Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zadbać o swoje nogi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam osobiście Żylaki Center. Świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 13:21    Temat postu:

Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobra depilacja jest podstawą. Ja nie wyobrażam sobie owłosienia na nogach - uważam, że to bardzo nieestetyczne. Jeśli chodzi o depilację to najlepiej wybrać się do sprawdzonego salonu, na przykład http://andrzeja25.pl/depilacja/. Myślę, że będziecie usatysfakcjonowane tym wyborem.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sama depiluje nogi w domu. Mam kupiona piankę z http://www.ezebra.pl/pol_m_Pielegnacja_Golenie-i-Depilacja_Pianki-579.html i depiluję maszynką. Wiem, że dużo osób depiluję nogi na samą wodę z mydłem i powiem, że jednak pianka jest lepsza. Nogi są mniej podrażnione. No i wiadomo, że dzięki używaniu pianki nogi są dokładniej ogolone, bo wiemy gdzie dokładnie się przejechała tą maszynką. Dalej jeśli chodzi o to by dbać o nogi to polecam spacery, ale nie w szpilkach. Do tego koniecznie balsam. Wiele kobiet zapomina o codziennym nabalsamowaniu ciała, a to źle.
Powrót do góry
Lili26
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dbanie o nogi to przede wszystkim trening, który je wzmocni i ujędrni. Ponadto wskazane są różnego rodzaju balsamy, które nawilżą skórę. O skutecznej depilacji nawet nie wspominam, bo temat jest już mocno wyczerpany Smile
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też sama depiluję nogi i zawsze staram sie zeby zrobic to poprawnie, ale jednak zazwyczaj robie to w pospiechu i pozniej mam problem z wrastającymi włoskami ;/ okropne uczucie... słyszałam ze bardzo fajny efekt przynosi peeling nóg - stosujecie? ja chyba nigdy tego nie robilam, a piszą tutaj http://www.vichy.pl/blog/sprawdzone-sposoby-na-wrastajace-w%C5%82oski-po-depilacji/vmag64446.aspx że to najlepsza metoda na pozbycie sie martwego naskórka i nawilżenie skóry. jakich peelingów do stóp używacie?
Powrót do góry
girl67
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie aktualnie numer jeden jeżeli chodzi o peelingi więc na suchą skórę nóg nada się idealnie. Próbowałam te z Bielandy, z ziaji i innych drogeryjnych serii ale nie zdały testów. uważam że fajnie się rozprowadza, a przede wszystkim widzę efekty więc polecam i wam ! Smilehttps://kontigo.com.pl/catalog/product/view/id/6961/s/peeling-solny-do-ciala-pomarancza-z-cynamonem-pobudza-zmysly,-odpreza-i-relaksuje,-zawiera-kompleks-biopierwiastkow,-ktory-odzywia-skore,-mokosh-6961/
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa jest warta każdych pieniędzy. Ja robiłam łydki w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dwugłowicowym laserem Light Sheer Duet i są praktycznie bezbolesne.
Powrót do góry
kalicki12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Vici Clinic w Krakowie zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Light Sheer Duet. Często można trafić na różne promocje, jak na przykład rabat 50% na pierwszy zabieg. Zabiegi wykonywane są przez panią Kasię, przesympatyczną profesjonalistkę Smile
Powrót do góry
julkapiet
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi laserowej depilacji robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Każdemu polecam to miejsce. Przemiła obsługa (pani Kasia i pani Gosia - pozdrawiam!), efekty bardzo szybko widoczne. No i co bardzo ważne - zabiegi prawie wcale nie bolały. To dla mnie ogromna zaleta.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nogi jak nogi moim zdaniem ich pielęgnacja nie jest taka trudna. Ale za to stopy, to jest już wyzwanie. Ja na przykład zawsze się ich wstydziłam. Nawet jak zaczęłam już o nie dbać. Przeczytałam masę poradników typu https://lirene.pl/skuteczne-sposoby-regeneracje-przesuszonych-stop/ i chodziłam zarówno do kosmetyczki jak i do podologa. Mogę powiedzieć, że wiem jak o nie zadbać. A mimo to i tak bardzo się ich wstydzę. A dbanie o stopy to nie tylko procesy pielęgnacyjne. To także dobranie odpowiedniego i wygodnego obuwia. Poprawne i proste chodzenie. Nawet nie wyobrażacie sobie ile osób źle stawia stopy przy chodzeniu. Przez co ma problemy nie tylko ze stopami, ale z całą sylwetką. Takie osoby tez często boli kręgosłup. A to wszystko przez niezadbane stopy.
Powrót do góry
kobitka27
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wizyty u podologa i diagnostykę stóp w gabinecie specjalistycznych http://ortogenic.pl/ bo często borykamy się z jakimś problemem nie mając pojęcia, co to jest dokładnie.
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 06:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak depilacja nóg to podstawa jeśli chodzi o dbanie o higienę i estetykę nóg Smile Ja na laser zdecydowałam się dopiero kilka tygodniu temu i teraz żałuję tylko, że zwlekałam z tym tak długo Smile We Wrocławiu na pewno mogę polecić Skinlogica - byłam i jestem mega zadowolona. Zabieg komfortowy, wykorzystują nowoczesny sprzęt ( laser diodowy ) a ceny jak na moje oko bardzo konkurencyjne.
Powrót do góry
Kalinam
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwalam sobie zadbać o nogi w gabinecie u podologa http://pedive.pl , tym bardziej, że miałąm paskudne modzele... teraz juz tylko idę na zbiegi pielegnacyjne raz w miesiącu i w tym czasie się relaksuję.
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat o nogi powinno się dbać nieustannie. Przecież gdy zaczynają się pojawiać pierwsze problemy, to już wtedy standard Waszego życia się obniża. Na pewno powinnyście zwrócić dużą uwagę na szybkie leczenie żylaków. Specjalizuje się w tym Centrum Flebologii, więc zajrzyjcie do http://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-zylna/zakrzepica i zobaczcie, co da się zrobić w Waszej sytuacji.
Powrót do góry
Lelek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem - włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Jakiś czas temu za namową koleżanki trafiłam do Vici Clinic w Krakowie. To była dobra decyzja. Parę zabiegów i z głowy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 21, 2018 08:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: