Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Malowanie - potrzebna pomoc
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 11:40    Temat postu: Malowanie - potrzebna pomoc Odpowiedz z cytatem

hej, wkrótce czeka mnie malowanie pokoju dziennego, zastanawiam się jak go odnowić jednak totalnie brak mi na to pomysłu Rolling Eyes nie znam się na tych wszystkich farbach i łączeniach kolorów, może byście coś zaproponowali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:40    Temat postu:

Powrót do góry
martaXX
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wychodzą 2 ściany w jednej tonacji a 2 następne w innej, bo wiesz chodzi o kontrast i nadanie pomieszczeniu charakteru Very Happy jeśli chodzi o farby to tych marek rzeczywiście trochę jest ale ja bym proponowała śnieżkę bo jest wydajna i ma trwałe kolory
Powrót do góry
ELIZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doborem kolorów to lepiej uważaj, bo po części wpłynie to na Twój nastrój. Na przykład taki niebieski, który postrzegany jest jako kolor chłodny i uspokajający może również wprowadzić nastrój melancholii i przygnębienia. Polecam więc zacząć jednak od przejrzenia palety pełnej kolorów http://www.przemaluj.pl/_images/karta_kolorow_barwy_natury_2009.jpg
Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba na wiosnę znów pomaluję sobie sypialnię. Obecnie mam kolor wrzosowy, planuję zmienić na beż Smile
Cecylia46
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wiosna to doskonały czas na remonty, tym bardziej na malowanie. Farba szybciej i równomiernie schnie jak jest ciepło i dodatkowo można wietrzyć pomieszczenie i nie obawiać się przeciągów i zimnego powietrza w całym domu. Sporo innowacji widziałam też na stronie magnata. U mnie to salon wymaga remontu i chyba nie powinnam dłużej z tym zwlekać bo jeszcze trochę i tynk sam zacznie odpadać...
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie macie pomysłu na remont to może warto skorzystać z pomocy projektanta? Smile Lub przynajmniej podpatrzeć pomysły i projekty na stronie internetowej, chociażby takiej firmy jak N-design ;p Tu jest ich galeria Smile http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870613?sk=photos
Powrót do góry
wiolabud
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektant to droga sprawa, lepiej poprzeglądać czasopisma i zdjęcia w internecie.
MadziaK
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepach niektórych są takie urządzenia specjalne do mieszania farb. można wybrac ekstra kolory !!!
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam różne sklepy z meblami i znalazłam takie fajne mebelki, ale i zestawienie kolorów ścian tu jest bardzo fajne. Już to może zainspirować do pomalowania w jakiś sposób. Sama nawet teraz się zastanawiam czy nie odświeżyć w taki sposób salonu ;p plus te meble http://www.marmex.pl/?880,pl_system-apollo-ustawienie-1-bez-biurka oczywiście Smile
Powrót do góry
Basik3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że jestem w domu;] świetnie, że też cos odnawiasz;] ja chętnie też skorzystam z Waszych rad.. narazie zaczęłam od podłogi.. nie wiem czy to dobrze;> znalazłam takie debowe cacko zobacz, ale może znacie? może doradzicie mi tez? Bo mój facet ma już mnie dośc;/
Powrót do góry
Basik3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że ja jeszcze w piżamie latam?;> d rana szukam czegoś.. myślałam o parkiecie do salonu co Wy na to? http://www.finishparkiet.pl/ Macie może już doświadczenie? Bo ja pierwszy raz się za to zabrałam i nie mogę polecc więc pomóżcie!!
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę DROGMAL, która zajmuje się między innymi malowaniem dużych powierzchni parkingowych. Jest również producentem znaków drogowych oraz elementów wykorzystywanych w infrastrukturze drogowej - zobacz.
Powrót do góry
werda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martaXX napisał:
Dobrze wychodzą 2 ściany w jednej tonacji a 2 następne w innej, bo wiesz chodzi o kontrast i nadanie pomieszczeniu charakteru Very Happy jeśli chodzi o farby to tych marek rzeczywiście trochę jest ale ja bym proponowała śnieżkę bo jest wydajna i ma trwałe kolory

Śnieżka? bój się Boga, nigdy. Dekoral albo Dulux i żadna inna z tego przedziału cenowego.
Powrót do góry
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam problem ostatnio jak zakonserwować podłogę na tarasie ... w końcu znalazłam firmę która sprzedała mi rewelacyjne środki do tego , polecam jeżeli amsz jakieś elementy drewniane http://osmo-polska.pl/
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie w malowaniu ważny jest efekt końcowy. Jak się zastosuje złe materiały na wstępie to może okazać się, że efekt będzie mizerny od pożądanego. W tym celu warto pożyczyć czy wynająć sobie np. agregaty malarskie czy pistolety elektrostatyczne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: