Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje w zimie, macie plan ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WENDI2151
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 13:19    Temat postu: Wakacje w zimie, macie plan ? Odpowiedz z cytatem

Hmm macie jeszcze urlopy moi drodzy ? Mi już się dzisiaj zakończył i będę musiała zjeżdżać z moim mężem z turnusu z nad morza a konkretniej z Kołobrzegu, fajnie było ale się zakończyło. Teraz już rozmyślam jakiś urlop chyba w Polsce w górach. Pojedziemy razem z dziećmi od mojej siostry, która siedzi w Niemczech .. Nie wiemy gdzie pojechać zastanawiamy się nad okolicami Nowego Targu, Zakopanego lub Wisły..Ktoś tam był, zna miejsca w które można swobodnie wybrać się na tanie wyjazdy rodzinne na narty ? Chcielibyśmy się dodatkowo nauczyć jeździć :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Lip 24, 2015 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
TiffaniEuro89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero jestem przed urlopem. W tym roku wyjeżdżamy znacznie później, bo na przełomie września i października. Jest na co czekać. Musiałaś mieć naprawdę ładną i upalną pogodę. Kiedy chcesz się wybrać na ten kolejny urlop? Jeszcze w te wakacje czy zimą, kiedy dzieci będą miały ferie? Ja najbardziej lubię Wisłę, dobre są tam warunki pod naukę jazdy na nartach.
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Cię zaskoczę, ale zimą też można się dobrze bawić nad morzem. Przykład? Hotel Albatros w Jarosławcu. Oni oferują SPA&SKI, więc jak chcesz pojeździć na nartach nad Bałtykiem to też się da. Zobacz na stronie hotelu http://www.albatros-jaroslawiec.pl o co chodzi i nie jest to żadna ściema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam zdania, że zimą można w ciekawy sposób spędzić czas nad morzem.
Powrót do góry
Mnnogi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimą są dwie opcje. Góry, żeby pojeździć na nartach lub desce lub ciepłe kraje. Ja lubię obydwie opcje.
MAGALYVIP2689
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narty i góry – świetny wybór. I gratuluje myślenia perspektywicznego – teraz lepiej już zacząć się rozglądać za tego rodzaju rezerwacjami, bo potem może być już za późno...((( Biura podróży organizują takie wycieczki chyba:-) Albo poszukajcie w necie, może są jakieś firmy, nastawione tylko i wyłącznie na organizowanie wypoczynku w górach oraz wyjazdy rodzinne na nartySmile Powodzenia w rezerwacjach:-)

Ostatnio zmieniony przez MAGALYVIP2689 dnia Sro Sie 05, 2015 15:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
velbina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje wg mnie powinny byc latem Smile. Zimą to ferie Very Happy
VickeyWro91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem przed urlopem, ale nasz też to czeka, czyli powrót do szarej rzeczywistości, ale o tym nie myślę wazne, że będę mógł sobie odpocząć te dwa tygodnie w ciszy i spokoju Wink Na ferie nic nie planuje może jedynie do zakopanego tak to nie. Nienawidzę zimy wole zdecydowanie lato przynajmniej jest ciepło. Co do ferii to dobre jest teraz zamawiać, bo dużo taniej idzie wyrwać oferty Smile
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię spędzać wakacje w zimę, uwielbiam jazdę na nartach. W tym roku podjęłam naukę na desce dlatego w następną zimę na pewno też pojedziemy by dalej trenować.
Malinda2749
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdroszczę takich długich i częstych urlopow;) ja niestety mogę pozwolić sobie jedynie na krótki weekendowy wyjazd - ciężko u nas w pracy dostać tak długi urlop no ale cóż poradzić? Nic;)
co do gór to właśnie tam najcześciej jeżdzę i polecam Wam odwiedzenie Tatr. Ale jeśli chcecie się nauczyć jeżdzic na nartach to wybierzcie coś spokojniejszego i mniej tłocznego
Powrót do góry
WENDI2151
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie porady na pewno nam się przydają..Teraz już jesteśmy dzięki wam dobrze nakierowani i wiemy bardzo dobrze, że takie ferie bardziej spokojne odbywają się gdzieś w Tatrach a te wakacje zimowe z większymi wrażeniami odbywają się gdzieś w Alpach. Trochę się rozmyśliliśmy i chcemy pojechać sobie gdzieś niż polskie okolice..Bardzo nas od teraz ciekawią Alpy.
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie odpoczynek ( obojętnie czy zimowy czy letni) to słońce i ciepło Wink Więc jeśli wyjeżdżam zimą to tylko i wyłącznie tam gdzie jest ciepło. I z reguły oferty last minute przeglądam bo jest ciut taniej Wink Tu są fajne oferty https://www.fostertravel.pl/last-minute/ i każdy znajdzie coś dla siebie Smile
Powrót do góry
trofea
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje zimą najlepiej lecieć na Wyspy Kanaryskie. Ja byłam tam w listopadzie i jestem oczarowana. Muszę tam jeszcze wrócić Smile
Bunia
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam jeszcze planów na wakacje ale nie chciałabym by były to kolejne oklepane wakacje. Przy poszukiwaniach zobaczyłam, ze tutaj http://czajkapodroze.pl/ organizowane sa wakacje do różnych ciekawych miejsc. Taki Meksyk czy Gruzja nie są zbyt czesto odwiedzane.
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o krótkim urlopie w październiku. Chciałam jechać do http://jachranka.pl/ W końcu mogłabym naładować baterie w cichym i spokojnym miejscu. Już dawno nie miałam ku temu okazji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19
Skocz do: