Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Częste bóle brzucha - co to może być?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mordka15
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wyrostek robaczkowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc takich przyczyn może być wiele i jeśli trwa to dłuższy okres czasu to na pewno warto to skonsultować z lekarzem. Nie wiem też w jakim wieku jest osoba, której dotyczy post bo to też ma znaczenie. Generalnie jeśli tego typu sytuacje mają miejsce w weekendy lub święta to warto skorzystać z pomocy w Szpitalu Medicover - przyjmują 7 dni w tygodniu przez całą dobę.
Powrót do góry
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź i wykonaj testy na nietolerancję pokarmową. To dość poważny problem. Stąd mogą być te bóle brzucha. Tutaj są opisane inne objawy https://biogo.pl/pl/n/Gdy-jedzenie-boli-testy-na-nietolerancje-pokarmowa/63
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na temat bólu brzucha wyczytałam sporo na http://natrawienie.pl/ Okazuje się że przyczyn może być całe mnóstwo. Czasami winny jest stres a czasami choroba. Nie powinno się lekceważyć żadnych objawów.
Lilka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodów może być sto, ale ja bym tego absolutnie nie lekceważyła, bo choroby bywają podstępne i przebiegłe. A potem może być już za późno i czeka Cię jakaś na przykład stomia albo jeszcze gorzej.
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli żaden lekarz nie potrafi Ci powiedzieć, gdzie leży problem, to możesz śmiało wybrać się do lekarza, który zajmuje się medycyną naturalną. To na przykład pani doktor Lidia Koshkina. O wszystkich zabiegach dostępnych w jej przychodni poczytasz tutaj: http://www.naturalnemetodyleczenia.com.pl/.
Powrót do góry
Izabella Donat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze to problem z jelitami a bol promieniuje? sprobuj dicopeg 10g i koniecznie idz do lekarza jesli nie pomoze
Powrót do góry
SmacznyKoper
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele przyczyn bólu brzucha. Ból na tle nerwowym to oczywiście też jest jedna z możliwości. Wiesz co, polecam trochę poczytać na stronach, które się tym zajmują. Wejdź np. na cyklgastro.pl - tam masz opisane różne rodzaje dolegliwości związanych z układem trawiennym
Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to na przykład ból owulacyjny i podobne napięcie przed miesiączką, stąd wydaje Ci się, że bóle są częste? Ja mam taką sytuację, ze boli mnie i na początku, i w środku cyklu.
Powrót do góry
Dezorganizacja13
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My możemy tutaj gdybać o przyczynach, ale moim zdaniem, to trzeba po prostu iść do lekarza. Każda anomalia w naszym organizmie ma jakąś przyczynę i nawet niewinny ból brzucha może mieć z czasem poważne konsekwencje - niestety.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:42    Temat postu: Brzuch , a PMS Odpowiedz z cytatem

A mi z kolei bardzo daje się we znaki PMS, również z bólami brzucha. Niestety, co miesiąc mam praktycznie minimum kilka, czasami nawet sześć, siedem dni wyjętych z życiorysu. To jest dla mnie bardzo uciążliwa dolegliwość, ponieważ cierpię i fizycznie i psychicznie, burza hormonów szaleje, a ja natomiast muszę pozostawać w pracy uśmiechnięta i radosna. To konieczne, bowiem pracuję w miejscu publicznym (bank), a do tego mam nieustanny kontakt z klientami. Na szczęście chociaż mąż ma zrozumienie dla moich dolegliwości i stara się mnie wspierać. A obrzmiała twarz, obrzmiałe piersi, wierzcie mi, mogą dać się naprawdę we znaki. Szczególnie, że dzisiaj człowiek musi, a przynajmniej powinien pozostawać „cały czas na chodzie”. Ja staram się zachować zasadę „work-life balance” i nie poświęcać całego życia pracy. Niestety, gdy przychodzi PMS, to wszystko inne traci znaczenie. Zmagam się z bolesnymi objawami już prawie siedem lat, ale przy okazji chciałam się z Wami skonsultować. Mianowicie, chodzi o to, że koleżanka poleciła mi tę stronę - http://www.castagnus.pl/. Czy Waszym zdaniem joga przydaje się w radzeniu sobie z dolegliwoścciami miesączkowymi?
Powrót do góry
kultomn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że warto też się zainteresować kwestią nieswoistego zapalenia jelit. sprawdź tutaj. Moim zdaniem sporo tam dobrych informacji na ten temat.
majaigucio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie ból brzucha okazała się być spowodowany problemami jelitowymi, nie było to nic poważnego po prostu za wolno pracowały. lekarz polecił mi dicopeg 10g który skutecznie wyregulował mi ich pracę a przede wszystkim ja przyśpieszył. teraz ból ustał ale dicopeg co jakiś czas profilaktycznie stosuje Smile
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno zdiagnozować problem, może on być większy lub wynikać ze stresu.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zgłosić się do lekarza, który skieruje na odpowiednie badania. Być może jest to problem z wyrostkiem, albo jelitami, a może to przepuklina. Tutaj http://wilmed.pl mają świetnych specjalistów. U nich można też wykonać badania. Przyczyn może być wiele. Warto się jednak dowiedzieć co w tym konkretnym przypadku jest problemem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: