Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Częste bóle brzucha - co to może być?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arenika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właściwie może być wszystko, ale najczęściej winna jest nieodpowiednia dieta. Zmień nawyki żywieniowe i obserwuj jak zachowuje się organizm. Może jesz za dużo tłustych rzeczy.
Reklama

Wysłany: Czw Lis 24, 2016 10:03    Temat postu:

Powrót do góry
PoradnikKobiety
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz się na badania. Ja mogę polecić ci badania laboratoryjne praga południe. Uważam, że można liczyć tutaj na dobrą i miłą obsługę i szybkie badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania trzeba zrobić i koniecznie iść do lekarza, mi przy podobnych objawach lekarz zalecił dicopeg 10g i po kłopocie, nie ma co się męczyć bez potrzeby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to być coś z układem moczowym. On też wymaga profilaktyki. Tutaj można poczytać na ten temat, polecam: http://polecane-suplementy.pl/2016/11/30/higiena-ukladu-moczowego/
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, jakie bóle odczuwamy - powinniśmy udać się z nimi do lekarza. Coraz częściej ciąże kończą się źle ze względu na zanieczyszczenia w powietrzu oraz innego rodzaju problemy. Moim zdaniem nie wolno tego lekceważyć.

felitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza jeśli są to przewlekłe bóle i nie znamy ich przyczyny. W moim przypadku na ogół jest to objaw zaparć i wiem, że wtedy muszę stosować dicopeg 10g, po czym praca jelit zostaje szybko uregulowana. Ale gdyby to było co innego, to biegłabym do lekarza
Powrót do góry
IlczynskaKasia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli często Was pobolewa brzuch to na pewno trzeba znaleźć tego przyczynę. Polecam usg jamy brzusznej sobie zrobić. Jak jesteście ze stolicy lub okolic to polecam Wam wykonać badanie np. tutaj http://krajmed.pl/badania-usg/ . Koszt to tylko 120 zl.
Powrót do góry
bober
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubie diet mam do nich uraz bo przeciez jakies takie uniwersalne są nierealne przeciez kazdy z nas jest inny ma inna przemiane materii inna wage styl życia etc zatem jak jedna dieta może być dobra dla wielu osób,mam takie sceptyczne nastawienie bo kiedys byłam na diecie błonnikowej ale nikt mnie nie poinformował ze trzeba pic duzo wody a ja tego nie robiłam wiec sie nim poprostu zapchałam I miałam straszny problem z zaparciami,na jakims forum znalazłam info ze Dziewczyny z takimi objawami polecają dicopeg 10g I faktycznie spróbowałam I pomogło,ale od tamtego czasu nie stosuje juz fantastycznych internetowych diet bo wiem jak to sie moze skończyc
Powrót do góry
Karmen
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często przeglądam portal medyczny i widziałam tam wpisy, że jeśli coś boli nas cyklicznie to lepiej iść do lekarza bo to nie jest zupełnie normalne.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ciężko coś doradzić na odległość, zwłaszcza że nikt z nas nie jest lekarzem. Może takie zapytanie skieruj do lekarza- możesz to zrobić nawet przez internet. Jest taka stronka z profesjonalną obsługą lekarską- edoktor24 samej zdarza mi się często z niej korzystać, bo człowiek zalatany nie zawsze ma głowę do umówienia się na wizytę- tym bardziej ze terminy na nfz sa czesto bardzo odlegle
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami w ten sposób może objawiać się IBS - zespół jelita drażliwego.
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być mnóstwo, więc nierozsądne jest udzielanie takich rad na forum i traktowanie ich za pewnik. Najlepiej po prostu udaj się na badanie do http://rad.med.pl/portfolio/usg-brzucha/ a przekonasz się, co Ci dolega. Może się okaże, że to nic groźnego i nie ma się czym przejmować Smile Grunt to iść i się przebadać.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból brzucha może mieć różne przyczyny. Możesz mieć naruszoną równowagę bakteryjną układu pokarmowego. W szczególności, jeśli np. przyjmujesz mocne leki, spożywasz niezdrowe jedzenie, czy dużo się stresujesz. Spróbuj stosować probiotyków jak przykładowo https://evita.sklep.pl/pl/p/Sanprobi-Barrier-40-kapsulek/23112312 . Warto wspomóc barierę jelitową aby ograniczyć niekorzystny wpływ różnych czynników na Twój żołądek, czy jelita.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam takie boleści brzucha przez jakiś czas ale poszłam z tym do lekarza. Miałam robione usg w Białymstoku w Poliklinice Arciszewscy a dokładniej usg jamy brzusznej i okazało się, że to problemy z żołądkiem. Nie wiem po co czekać. Jeśli boli Cię brzuch to nie należy zwlekać i odwiedzić lekarza.
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stosujesz antykoncepcję to to może być jeden ze skutków ubocznych. Może być źle dobrana i nie współgrać z Twoim organizmem. Lepiej wróć z tym tematem do swojego ginekologa lub go zmień ;p Ja miałam częste bóle podbrzusza, którym towarzyszyły nawet omdlenia ;/ fatalna sprawa, ale to są hormony, które mają bardzo silny wpływ na cały organizm. Zdecydowałam się na zamianę metody na mniej inwazyjne wkładki hormonalne levosert które zresztą uwalniają tylko jeden hormon przez co są bardziej pryjazne organizmowi. Zapytaj swojego ginekologa o radę... zreszta to zalezy w którym miejscu dokładnie odczuwasz bóle
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 01, 2017 20:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do: