Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa lodówka - jak wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 10:04    Temat postu: Nowa lodówka - jak wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać idealną lodówkę do swojego domu?
Czego szukać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 21, 2016 10:04    Temat postu:

Powrót do góry
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukaj takiej, żeby nie była za mała, ale też nie za duża, zwłaszcza jeśli mieszkasz sama albo np. tylko z partnerem.
Tutaj jest też trochę wskazówek https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-lodowke-ktory-model-kupic-polecane-modele/296/
Pomyśl też o funkcji no frost - nie będziesz musiała odmrażać jej co jakiś czas.
Poczytaj sobie.
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co trzeba zwracać uwagę to najlepiej na klase oszczędności oraz czy ma no frost. Wtedy odpada Ci rozmrażanie lodówki jak w starych modelach. To bardzo wygodne. Odpada Ci skrobanie nożem lodu xD Wiesz co wybierz się najlepiej do sklepu rtv euro agd, ja tam kupowałam lodówkę, nie sugeruj się marką, tam Ci doradzą lodówkę do Twoich potrzeb, wymiarów itd.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak żeby nie przepłacić Smile Ja zawsze szukam kuponów rabatowych i promocji w sklepach, bo jestem osobą oszczędną, która nie lubi przepłacać co nie znaczy, ze kupuje sprzęt tylko i wyłącznie z dolnej półki cenowej. Kilka tygodni temu znalazłam kupony rabatowe do sklepu z agd a mianowicie Ole Ole. Te kupony dostęne są tutaj http://blip.pl/sklep/oleole/ . Nie wiem do kiedy będą jeszcze dostępne więc proponuje się śpieszyć, żebyście nie przegapili okazji na zakup sprzętu agd w cenie niższej o nawet 200zł.
Powrót do góry
Omateo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobre są amiki
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj czegoś w promocji. Ostatnio znalazłam aplikację Moje Zakupy - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojezakupy&referrer=utm_source=brtv Dostępne są w niej gazetki z produktami rtv i agd w naprawdę dobrych cenach. Myślę, że warto na nie spojrzeć.
Powrót do góry
kałamarnica
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy czego szukasz Smile Czy po taniości czy po jakości. A czasem też można kupić lekko uszkodzone lodówki w mega atrakcyjnej cenie. Sprawdź sobie w sklepach typu http://www.euro.com.pl/, czasami są naprawdę fajne promocje. A jak potrzebujesz porady, to też warto odwiedzić sklep, sprzedawcy zazwyczaj umieją całkiem sensownie doradzić Smile
Powrót do góry
anusia30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele właśnie zależy od naszego budżetu jakim dysponujemy. Istnieje wiele producentów, którzy produkują na prawdę sprzęt wysokiej jakości, że aż ciężko podjąć decyzję. Zerknij sobie na stronę https://www.maxelektro.pl/agd/chlodziarko-zamrazarki/ - mają tam bardzo duży wybór chłodziarko-zamrażarek. Ostatnio nawet robiłam tam zakupy i cały proces zakupu i dostarczenia towaru przebiegł bez problemu.
Powrót do góry
Milena91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężem wybieraliśmy pod kątem wielkości i pojemności. Ważne też jest zużywanie energii. Ostatecznie kupiliśmy Samsunga na electro.pl
Powrót do góry
Zochna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę zależy, jakie masz oczekiwania i co dla Ciebie jest ważne, żeby mieć komfort użytkowania. Ja szukam obecnie lodówki no frost, najlepiej dwudrzwiowej. Mam wystarczająco miejsca w kuchni, żeby taką pomieścić. A bezszronową chcę po to, żeby nie musieć rozmrażać wszystkiego za każdym razem, kiedy chcę umyć lodówkę, bo to jest strasznie uciążliwe.
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przy wyborze lodówki sugerowaliśmy się przede wszystkim klasą energetyczną oraz wielkością. W końcu zdecydowaliśmy się na lodówkę Siemens. A jako że chcemy, aby lodówka posłużyła nam jak najdłużej i była sprawna, regularnie wymieniamy w niej filtry, które kupujemy na https://strefafiltrow.pl/filtr-do-lodowki.html. Taki filtr redukuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i bakterie więc warto go wymieniać tak często, jak jest to potrzebne.
Powrót do góry
Denijmik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróć uwagę na klasę energetyczną- nalepsza jest A++ bo mniejsze rachunki generuje. Do tego jeszcze producent jakie ma opinie w sieci i ogólnie poczytaj opnie o danym modelu. Popatrz jeszcze na to, żeby lodówka pasowała Ci wyglądem do wnętrza. Zajrzyj sobie na stronę: https://www.ceneo.pl/Lodowki i tam z pewnością coś znajdziesz. Te dwuskrzydłowe z Hotpoint są fajne. Ja mam taka czarną.
Powrót do góry
aguniia_kl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem idealna lodówka jest przede wszystkim dwudrzwiowa z dolnym zamrażalnikiem. Jest to naprawdę praktyczne rozwiązanie. Poza tym must have jest opcja No Frost. Nie wiem jak wcześniej mogłam bez niej żyć.. ale cieszę się, że już nie muszę rozmrażać zamrażalnika i go czyścić z ,asy lodu. Do tego przydatny jest wyświetlacz żeby monitorować temperaturę no i wysoko klasa energetyczna. Ja osobiście poleciłabym Ci ten model https://www.al.to/p/327562-chlodziarko-zamrazarka-samsung-rb41j7839s4.html bo oprócz tego co wspomniałam ma klasę A+++, technologię zapewniającą odpowiednią wilgoć i system chłodzenia gwarantujący taka samą temperaturę w każdym miejscu. Polecam lodówki od Samsunga, są świetne!
Wariatka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam uwagę, by nie pobierała zbyt duzo prądu, klasa energetyczna A+++, poza tym musi być estetyczna i funkcjonalna. Staram sie tez czytać http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki o ich ulepszeniach, nowościach. Nie ukrywam, że marka jest też dla mnie ważna. Przyzwyczajam się do niezawodnych.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasa energetyczna jest ważna. Myślę jednak, że sama funkcjonalność lodówki nie powinna być pomijana.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: