Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bielizna na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz kupić bieliznę to raczej postawiłabym na tą droższą. Poza tym wszystko zależy też od tego dla kogo ma to być prezent i z jakiej okazji.
Reklama

Wysłany: Pią Lut 13, 2015 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
Demof
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielizna jest dobrym prezentem, ale wiadomo że to nie może być bielizna z osiedlowego sklepu, czy coś takiego. Musi być to bielizna raczej ekskluzywna, taka z wyższej półki
eizzy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem jednak ciężko idealnie trafić z rozmiarem. Wole kupić coś co na pewno będzie pasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PASTY1640
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielizna na prezent to tylko dla własnej partnerki. Jeśli ma być na prawdę ładna i porządnie zrobiona, to niestety też droga. Mimo wszystko to świetny prezent. Sama bym się ucieszyła z jakiegoś seksownego kompletu albo np. pończoch i pasa do nich. Nie mniej jednak ciężko trafić z rozmiarem, więc taki trochę ryzykowny prezent.

Wpuszczamy tylko niskie ceny na nasze strony. http://izoldaborkowska.soup.io/post/502027777/Rodzaje-daszk-w-nad-drzwi Sprawdź!

Ostatnio zmieniony przez PASTY1640 dnia Nie Maj 03, 2015 19:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamilla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie? Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Tylko musisz poszukać bardzo dobą i ekskluzywną bielizne. Najlepiej jakiejś znanej marki. W końcu to na prezent. Chyba taką dobra bielizne znajdziesz w sklepie Boutique Bielizny. Tam widziałam ze mają bardzo ładne komplety. W sam raz na prezent.
Powrót do góry
NajEdmund1200
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielizna dla prezent to bardzo dobry pomysł ale jeśli się ją dostaję od swojego faceta i ona jest bardzo dobrze do nas dopasowana ; ) bo w moim przypadku kiedyś facet kupił mi za małą i ja się na niego mocno wkurzyłam z tego powodu, że po prostu miałam do niego wyrzuty sumienia jak nie dopasował rozmiaru i jakby nie było potraktował mnie jako puszystą..

Chcesz poznać moje poglądy - http://kzaspalski.blog4u.pl/komentarze-732973-okiem-fachowca.html. Zapraszam.

Ostatnio zmieniony przez NajEdmund1200 dnia Pon Cze 01, 2015 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Latia73
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kierunek dobry, ale pomysł nietrafiony. Zdecydowanie bardziej cieszyłabym się z vouchera do sklepu z bielizną który mogę samemu wykorzystać i samemu wybrać bieliznę niż męczyć się ze zwrotami

Tego bloga nie możesz przegapić - http://gustownie.bloog.pl/id,345360671,title,Pomoc-profesjonalisty,index.html. Autor będzie wdzięczny za wejścia.

Ostatnio zmieniony przez Latia73 dnia Pon Cze 01, 2015 17:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
VioletEuro2069
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki bilet to chyba dobry pomysł ja się chyba nad tym zastanowię i po prostu no wiecie pójdę do jakiegoś sklepu z bielizną i poproszę tam kierowniczkę, że po prostu akurat zapłacę jej za zakupy kwotę 200 zł i taki bon bym dał mojej kobiecie co o tym sądzicie chyba nie będzie to takie głupie ? Pomysł według mnie nawet okej

Masz ochotę przeczytać coś ciekawego -http://aranzacjeinspiracje.blox.pl/2015/01/Glamour-8211-styl-i-elegancja.html. Wejdź i skomentuj.
Powrót do góry
KasiaMar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od męża dostałam w zeszłym roku seksowna bielizna erotyczna na kinga.com.pl i mam nadzieję, że w tym roku coś też podobnego mi wybierze Wink
Powrót do góry
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może intimissimi ? Jak kupować to już coś porządnego i solidnego, albo sie nie brać za taki ambitny prezent Wink
Powrót do góry
Bananowy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór jest na http://farita.pl/3-bielizna
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielizna jest świetna na prezent, jednak musisz dokładnie znać wymiary i gust osoby, której chcesz ją kupić, bo inaczej z eleganckiego prezentu, może się przerodzić w nietrafiony, który nigdy nie zostanie wykorzystany. Ja w tym roku stawiam raczej na takie bardziej osobiste prezenty, niezależnie, czy to dla rodziny, czy przyjaciół. Na przykład ostatnio trafiłam na stronkę ( http://www.pixbook.pl/fotokalendarz ) , która może być bardzo przydatna w tworzeniu takich oryginalnych prezentów, myślę, że kalendarz ze wspólnymi zdjęciami każdego zachwyci.
Powrót do góry
toperek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! moim zdaniem bielizna to dobry prezent ale trzeba wyczuć osobę która dostanie ten prezent, tak myślę Pozdrawiam
Kampadari
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kosmetyki daję, tak jest najprościej Very Happy W końcu kosmetyków każdy używa Razz Ale nie był jakie, tylko od Amway Very Happy Ja tam ich cenię, zwłaszcza za to http://www.wprost.pl/ar/524055/Amway-Citi-Handlowy-IKEA-pomyslowe-dzialania-CSR-w-sluzbie-spoleczenstwu/ Nie wiem która inna firma ma aż takie dokonania Very Happy A tym bardziej kosmetyczna. Very Happy
Powrót do góry
szczerbata
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bielizna to bardzo osobisty prezent...
Reklama

Wysłany: Pon Gru 14, 2015 10:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: