Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ten wymarzony dzień - gdzie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janeen73
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 11:49    Temat postu: Ten wymarzony dzień - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam:) Jakiś czas temu mój chłopak mi się oświadczył i jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem:) Teraz przed nami planowanie wesela i chcielibyśmy zorganizować wesele w mieście, w którym się poznaliśmy, a mianowicie w Krakowie :) Mamy do tego miejsca sentyment i jest ono dla nas bardzo magiczne, dlatego chciałabym Was prosić o radę w wyborze jakiegoś miejsca - hotelu czy pensjonatu , gdzie moglibyśmy w rozsądnej cenie urządzić przyjęcie weselne na około 100 osób? Może znacie jakieś sprawdzone miejsca oczywiście z dobrym jedzeniem, bo jest to bardzo ważny element:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 16, 2015 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Twila82
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, że urządzenie wesela tam gdzie się poznaliście jest bardzo romantyczne, ale jeśli wasza rodzina mieszka daleko od tego miasta to nie wiem czy to taki znowu dobry pomysł :) chyba, że pieniądze na dojazd nie graja roli :) niestety jeśli chodzi o sale weselne w Krakowie to nie znam żadnych, ale na pewno w google znajdziecie coś interesującego :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NajEdmund1200
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, wesele w Krakowie ekstra ;) tylko najważniejsze - czy wy mieszkacie blisko? bo jak nie to bym sobie darowała jednak... koszt dojazdu dla całej rodziny plus noclegi to fortuna. Poza tym taka podróż jest męcząca dla wszystkich... ja bym wybrała pensjonat/dom weselny w okolicy i tyle.

Ostatnio zmieniony przez NajEdmund1200 dnia Pon Mar 23, 2015 11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
izabelaxyz2916
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twila82 napisał:
ja wiem, że urządzenie wesela tam gdzie się poznaliście jest bardzo romantyczne, ale jeśli wasza rodzina mieszka daleko od tego miasta to nie wiem czy to taki znowu dobry pomysł Smile chyba, że pieniądze na dojazd nie graja roli Smile niestety jeśli chodzi o sale weselne w Krakowie to nie znam żadnych, ale na pewno w google znajdziecie coś interesującego Smile

Ja jestem dokładnie tego samego zdania ... uważam że organizowanie wesela z daleka od waszych miejsc zamieszkania wiąże się z wielkimi dodatkowymi kosztami takimi jak częste dojzdy ponieważ niektórych rzeczy nie załatwicie przez telefon, być może transport dla gości i noclegi, przemyślcie to jeszcze, a do tego restauracje czy hotele w krakowie będą również dużo droższe
Powrót do góry
serilja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje, ja wciąż czekam na te wyjątkowe wieści Smile
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja dla wszystkich Poznaniaków. Na stronie poniżej możecie przejrzeć sobie wszystkie obecnie sale weselne w Poznaniu:
http://www.saleweselne.com/poznan/ - w jednym miejscu jest duży wybór tak więc nie trzeba szukać pojedynczo po google. Sal jest sporo ale powiem Wam,że czasami to wymarzone miejsce trzeba rezerwować dużo wcześniej ( koleżanka rezerwowała 2 lata przed ślubem) dlatego też w przypadku sali radzę rozglądać się na samym poczatku.

Warto jest wybrać miejsce z możliwością noclegu dla gości.Na pewno znajdą się tacy, którzy przyjechali z daleka.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka fajna strona. Na pewno wielu osobom się przyda.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałabym mieć wesele w tym hotelu koło Leszna http://www.hotelsulkowski.pl/wesela Z tego co wiem można zorganizować tam wesel na plaży co jest dla mnie mega pomysłem Smile Zawsze chciałam coś takiego zorganizować. Poza tym hotel specjalizuje się w organizacji wesel i ma duzo ciekawych gratisów dla młodych.
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub i wesele to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu człowieka Smile Dlatego powinien być wyjątkowy. My planujemy nasz wielki dzień na sierpień 2017 i myśleliśmy o tym by urządzić go w Uroczysku - http://www.uroczysko7stawow.pl/oferta/wesela na Dolnym Śląsku. Miejsce jest piękne, urokliwe i na pewno podbije serca gości -nasze już podbiło Smile Pozostaje kwestia dogadania dokładnego terminu i wszystkich szczegółów. Na to chyba mamy jednak troszkę czasu więc póki co nie działamy.
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My myślimy o tym hotelu http://www.hotelsulkowski.pl/ 27 września odbędą się tam II weselne dni otwartych drzwi i chcemy jechać. Będzie można obejrzeć sale, spróbować dań i zapoznać się z ofertą zespołów, DJ-ów, fotograców itd.
Powrót do góry
mervela
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według tradycji to w miście Panny młodej Wink
hanianow
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze byłoby, żebyście sami przejrzeli oferty. Ciężko powiedzieć w ciemno, co Wam przypadnie do gustu Wink
gosia5432
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak z wyborem miejsca? Termin też już wybrany? A co z powiadomieniem gości? Aby Wam pomóc, podsyłam stronę z zaproszeniami - ponad 40 wzorów, zależy jakich gości będziecie zapraszać - pod takich wybierzcie odpowiedni wzór. Osobiście wybrałabym ten http://www.probitus.pl/kolekcja-marcelina-10-roznych-wzorow-p-285.html
Powrót do góry
aniakkk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twila82 napisał:
ja wiem, że urządzenie wesela tam gdzie się poznaliście jest bardzo romantyczne, ale jeśli wasza rodzina mieszka daleko od tego miasta to nie wiem czy to taki znowu dobry pomysł Smile chyba, że pieniądze na dojazd nie graja roli Smile niestety jeśli chodzi o sale weselne w Krakowie to nie znam żadnych, ale na pewno w google znajdziecie coś interesującego Smile

Jestem podobnego zdania. Jeśli wszyscy goście będą przyjezdni, to koszty Was po prostu zjedzą Sad
iwonka76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny romantyczny pomysł Wink
Nie znam krakowa i niestety nie pomogę Sad
Reklama

Wysłany: Wto Gru 15, 2015 12:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: