Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Firmowa impreza integracyjna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola321
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 11:10    Temat postu: Firmowa impreza integracyjna Odpowiedz z cytatem

Jakie formy imprez integracyjnych waszym zdaniem są najlepsze?
Czytałam już o jakichś wspinaczkach, wyprawach konnych, jazdą na quadach i samochodami terenowymi, ale to wszystko wydaje mi się zbyt ekstremalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 22, 2015 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest to raczej dość indywidualna kwestia i w każdej firmie sprawdzi się coś innego.
Dość fajnym i uniwersalnym rozwiązaniem są wyjazdy do takich miejsc jak to: http://www.palatium.pl/kr%C4%99gle-bilard-imprezy-integracyjne.html - nie jest za bardzo oddalone od miasta, ale ma na wszystkie atrakcje.
Konkretnie w tym hotelu mają bilard i kręgle.
Myślę, że to taka najbardziej neutralna forma imprezy integracyjnej - nie każdy musi lubić offroad i sporty ekstremalne.
Powrót do góry
ruanda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że jeśli to peirwsza impreza w danej firmie to warto zrobić zwykłe spotkanie z jedzeniem i alkoholem, niech ludzie się spotkają, pogadają na neutralnym gruncie. Ja polecam w ogóle firmę www.party.com.pl jeśli chodzi o catering w warszawie
Powrót do góry
aniołek2
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze się sprawdzi http://www.joyevent.pl/pl/imprezy-integracyjne/imprezy-w-plenerze/254-gra-miejska-czar-prlu. Czytałam że już troche działają. Wiele jest też pozytywnych opinii na ich temat więc jeśli miałabym się decydować to wzięła bym ją pod uwage.
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lubimy spotkać sie po pracy w jakimś pubie lub barze. To nas chyba dosyć dobrze integruje, chociaż robimy też wypady na kajaki. Czasem nawet szef na stawia Smile
Powrót do góry
Eryka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedzenie na taką imprezę najlepiej wziąć od cateringu. Wychodzi to taniej i smaczniej. Popatrz sobie na ceny i ofertę tej firmy http://scandale-catering.pl/ . Jadłam pare razy jedzenie z cateringu i było bardzo smaczne.
Powrót do góry
kałamarnica
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie catering to bardzo wygodne rozwiązanie. Moja uwagę również przykuła oferta firmy Catering Scandale , na ich stronie znajdziecie przykładowe menu, to pozwala wyobrazić sobie jak może wyglądać tego typu usługa w praktyce Smile
Powrót do góry
kamakambo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na imprezach integracyjnych jest ważne miejsce, jedzenie też. Jestem za ciekawą lokalizacją nad woda, w lesie- to daje duze mozliwosci dzialan integracyjnych. hotel na Mazurach jest fajnie zlokalizowany- pośrodku jezior i jednoczesnie blisko Olsztyna.
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a jak się malujecie na imprezy integracyjne?
Mnie czeka taka impreza w przyszłym miesiącu i chciałabym ładnie wyglądać. Chodzi mi po głowie zakup paletki cieni Sleek Makeup Oh So Special paleta cieni I-Divine
z drogerii internetowej puderek http://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/312-sleek-makeup-oh-so-special-paleta-cieni-i-divine.html
Niestety nie wiem jak ładnie pomalować oko. Myslicie, że jak obejrzę kilka filmików na YT to uda mi się wykonać ładny makijaż?
Powrót do góry
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście warto skorzystać z oferty cateringowej, chociaż, to zależy z jakiego jesteś miasta. Z Warszawy jest np. http://fura-smaku.com.pl/catering-na-srodmiesciu/ W innych miastach również znajdziesz wiele takich firm.
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest miejsc na imprezy integracyjne. Myśmy wpadli na pomysł takiej imprezy ale z rodzinami. Wyjazd na dwa dni do Krakowa, zwiedzanie dla dorosłych, zoo dla dzieci. Trzeba jeszcze poszukać parę innych propozycji. I ustalić hotel i restaurację. ja bym chciała Mekong, bardzo lubię ich kuchnię.
Do wiosny sporo, więc się pozałatwia.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na takim firmowych imprezach bardzo wazne jest dobre jedzienie. Bo później właśnie o tym się mówi. Dlatego jak masz pomoc przy organizacji takiej imprezy weź sprawdzony catering. Ja proponowałabym Ci sie zgłosić do tej firmy http://www.powozownia.pl. Sporo na ich temat słyszałam i wiem że naprawdę znają sie przy organizowaniu takich imprez.
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, nie lubię takich sztywnych imprez. Wolę się wyszaleć, wybawić mimo, że już mam swoje lata. Dobrym pomysłem na taką imprezę firmową jest wypożyczenie sprzętu dla dorosłych - http://www.danmel.com.pl/index.php/kategorie/dla-doroslych/ . Myślę, że coś takiego cieszyłoby się sporym zainteresowaniem Smile
Powrót do góry
mpod
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co lubią pracownicy. Kiedyś byłam na firmowej integracji na której była jazda quadami - świetna rozrywka Very Happy
mamanaetacie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może bez szaleństw jakiś wspólny wypad na dobre jedzenie? Albo ewentualnie catering w Poznaniu i piknik w jakiś przyjemnych okolicznościach przyrody? Można to oczywiście połączyć z jakimś wędkowaniem, jeżdżeniem konno itp. Jak kto lubi, ale nic tak nie łączy jak wspólne jedzenie Smile Sprawdzone!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 13, 2015 14:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: