam, że nie jest tak drogo jak myślałam. Nie wiem tylko jaki koszt materiałów.
Powrót do góry
varlos
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dać też ładne blaty Poznań. One najbardziej przyciągają uwagę, więc muszą być ładne.
Powrót do góry
laleczka82
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem po remoncie i bardzo bardzo cieszę się z nowej kuchni! Postawiliśmy na nowoczesne meble i sprzęty, a także pasujące do nich dodatki.
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić zapoznanie się z oferta zlewozmywaków w Outlecie Budowlanym http://hurtbud.com/43-zlewozmywaki mi wyjątkowo przypadły do gustu bo są inne i bardzo stylowa. Może komuś się przyda.
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie się zapoznam, choć na chwilę obecną raczej nie będą mi potrzebne. Dobrze jednak wiedzieć o takich rzeczach na przyszłość.
Powrót do góry
Sandrakk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nowoczesną kuchnię, która tydzień temu przeszła gruntowny remont. Nie wyszła dokładnie taka jaka miała być, ale i tak jest w miare fajna.
Reklama

Wysłany: Sro Paź 07, 2015 08:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: