Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na prezenty gwiazdkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No naprawde są prześliczne, napewno każdy się z nich ucieszy.
Reklama

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 08:16    Temat postu:

Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dzieci zawsze najłatwiej wybierać prezenty, w tym roku z tymi męskimi prezentami poszło mi równie łatwo bo kupiłam vouchery na jazdę sportowym samochodem http://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/jazda-wybranym-autem/, na pewno będą zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
micky
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kobitki zazwyczaj cieszą się z biżuterii i myślę, że to dobry pomysł na prezent. Nie znam kobiety, która nie cieszyłaby się z takiego prezentu. Może więc np. biżuteria hand made będzie dobrym rozwiązaniem. Jest ciekawa, oryginalna, inna niż wszystko co można znaleźć w sklepie.
Powrót do góry
marianka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że Polacy najchętniej wybierają w prezencie gwiazdkowym gry, zabawki, ubrania i elektronikę. Czytałam zresztą wyniki ostatniej edycji badania Świątecznego Barometru Ferratum Bank: https://www.ferratum.pl/blog/2016/12...tmas-barometer i mieszkańcy innych krajów mają podobne preferencje. W ankiecie wzięło udział ponad 13 tysięcy osób, z 20 krajów. Myślę, że warto się zapoznać, bo można tam znaleźć sporo ciekawostek.
Powrót do góry
anusia30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wpadłam na trochę nietypowy pomysł na prezent dla męża. Kupiłam mu maskę spawalniczą w sklepie http://www.sklep.tomsystem.pl/akcesoria-spawalnicze/ i mąż bardzo się ucieszył. Niedawno kupił sobie spawarkę, ale nie używał jej, gdyż miał znaleźć sobie właśnie akcesoria niezbędne do spawania. Pomysł z pewnością inny niż wszystkie, ale może komuś się przyda inspiracja na następne święta, bądź może na urodzinki dla kogoś Wink
Powrót do góry
paaula190
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale warto poszukać prezentów już teraz. Dla dziecka wierzącego w Mikołaja dobrym pomysłem na prezent, a raczej jako dodatek do głównego prezentu będzie list od Mikołaja, zerknijcie listymikolaja.pl - jak dla mnie świetny pomysł, chyba każdemu maluchowi spodoba się taka niespodzianka.
Powrót do góry
wiktor123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie prezenty powinny być spersonalizowane i nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jak dajemu komuś prezent to ta osoba jest na pewno dla nas ważna, dlatego warto poświęcić chwilę czas i zastanowić się dokładnie, z czego ucieszyłaby się ta osoba:)
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pod choinkę zazwyczaj daję całej rodzinie albumy ze zdjęciami z minionego roku, albo inne fotoprezenty, bo uważam, że to najbardziej bezcenne prezenty. Mamie i siostrze dokupuję jeszcze kosmetyki. Moja siostra ma teraz fazę na ciemne szminki, więc pewnie jej coś ciekawego wybiorę, a mamie zamierzam kupić puder Tokyo od Bikora, bo jakiś czas temu spróbowała mojego i się jej bardzo spodobał Smile
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że tutaj http://sosenkohomedecor.com/lifestyle-szukasz-prezentu jest wiele ciekawych pomysłów na prezent. Jeśli szukacie elementów wystroju domu, to myślę, że faktycznie w tym miejscu można znaleźć coś wyjątkowego. Ceny są bardzo zróżnicowane, więc nawet ograniczony budżet nie jest problemem.
Powrót do góry
Mój Miły
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona już miesiąc przed gwiazdką dała mi prezent bo, jak stwierdziła: "nie może patrzeć jak latam z siekierą w trampkach na takim zimnie". Trzeba przyznać, że się ucieszyłem bo dostałem buty robocze zimowe, o takie: https://www.narzedziak24.pl/buty-zimowe-trzewik-ocieplany-don-termo-src-s3-ci-rozmiar-od-35-do-48.html
Jestem szczerze zdziwiony bo zawsze myślałem, że takie buty są niewygodne a tu niespodzianka - wygodne, ciepłe i wytrzymałe na uderzenia. Już się do nich przekonałem.
Powrót do góry
tirope
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zawsze do prezentu dorzucam jakieś dobre czekoladki od vobro. Dzieciom daję do paczki żelki, a teściowej czekoladki frutti di mare http://www.pomorska.pl/artykuly-sponsorowane/a/vobro-czym-charakteryzuje-sie-praca-w-fabryce-czekolady,12631258/ Każdy je u nas w rodzinie uwielbia
Powrót do góry
Tervantes
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź może kokon niemowlęcy minky jeśli ktoś ma dziecko. Na pewno przyda mu się coś takiego.
Powrót do góry
margaretta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij co mają w perfumeriach, bo teraz sporo rzeczy jest w promocjach. Na przykład na gazetkonosz.pl jest nowa gazetka hebe i pojawił się tam katalog świąteczny.
Powrót do góry
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat z kobietami poradziłam sobie szybko! Dla mamy zamówiłam rozświetlacz Kyoto z Bikora- chciała go mieć już od jakiegoś czasu więc na pewno będzie zadowolona. Dla siostry wybrałam cienie Marocco też z Bikora, ona uwielbia się malować a cienie są bardzo trwałe i łatwo się nimi posługuje.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może pomysł na jakiś prezent motoryzacyjny dla taty? Na początku chciałam mu kupić coś z ubrań, ale stwierdziłam, że go to nie ucieszy i że mogłabym w końcu dać mu coś praktycznego. Rozważam kupno zaczepów do przyczep z tej oferty https://adamot.pl/zaczepy-do-przyczep-137 , ale nie jestem do nich w 100% przekonana. Tzn. nie chodzi o ten konkretny produkt a sam pomysł. A Wy co myślicie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 06:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: