Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak radzić sobie ze zmarszczkami?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 23:29    Temat postu: Jak radzić sobie ze zmarszczkami? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Drogie Panie - pewnie i Wy zmagacie się z problemem jaki nosi nazwę: zmarszczki wokół oczu. Niestety ale częste uśmiechanie się, mrużenie oczu i częsta mimika twarzy źle wpływają na jej wygląd. Zmarszczki wokół oczu, ust czy na czole - czeka to każdą z nas. Na szczęście należę jeszcze do tego grona kobiet gdzie widzę je jeszcze ja a nie inni. Jednak juz za wczasu muszę zareagować - co zrobić, żeby przynajmniej narazie się nie pogłębiały? Bo chyba pozbyć się ich nie bardzo da. Jakieś kremy, zabiegi a moze masażery?
Reklama

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 23:29    Temat postu:

Powrót do góry
rerufina1563
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to że się starzejemy to jest rzecz nieodwracalna, i obawiam się że ze zmarszczkami w okół oczu sobie nie poradzimy ... niestety duży wpływ na to mają czynniki genetyczne oraz czynniki środowiskowe takie jak promieniowanie ultrafioletowe i zanieczyszczenia powietrza: tlenki azotu, substancje zawarte w dymie tytoniowym, spalinach samochodowych czy odpadach przemysłowych. O wszem można z nimi walczyć ale każdą z nas i tak to czeka, mi osobiście bardzo pomaga mikrodermobrazja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra92
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukujmy się, na głębokie zmarszczki wokół oczu kremy nie pomogą. Mogą je trochę spłycić, ale na pewno ich nie usuną. A jeśli chodzi o niewielkie zmarszczki, które dopiero się pojawiają, to możliwe, że krem pomoże zatrzymać pojawianie się kolejnych, głębszych zmarszczek. Najlepsze są kremy zawierające kwas hialuronowy, do kupienia w każdej drogerii i aptece. Lepiej za w czasu o to zadbać, bo potem zostanie już tylko ostrzykiwanie botoksem Smile
karolina5445
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Lirene Protect Collagen http://www.drogeria-uroda.pl/15-kremy-serum . Napina skórę, spłyca zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolkaka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kremy i inne zabiegi nie usuną zmarszczek dlatego dobrze jest zapobiegać zawczasu. można opóźnić pogłębianie się ich. jeśli na razie widzisz je tylko Ty to moim zdaniem powinny wystarczyć tylko kremy na noc i dobry peeling
IleenEu85
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy rodzaj zmarszczek może być spłycony głównie za pomocą kremów nawilżających. Najlepiej stosować je na noc, kiedy nie nakładamy makijażu. Ja stosuję również płatki przeciwzmarszczkowe, które nakłada się pod oczy na okres kilku minut. Stosowałam głównie silikonowe i nie wiem czy zmarszczki zmalały, ale na pewno pozbyłam się worów pod oczami Smile

Jeśli nie lubisz domowych sposobów to zainteresuj się odpowiednim sprzętem do takich zabiegów http://importmania.pl/pol_m_Urzadzenia-kosmetyczne_Do-domu_Redukcja-zmarszczek-165.html. Ceny są raczej w Twoim zasięgu.

Ostatnio zmieniony przez IleenEu85 dnia Czw Lut 05, 2015 12:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Beatus1462
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam naturalny krem rewitalizujący "Ava", zawiera on naturalne składniki, które dobroczynnie wpływa na skórę, zauważalne efekty są dopiero po stosowaniu kilkumiesięcznym, dziewczyny polecają też kosmetyki z La Roche Posay, podobno są dobre te kosmetyki, ale niestety są dość drogie;/ Polecam serdecznie, moim zdaniem dobre są też kosmetyki z Avene, ja mam 25 lat, a już stosuję takie kosmetyki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie chcesz wydawać pieniędzy na kremy i lekarstwa to możesz wybrać się do specjalistów. Moja ciocia na 40 urodziny zrobiła sobie prezent i skorzystała z pomocy dermatologa. U niej w Krakowie jest ośrodek medyczny Osteomed. Była u nich na usuwaniu zmarszczek. Wygląda młodziej i przede wszystkim nie ma sztuczności. Zobacz sobie ich stronę http://osteomed.krakow.pl mają cennik i od razu można się umówić. Daj znać na co się zdecydowałaś.
Powrót do góry
KeenanXXX1193
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepsze są domowej roboty kremy i maseczki na zmarszczki Smile niestety z zmarszczkami tak jest, że jak są zbyt duże to co byś nie robiła to i tak Ci nie pomogą, polecam wybranie się do swojej ulubionej kosmetyczki na zabieg przeciwzmarszczkowy i poproszenie o doradzenie jaka maseczka by odpowiadała do Twojej cery i mogłabyś ją zrobić w domu:)
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że w sumie nie do końca się da z nimi wygrać, a wszystkie zabiegi kosmetyczno- chirurgiczne mogą mieć niezamierzone skutki.
Wydaje mi się, że z naturą do końca nie da się wygrać.
No i warto dopasowywać makijaż do twarzy i cery.
Nimi da się wiele skorygować.
Te http://wizaz24.pl/the-balm-palette-nude-tude-12-shades-paleta-12-cieni-do-powiek-p14524 potrafią zdziałać cuda.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość często się uśmiecham i zauważyłam ostatnio, że pojawiają mi się zmarszczki wokół ust. Mam zamiar zacząć kupować kosmetyki naturalne sklep bo te z "gorszym składem" źle działają na moją cerę. Nie dość, że nie widać po nich poprawy to jeszcze moja skóra jest bardziej przesuszona.
Powrót do góry
mizosia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zainwestuj w dobre kosmetyki, to raz. A dwa, że możesz iść do kosmetyczki i zobaczyć co ona Ci podpowie: http://www.vicihair.pl/
Jak jesteś z Krakowa to tutaj są świetne kosmetyczki no i możesz się śmiało umawiać albo przez internet albo telefonicznie. Oni zmienili ostatnio miejsce, ale telefon został ten sam:)
Powrót do góry
Tepip
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki nie ma jakiejś takiej skutecznej porady. Radzę używać kremów przeciw zmarszczkowych, ale one nie dają cudownych rezultatów, jedyne co może pomóc botoks, ale też nie na 100%
materialgirl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kosmetyk Intensive Age Refining Treatment Serum http://www.topestetic.pl/pca-skin/intensive-age-refining-treatment-0-5-pure-retinol-serum-29-5-ml To świetne serum, które naprawdę redukuje zmarszczki. Rewitalizuje i odświeża skórę.
Powrót do góry
Bunia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jest teraz sporo różnych sposobów by dbać o swoje ciało nawet w domu. Czytałam gdzies ostatnio ze domowa mikrodermabrazja bardzo dobrze działa na skórę. Sama sie nad tym zastanawiałam. Może u Ciebie to się sprawdzi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 19, 2015 17:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: