Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Homoseksualizm
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 18:32    Temat postu: Homoseksualizm Odpowiedz z cytatem

Jesteście tolerancyjni wobec homoseksualistów?

Moim zdaniem są to normalni ludzie. W żadnym wypadku nie są chorzy ani upośledzeni.
Jestem w 100% tolerancyjna wobec nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 18:32    Temat postu:

Powrót do góry
Farfalla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam przyjaciela geja i jest zupełnie normalnym człowiekiem, nie wiem dlaczego istnieje przeświadczenie, że ludzie o preferencjach homoseksualnych są czy mają być innymi ludźmi niż heteroseksualiści, takie myślenie jest dla mnie chore, a nie to, że ktoś dostrzega piękno w drugiej osobie bez względu czy jest to kobieta czy mężczyzna.
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farfalla napisał:
mam przyjaciela geja i jest zupełnie normalnym człowiekiem, nie wiem dlaczego istnieje przeświadczenie, że ludzie o preferencjach homoseksualnych są czy mają być innymi ludźmi niż heteroseksualiści, takie myślenie jest dla mnie chore, a nie to, że ktoś dostrzega piękno w drugiej osobie bez względu czy jest to kobieta czy mężczyzna.

100% racja Farfallko:)
Powrót do góry
prozaiczna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja... Homoseksualiści to też ludzie. Niech sobie żyją obok mnie - nie wadzą mi Wink

Jednak mam jedno ale... Nie wyobrażam sobie, aby polskie prawo zezwoliło im na adopcję dzieci... Później problemy Rolling Eyes A przecież ważne jest, aby dziecko wychowywało się w pełnym komforcie psychicznym i całkowitej równowadze emocjonalnej, czego moim zdaniem mogą dostarczyć tylko rodzice przeciwnej płci Rolling Eyes

Oczywiście pominęłam fakt, iż bywają mężowie czy żony, którzy w trakcie trwania małżeństwa uświadamiają sobie, że "kochają inaczej" Confused Bywają takie przypadki...
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o zwolnieniu ze szkół nauczycieli, którzy są homoseksualistami? Ja uważam, ze to skadnal!!! Przecież bycie homoseksualistą ma sie nijak do kompetencji i wiedzy. A przecież to jest najważniejsze w nauczycielu....U mnie na uczelni wykłada jeden gej. Ja go akurat nie lubie, bo czepia się mnie, ale tak to jest ok...
Powrót do góry
Magda
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Niech sobie żyją, a co mi to przeszkadza. Jedynie jestem przeciwnikiem jeśli chodzi o adopcję dzieci i tyle. A jeśli chodzi o nauczycieli o odmiennej orientacji i ich zwalnianiu to jestem kategorycznie na NIE !!! Co za głupota !
Powrót do góry
Serou
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym oni się rożnią od nas?Odpowiedź jest jasna... niczym. To oni wybierają swoją droge życia.
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serou napisał:
Czym oni się rożnią od nas?Odpowiedź jest jasna... niczym. To oni wybierają swoją droge życia.

Dokładnie. Ale niestety żyjemy w tak idiotycznym kraju, że dla niektórych Polaków homoseksualizm to choroba...Prędzej chorzy są ludzie, którzy myślą w ten sposób.
Powrót do góry
prozak
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Homoseksualizm to orientacja seksualna a nie subkultura. Nie wiem dlaczego w tym dziale się o tym pisze...
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prozak napisał:
Homoseksualizm to orientacja seksualna a nie subkultura. Nie wiem dlaczego w tym dziale się o tym pisze...

No jasne, możemy przenieść do działu " Pielęgnacja ciała". Nikomu to nie przeszkadza, tylko Tobie.
prozak
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojejku, zabij mnie za to, że zwróciłem uwagę na błąd merytoryczny...
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prozak napisał:
ojejku, zabij mnie za to, że zwróciłem uwagę na błąd merytoryczny...

Nie o to chodzi. Tylko nie ma co umieszczać wszystkich tematów w Plotach, bo będzie za duzo. A w działach można wstawiać tematy związane z nazwa działu, a nie muszą mu śliśle odpowiadać.
Temat Homoseksualizm jak najbardziej jest związany z tym działem, fakt nie jest to subkultura, ale jakaś odrębność społeczna, a przecież subkultury są zazwyczaj odrębnością. Dlatego ten temat jest tu, a nie gdzie indziej.

Pozdrawiam.
prozak
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, za takie stwierdzenie prof. Szacki wywaliłby Cię z konwersatoriów... Homoseksualiści to nie żadna odrębność, to nic innego jak orientacja zachowań seksualnych i uczuć na osobę tej samej płci, i najważniejsze ISTNIEJE WE WSZYSTKICH KULTURACH. I to nie są moje wymysły tylko naukowe stwierdzenia prof. Anthonego Giddensa, brytyjskiego socjologa. Nie pisz, że uczucia są odrębnością czy subkulturą, bo odrębność to niezwykle szerokie pojęcie i nie powinno się go wiązać z homoseksualizmem.
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prozak napisał:
Nie no, za takie stwierdzenie prof. Szacki wywaliłby Cię z konwersatoriów... Homoseksualiści to nie żadna odrębność, to nic innego jak orientacja zachowań seksualnych i uczuć na osobę tej samej płci, i najważniejsze ISTNIEJE WE WSZYSTKICH KULTURACH. I to nie są moje wymysły tylko naukowe stwierdzenia prof. Anthonego Giddensa, brytyjskiego socjologa. Nie pisz, że uczucia są odrębnością czy subkulturą, bo odrębność to niezwykle szerokie pojęcie i nie powinno się go wiązać z subkulturami.

Po co to napisałeś? Nie obchodzi mnie jakiś tam prof., ani żaden inny naukowiec. Ja do homoseksualistów nie mam nic, zresztą pisałam o tym kilka postów wyżej. Po prostu ten temat został umieszczony w tym dziale a nie w innym. Tyle. Każdy wie, że homoseksualizm to orientacja, a nie subkultura.
Copacabana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwny temat jak na "subkultury"...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 15, 2007 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Miłość i przyjaźń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: