Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić nowe mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lustra to one bardzo powiększają pomieszczenie, więc w małych domach i pokojach są jak najbardziej zalecane. W dużych pomieszczenia mogą dać moim zdaniem nie dość dobry efekt. Wydaje mi się, że przez ich dużą ilość dom może nie być taki przytulny. I oczywiście jako dodatek są one bardzo fajne, ale niestety powinny zostać tylko dodatkiem. Ja jak urządzałam pomieszczenie na strychu. W sumie inspirowałam się artykułem z https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aranzacja-poddasza-ze-skosami . To do tego pomieszczenia nie wprowadziłam żadnych luster. Choć posiada on dość spory skos to jednak jest to dość duże i przestronne miejsce. I takie lustro mogłoby od niego odstraszać, a mnie chodziło o to by jednak było to pomieszczenie bardzo przytulne, bo robi ono za raczej pokój taki do odpoczynku, a w razie gdy goście przyjadą to jest on pokojem gościnnym. Uważam, że bardzo dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach są poduszki i zasłony to one dodają takiego swojskiego klimatu. I sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo przytulne. Tak ja jestem fanką poduszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się lustra podobają, bardzo powiększają pomieszczenia.
Dodatkowo podobają mi się dywany sznurkowe na podłogę, które wyglądają bardzo efektownie. Mam takie w salonie i sypialni, są miłe w dotyku, zastępują zwykły dywan, a dodatkowo się nie kurzą.
Możecie znaleźć takie chodniki na stronie Pętelkowo (właścicielka bardzo się pasjonuje takimi wyrobami, znajdziecie tam tez inne produkty) http://www.petelkowo.pl/category/chodniki-sznurkowe/
Powrót do góry
mikula8
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dłuższego czasu planowałam jakieś zmiany w mieszkaniu, ale nie chciałam robić wielkiego remontu. Uznałam, że zmiana mebli będzie wystarczająca Smile na pierwszy ogień poszedł najstarszy salon. Tam wymieniłam malutki i niezbyt stabilny już stolik na stół dębowy z prawdziwego zdarzenia! Wybrałam taki solidny, ale jednocześnie prosty model https://www.miloni.pl/produkty/stol_debowy/avangarde.html - on idealnie pasuje do mojej nowej koncepcji wnętrza. Do tego kilka krzeseł, niewielka kanapa, kilka szafek i wszystko! Dzięki temu zagracony pokój odzyskał mnóstwo przestrzeni. I okazało się, że salon jest całkiem ustawny i przestronny, tylko do tej pory niestety nie było tego widać. Już teraz nie popełnię tego błędu i go nie zagracę nadmiarem mebli i dodatków, bo potem nie mogę się tam odnaleźć. Teraz cieszę się wolną przestrzenią Very Happy
Powrót do góry
inetta93925
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależnie od waszego charakteru, jedni preferują styl nowoczesny gdzie dominuje szkoło i biel a inni lubią taki przytulny domowy klimat gdzie jest dużo ciepłych kolorów i tradycyjne żółte oświetlenie.
Marianna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieszkaniu napewno nie może zabraknąć obrazów, nie dawno u nich zaciekawiło mnie sporo ciekawych opcji https://obrazoteka.pl/dekoracje/obrazy-pomaranczowe/ Sama chętnie powiesiłabym coś nowego na ściany. Do tego można pomyśleć jeszcze nad roślinnością, kwiatki także poprawiają klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ola77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdy będę robić remont to z pewnością kupię meble na wymiar i urządzenia AGD do zabudowy. Widziałam duży wybór na https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-do-zabudowy-151.html. W obecnej kuchni tego nie zastosowałam i bardzo żałuje. Teraz mam urządzenia AGD każde z innej parafii: lodówka czarna, kuchenka biała, a zmywarka srebrna. Kiedyś mi się tak podobało, sama nie wiem czemu.
Powrót do góry
olga2345
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 13:09    Temat postu: DYWAN POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

Widział ktoś może taki dywan w zwierzęcy wzór jak na zdjęciu w tym poście http://e-wnetrzaonline.pl/urzadzic-pokoj-zgodzie-naszym-charakterem/ ??? Szukam szukam i nic, a tak mi się podoba Sad <3
Powrót do góry
Basia33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wnętrza mają być eleganckie to proponuję skorzystać z wyrobów z kamienia http://www.jppilch.pl To firma, która oprócz sprzedaży oferuje też doradztwo oraz misterne rozety, intarsje, rzeźbione gzymsy, jak również portale kominkowe i okienne... Ich realizacje są naprawdę przepiękne zobaczcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz naprawdę jest taki wybór w sklepach, że nie wiadomo na co się zdecydować.
My postawiliście na jakość!
Odkryłam ostatnio sklep Sosenko Home Decor , gdzie jest wiele różnych bardzo
oryginalnych przedmiotów. Warto właśnie w takich miejscach robić zakupy,
aby nie mieć tego samego na półkach co sąsiedzi. Ja bardzo cenię sobie oryginalność.
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie powinno byc przede wszystkim tak urządzone aby pasowało Tobie i spełniało Twoje oczekiwania, ja juz tez jestem po remoncie mieszkania, aczkolwiek brakuje mi jeszcze kilku szczegółów aby wszystko było dopracowane np https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/przechowywanie/wieszaki-i-drazki.html wieszaki na ubrania do szafy do coś, co muszę kupic jak najszybciej.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to na pewno. Musi być w nim przytulnie i "po naszemu".
Powrót do góry
simplyby
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja urządzałam moje mieszkanie, to postawiłam na plakaty na sciane z inspirującymi i motywacyjnymi napisami Smile Dzięki temu zawsze jak przechodzę koło takiego plakatu to czuję się lepiej, bo przeczytam coś, co mnie nastroi pozytywnie na cały dzień!
Powrót do góry
tilana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas urządzania mieszkania warto kierować się poradami z sieci np. http://trendu.pl/design/przestrzen-dzienna-meble-do-salonu-ktorych-nie-moze-zabraknac w internecie jest dużo przydatnych wskazówek, jak urządzić funkcjonalnie mieszkanie. A jak nie mamy odpowiedniego zmysłu estetycznego, to warto zdecydować się na wynajęcie architekta, to bardzo dobra inwestycja.
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urządziłam mieszkanie tak, żeby mała zmiana dodatków pozwoliła mi zmienić charakter wnętrza, czyli dość klasycznie i minimalistyczne Wink Lubię często wprowadzać jakieś nowe drobiazgi, więc mi takie rozwiązanie odpowiada Smile
Powrót do góry
boddekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 12:42    Temat postu: Osuszanie po zalaniu Odpowiedz z cytatem

No i stało się, w końcu po tych deszczach zalało mi firmowy magazyn... Potrzebne jest mi szybko osuszanie po zalaniu Szczecin bo inaczej stracę masę towaru i pieniędzy... Znacie jakąś sprawdzoną i rzetelną firmę wykonującą takie usługi?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 05, 2017 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 21 z 26
Skocz do: