Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebne są ci płyty SFX to najlepiej zajrzeć do Płyty Fabertec. Mają chyba największy wybór płyt z tworzywa sztucznego. Tną na wymiar i zabezpieczają je folią ochronną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
domatorka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zastanowić się nad budową domu kanadyjskiego? Jednym z producentów w Polsce jest http://www.ibudhaus.pl/, warto zapoznać się z ofertą. Są one o wiele tańsze od tych ceglanych, a przy odpowiedniej konstrukcji wcale nie odbiegają od nich wytrzymałością.
Powrót do góry
audrey
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne, że nieduży, ważne że swój! Będzie dzięki temu jeszcze bardziej przytulny. Wink
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujecie się na budowę domu, to wydaje mi się, że warto również przejrzeć oferty domów. Np. moim zdaniem piękne domy można zobaczyć na stronie Agencji Russjan, czyli na tej http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html znajdziecie tutaj domy z Sopotu, które są już naprawdę pięknie wykończenie, a zdecydowana większość z tych domów, to domy luksusowe.
Powrót do góry
zielona1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli budujesz dom to wiąże się z tym wiele radości ale i problemów. Jednym z nich są ciągle pojawiające się śmieci ,szczególnie na etapie wykańczania. Pełno kartonów, gruzu, różnych kawałków metalu cegły, gruzu itp. Od czego jest jednak internet - wrzuciłam frazę kontenerowy wywóz gruzu i zamówiłam w jednej z firm - https://maxgruz.pl/ .Szybko i tanio .Parę groszy a tyle spokoju. pzdr
Powrót do góry
Dzennika5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście mam to już za sobą, teraz zostało mi takie bardziej wykańczanie domu i ogrodu. Teraz chcemy zamówić sobie przęsła i brame wjazdową. Myslimy również nad ogarnięciem tego tematu z moim wujkiem, może się uda na własną rękę to zrobić. W sumie wszystko już ma co jest potrzebne. Materiał, okablowanie, odpowiedni peszel na kable właśnie, tylko silniczków do bramy brakuje.
Powrót do góry
Duel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również podobają się takie balustrady więc spróbuj może jakoś przekonać na nie męża Smile Ja też chciałabym trochę pozmieniać w swoim mieszkaniu i szukam w sieci jakichś stron które mogłyby mnie zainspirować Smile Jak na razie udało mi się znalezc taki portal - http://stworzswojdom.pl/ - co o nim sądzicie? Moim zdaniem jest tam wiele fajnych rozwiązań Smile
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro planujesz budowę garażu, a może coś więcej to na pewno przydadzą Ci się niezbędne materiały związane z mocowaniami instalacyjnymi. Świetne oferty widziałam ostatnio tutaj mcgoodwork.pl. Sama planuje u nich dokonać zakupu, ponieważ słyszałam wiele pozytywów na temat tej firmie. Ponoć mają świetnej jakości produkty, dbają doskonale o sprostanie oczekiwań klienta, a nawet mają wiele osiągnięć. Z tego co wiem to jest to firma produkcyjna, dlatego mamy pewność, że nie kupimy czegoś tandetnego.
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o energii elektrycznej w domu? Mnie ostatnio bardzo zainteresowała energia słoneczna w polsce. Uważam, że jest to bardzo ciekawa kwestia. Owszem wydatek na początku spory ale wszystko szybko się zwraca.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 10:51    Temat postu: Budowa, budowa Odpowiedz z cytatem

A dla mnie budowa domu byla marzeniem i wreszcie się spełniło.

Ostatnio zmieniony przez matylda26 dnia Pią Paź 06, 2017 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie tak dawno, bo niespełna 5 lat temu bardzo chciałam mieć swój dom z dużym ogrodem, ale moi rodzice kupili sobie dom, pomieszkałam w nim niecały miesiąc i zobaczyłam ile jest przy nim pracy. Od razu odechciało mi się posiadania domu. Wolę kupić sobie mieszkanie, które jest wygodniejsze i które generuje mniejsze koszty chociażby ogrzewania. Aktualnie jestem przed podjęciem decyzji o wyborze dewelopera i wyborze mieszkania. Chcę kupić mieszkanie w dzielnicy Białołęka w Warszawie i rozważam jednego z deweloperów i inwestycji, o których informacje znajdziecie tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/deweloperzy/warszawa/bialoleka/5/1/
Powrót do góry
kerti
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre projekty robi firma TISSU . My korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni , realizacja w terminie, bardzo profesjonalne podejście i współpraca z miłej atmosferze. Polecam ich serdecznie , zerknijcie na ich portfolio http://www.tissu.com.pl/produkty/147-projekty-wnetrz,150-projekty-wnetrz-prywatnych
>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marylka091
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jak kupujecie jakieś rzeczy do domu polecam sprawdzać strony typu http://dom-i-ogrod.ranking24.info by dokładnie wiedzieć czy dany przedmiot ma dobre oceny czy złe mi wielokrotnie takie rankingi pomogły w dokonaniu dobrego wyboru Smile
Powrót do góry
marianka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gotowy projekt domu jednorodzinnego, to ja widziałam fajną propozycję od tej firmy: https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty/2929/projekt-domu-karmel . To oczywiście tylko przykład, bo mają multum innych projektów ale ten akurat pasuje mi i metrażowo (niecałe 81 mkw), jak i wizualnie (lubię domy utrzymane w przytulnym, sympatycznym stylu architektonicznym). Generalnie jestem miłośniczką takich gotowych projektów. Co Wy uważacie?
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie też tutaj http://efekt-metal.pl/galeria-realizacji/balustrady-kute-zewnetrzne/ na propozycję tej firmy. Nie mówię, że od razu trzeba od nich kupować, ale obejrzeć warto. Takie balustrady przede wszystkim są bardzo solidnie wykonane. Poza tym nie da się ukryć, że świetnie wyglądają.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 17:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18
Skocz do: