Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masaż na prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lawenda-MAGDA
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 00:19    Temat postu: Masaż na prezent Odpowiedz z cytatem

Na rocznicę ślubu dla znajomych chcę kupić voucher na masaż - https://www.podarujkarte.pl/pomysly-na-prezenty/uroda/masaze - ale, nie wiem który pakiet najlepiej wybrać. Jesteśmy z Warszawy, więc wybór spory, ale na co zwracać uwagę przy wyborze takiego prezentu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 07, 2018 00:19    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż to świetny pomysł na prezent.
Powrót do góry
gaska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie prezenty to my panie lubimy bardzo
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem? Trochę dziwny jest taki prezent, tym bardziej, że nie wiadomo czy ta osobo to lubi.
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz mi się zdarzyło dostać voucher na masaż, ale nie zdążyłam go wykorzystać i przepadło. Myślę, że fajnie sprawdzają się takie prezenty, jeśli jest już sprecyzowane co, gdzie i kiedy Smile Sama mamie na urodziny zafundowałam makijaż w warszawskim salonie Bikora - ale wcześniej ustaliłam z nią datę, nie mówiąc o co chodzi. Była zachwycona, wieczorem poszła z tatą na małą imprezkę Wink
Powrót do góry
Sonia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dotąd nie miałam jeszcze okazji korzystania z żadnej formy masażu, niemniej jednak od dłuższego czasu kusi mnie masaż tajski. Nawet udało mi się znaleźć bardzo fajną ofertę w tym zakresie w http://www.thaisun.pl/pl w Warszawie, chociaż salon tej marki znajdziemy również w Krakowie i powiem szczerze, że od dłuższego czasu myślę o masażu rozgrzanymi kamieniami. Korzystałyście może kiedyś i możecie podzielić się swoją opinią ?
Powrót do góry
KasiaZol88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łooo... powiecie, że mam świra, ale jak ktoś mówi o masażu albo spa w Warszawie to dla mnie nie ma konkurencji - uderzaj do studia sante. Wiem, że brzmi to jak tania reklama, ale jest to serio coś co ktoś po prostu przemyślał i wybudował w wysokiej jakości i to widać. Moim zdaniem warto spróbować przed innymi, bo wtedy będziesz miała porównanie co i jak i gwarantuję ci że tam wrócisz - a w tym przypadku oni wrócą - lookaj link do karty podarunkowej czy voucher (jak zwał tak zwał): https://www.studiosante.pl/zabiegi-i-terapie/vouchery/.

ja najpierw chodziłam tyko na saunę i jakoś nie interesowałam się innymi zabiegami spa - w sante mają chyba jako jedyni w wawie w saunie naparzania więc to coś co mnie przyciągnęło, a potem poszło już górki i teraz a tu sobie zrobię masaż a tu jakieś pływanie i tak ciągle Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 23, 2018 00:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: