Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co się wybrać do kina?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Teatr i kino
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cydr14
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 13:20    Temat postu: Na co się wybrać do kina? Odpowiedz z cytatem

Macie jakies typy, na co warto pójść do kina w czerwcu?
Reklama

Wysłany: Pią Maj 29, 2015 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
wiosenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako fanka kina akcji poleciła bym ci Mad Max: Na drodze gniewu, Jurassic World i San Andreas Very Happy na tym pierwszym byłam w kinie i film genialny, pozostałe 2 czekają na premierę. Jednak na pewno się na nie wybiorę Very Happy nie lubię chodzić do kina na romanse, wole je obejrzeć w zaciszu z mężem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NetBorzymir91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San Andreas, teraz na tym byłam w kinie:-) Pilot ratownik przemierza stan Kalifornię po trzęsieniu ziemi, aby odnaleźć i uratować swoją córkę, której dotychczas nie miał okazji poznać. Rola główna: Dwayne Johnson :-)
Powrót do góry
Draddar83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Wręcz przeciwnie. Zresztą , w maju też nie miałam. Na filmy akcji pod tytułem zabili go , a on ich i odleciał rakietą- nie chodzę. Naa komedie pt ona kocha jego , on ją , a potem się kłócą , a potem nie- tym bardziej. EX machina miała być dobra , ale już zwiastun...hm.
Powrót do góry
Draddar83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NetBorzymir91 napisał:
San Andreas, teraz na tym byłam w kinie:-) Pilot ratownik przemierza stan Kalifornię po trzęsieniu ziemi, aby odnaleźć i uratować swoją córkę, której dotychczas nie miał okazji poznać. Rola główna: Dwayne Johnson Smile

O , właśnie .Wy tto macie na co pójść , a moje narzeekactwo i wybiorczość i tego typu rzeczy z miesiąca na miesiąc eliminują mi wyprawy do kina ,bardziej i bardziej. Nie ma już chyba nic dla mniee... kochałam kiedyś sf , a od 2 części igrzysk śmierci to też się kończy...
Powrót do góry
margurite98
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam film Agentka. W końcu Statham nie w roli wrażliwego zabójcy, tylko w komedii, a talent do komedii facet ma, już w Niezniszczalnych było to widać :-) O czym jest film? Analityczka CIA zgłasza się na tajną misję, która ma zapobiec globalnej katastrofie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Icarlota84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strefa nagości - dramat polsko - holenderski. Mi sie podobał ten film, aż się sama zdziwiłam:-)
Młoda Holenderka poznaje w saunie piękną Arabkę. Jest to początek erotycznej fascynacji dwóch nastolatek.
Teraz właśnie grają go w kinach, polecam:-)
Powrót do góry
Shery71
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam: Manglehorn, z Alem Pacino:-) Jest to dramat, ale kino najwyższych lotówSmile
A.J. Manglehorn jest samotnym dziwakiem i byłym skazańcem, który stara się pogodzić z przeszłością, kiedy to porzucił kobietę swoich marzeń.
Powrót do góry
BenedyktaPL2829
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ten film: Polowanie na prezydenta :-)
Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari – spadkobierca słynnego rodu myśliwych. Chłopak, który w środku dzikiej puszczy, zgodnie z lokalną tradycją, przechodzi właśnie swój test na męstwo, odnajduje kapsułę ratunkową i uwalnia prezydenta, zanim na miejsce katastrofy przybywają uzbrojeni agresorzy. Podczas gdy Pentagon podejmuje desperackie próby namierzania przywódcy narodu, dla Oskariego i jednego z najważniejszych ludzi na ziemi rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Wielkie polowanie, które może odmienić losy świata!
Powrót do góry
Oneida2883
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noooo, klasyka, której nie mozna przegapić: Terminator: Genisys!!!!!XD
Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.
Powrót do góry
Vernon2335
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W głowie się nie mieści - świetna komedia dla całej rodziny XDXD
Spece od animacji zafundowali nam podróż do wnętrza umysłu 11–latki, czyli tam, gdzie gnieżdżą się niestabilne emocje, kształtują zręby osobowości, a świeże wspomnienia i stare ślady pamięciowe komponują się w barwną mozaikę.
Powrót do góry
JINAUK2405
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam iść na najdłuższą drogę, bardzo fajny film dla kobiet, faceci będą się niestety nudzić więc polecam się wybrać z koleżanką . Ostatnio widziałam też madmaxa warto iść na 4d- super efekty jeśli nie to chociaż na 3d :) AAA zapomniałam o Minionkach - pozycja obowiązkowa!!!
Powrót do góry
Rigoberto1247
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz grają francuski dramat - Nowa dziewczyna.
Claire i Laura to najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa. Są nierozłączne i dzielą ze sobą wszystkie najważniejsze momenty życia. Pewnego dnia Laura zapada na ciężką chorobę i wkrótce potem umiera. Claire popada w depresję. Chcąc sobie poradzić ze stratą, zaczyna pomagać Davidowi – mężowi przyjaciółki, który samotnie wychowuje niemowlę. Kobieta nie wie jednak, że mężczyzna ukrywa przed światem mroczny sekret. Podczas niezapowiedzianej wizyty w domu Laury i Davida, Claire natyka się na tajemniczą Virginię. Nowa dziewczyna ma na sobie ubrania Laury, a w jej twarzy jest coś niepokojąco znajomego.
Powrót do góry
Rosina1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Papierowe miasta - książka była rewelacyjna!!!
kranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora ”Gwiazd naszych wina”. Quentin Jacobsen - dla przyjaciół Q - od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie przeżyli razem coś niesamowitego, teraz chodzą do tego samego liceum. Pewnego wieczoru w przewidywalne, nudne życie chłopaka wkracza Margo w stroju nindży i wciąga go w niezły bałagan. Po czym znika. Quentin wyrusza na poszukiwanie dziewczyny, która go fascynuje, idąc tropem skomplikowanych wskazówek, jakie zostawiła tylko dla niego. Żeby ją odnaleźć, musi pokonać setki kilometrów. Po drodze przekonuje się na własnej skórze, że ludzie są w rzeczywistości zupełnie inni niż sądzimy.
Powrót do góry
drterrance2535
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam typ na lipiec:-) Lubię takie klimaty, dlatego wybieram się na film Wojna imperiówSmile
Huo An (Jackie Chan) dowodzi oddziałem specjalnym strzegącym Jedwabnego Szlaku – strategicznej drogi handlowej łączącej Chiny z Europą. Jego zadaniem jest utrzymywanie pokoju między trzydziestoma sześcioma narodami, które konkurują o kontrolę nad szlakiem. Pewnego dnia Huo An wraz ze swoimi najbardziej zaufanymi ludźmi zostaje niesłusznie oskarżony o przemyt złota i trafia do miasta-więzienia. Doświadczenie militarne Huo Ana i jego żołnierzy okazuje się przydatne, gdy pod bramami staje zdziesiątkowany rzymski legion pod dowództwem zbuntowanego Lucjusza (John Cusack). Jednak nie oni stanowią realne niebezpieczeństwo. Prawdziwe zagrożenie to wielotysięczne zastępy bezwzględnego generała Tyberiusza (Adrien Brody), podążającego tropem Lucjusza. Epicka bitwa, która rozegra się między garstką doraźnie sprzymierzonych przedstawicieli 36 narodów i legionistów a potężną rzymską armią, przejdzie do legendy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 18, 2015 20:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Teatr i kino Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: