Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja hormonalna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terreniia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że po nich bardzo się tyje, czy to prawda?
Reklama

Wysłany: Czw Paź 20, 2016 18:13    Temat postu:

Powrót do góry
dazofaw
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorę od kilku lat i wszystko jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zakiducih
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz źle dobrane, to może tak być..
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam plastrów , ale miałam wątpliwości czy mogę stosować kosmetyki do ciała i jak tak to jakie, ale odpowiedź znalazłam tutaj: http://nielykam.pl/moge-uzywac-kosmetykow-ciala-stosowania-plastrow-antykoncepcyjnych/ , obawy znikły a plaster trzyma się zawsze rewelacyjnie, a kosmetyki używam do codziennej pielęgnacji i mocze się w wannie często. Super metoda antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a to prawda że przez antykoncepcje libido spada?
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 19:34    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Spadek libido przy antykoncepcji jest bardzo możliwy jeśli jest ona nieodpowiednio dobrana. Kiedyś miałam taki problem bo poszłam do gina i po prostu dostałam receptę na tabletki. Dopiero po jakimś czasie zdecydowałam się na wizytę u innego gina - on porobiła mi badania krwi, hormonów i zmienił tabletki na Belara. Libido wróciło do normy o dziwo nawet cera stała się ładniejsza. Teraz już wiem, ze takie środki powinny być przepisywane po odpowiednich badaniach a nie na słowo.
Powrót do góry
HankaM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i raczej nie żałuję. Wiem, że teraz obecne środki są mniej inwazyjne dla organizmu ale mimo wszystko wprowadzają jakieś małe spustoszenie w naszym układzie hormonalnym i rozrodczym.
Powrót do góry
Ohari
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy też od wieku, organizmu, poziomu stresu... Różne czynniki mogą wejść pod uwagę przy stosowaniu różnych metod antykoncepcji. Polecam poczytać Ci nieco specjalistycznych artykułów na ten temat na http://www.kobiety.org/, żeby rozważyć wszelkie skutki stosowania wybranego zabezpieczenia.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 17:15    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

HankaM napisał:
Nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i raczej nie żałuję. Wiem, że teraz obecne środki są mniej inwazyjne dla organizmu ale mimo wszystko wprowadzają jakieś małe spustoszenie w naszym układzie hormonalnym i rozrodczym.

To akurat indywidualny wybór każdej z Nas. Ja biorę belare bo czuję się dzięki temu bezpieczniej i wiem, ze nie zajdę w niechcianą ciążę. Nie mam żadnych skutków ubocznych a jeśli zdecyduje sie na dziecko po prostu odstawie pigułki.
Powrót do góry
alexjason
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki nie weźmiesz to się nie dowiesz jak wpływaja na Ciebie
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przez wiele lat w użyciu było viamea i co jak co, ale na pewno spadku libido nie odczuwa;am po tych tabletkach. Fakt przez pierwszy miesiąc organizm musiał się przyzwyczaić, ale w tym czasie ani nie przytyłam, ani nie targały mną emocje. Tak sobie myślę, że kluczową sprawą jest to odpowiednie dobranie środka. Ja mają 18-lat dostałam od ginekologa receptę na te tabletki i byłam z nich zawsze bardzo zadowolona. Przede wszystkim należę do grupy kobiet, które dotknął PMS. Hormony nie szaleją u mnie i w końcu dobrze się czuję, bo niestety zanim sięgnęłam po taką formą antykoncepcji, różnie z tym u mnie bywało. Czasami miałam takie humory, że mogłabym wszystko dookoła roznieść i nic nie pomagało. http://lubietosiebawie.pl/produkt/tabletki-poprawe-libido-u-kobiet-bez-recepty-viamea/
Powrót do góry
juki
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś stosuję Vines, bo mają mało hormonów. Biore juz trzecie opakowanie i w sumie do tej pory nie miałam żadnych skutków ubocznych Smile Dla mnie to póki co najlepsza antykoncepcja, a miałam ich sporo i wcześniej czułam się kiepsko Smile
Powrót do góry
Barbara Wójcik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze mozna a nawet trzeba porobic badania !! lekarz nie powinien wypisac tabletek na pałe lub na ładne oczy... kazda kobieta jest inna, organizmy sa inne.. duzo lekarzy przepisuje tabletki z mala iloscia hormonow (np belara) bo nie powoduja skutkow ubocznych, sama tz je zreszta biore, ale wybor mialam poprzedzony badaniami
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błagam! bez badań dziewczyny nie bierzecie zadnych tabletek - to dosłownie jak strzelanie w piętę - a nóż się uda i tabletki będą trafione. Jeśli lekarz sam tego nie proponuje to nleżałoby się mu bardziej przyjrzec. Ja za każdym razem miałam robione badania. Ostatnio przed zmiana na wkładkę levosert ponownie i nawet nie musiałam się o prosić o skierowanie, bo to coś naturalnego co nie wymaga tłumaczenia i w ogóle gadania
Powrót do góry
Olimpia99
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasika12 napisał:
błagam! bez badań dziewczyny nie bierzecie zadnych tabletek - to dosłownie jak strzelanie w piętę - a nóż się uda i tabletki będą trafione. Jeśli lekarz sam tego nie proponuje to nleżałoby się mu bardziej przyjrzec. Ja za każdym razem miałam robione badania. Ostatnio przed zmiana na wkładkę levosert ponownie i nawet nie musiałam się o prosić o skierowanie, bo to coś naturalnego co nie wymaga tłumaczenia i w ogóle gadania

Bardzo mądrze napisane.. Nie wyobrażam sobie łykać hormony bez zrobienia badań. Sama podobnie jak Ty zdecydowałam się ze względów zdrowotnych na wkładkę levosert, ale wszystko odbywało się pod kontrolą i opieką lekarza.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 17:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: