Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na prezenty gwiazdkowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 19:54    Temat postu: Pomysły na prezenty gwiazdkowe Odpowiedz z cytatem

Macie już zaplanowane prezenty gwiazdkowe?
Zastanawiam się co kupić, a największe problemy mam z kobietami w rodzinie - co można im dać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 06, 2014 19:54    Temat postu:

Powrót do góry
Sajana
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to dla mnie zawsze duża fatyga. Zrobić wywiad rodzinny komu co potrzeba, to wielkie wyzwanie. Dorosłych trzeba podglądać w codziennych zajęciach. Dzieci na szczęście piszą listy do Św. Mikołaja. Moi znajomi trochę 9m w tym pomagają, żeby na liście życzeń nie znalazła się jakaś antywychowawcza zabawka. Trzeba się dobrze orientować w temacie dziecięcych dyskusji o zabawach i zabawkach. Dlatego warto czytać np. blogi parentingowe. Znalazłam fajne pomysły na: http://blog.dzieckoimy.pl/2014/12/10-pomyslow-na-prezenty-dla-dzieci-3-lat/
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadkom kupiłam koce z rękawami:D Mojej drugiej babci kupiłam fartuch ze sklepu Gryfnie, "warza ino maszkety". Mamie roller do mezoterapii i kuzynce książki. Do tego planuję cioci kupić fajną doniczkę bo ma manię na punkcie kwiatków, tylko jeszcze nie wiem jaką dokładnie. Myślicie że taka będzie spoko?

Źródło: http://fajnedonice.pl

Czekam na sugestie:)

A zapomniałabym, siostra kupiła sobie sama prezent i będzie udawała zaskoczoną Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się w drugiej połowie roku usłyszeć pomiędzy wyrazami o niespełnionych planach i dopasować prezent do nich. Przykładowo szwagierka wspominała, że na wakacjach spodobały jej się ozdoby "malowane na szkle". Dawniej planowała się tym zająć, ale nigdy nie miała na to czasu. Pod choinkę otrzyma więc zestaw do malowania na szkle.
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak nie wiem co mam kupić to zawsze ratuje mnie biżuteria.
Na przykład jakaś srebrna bransoletka czy coś takiego. W kobiecych zbiorach nigdy za wiele takich ozdób.
Tu: http://www.bizutik.pl/ można znaleźć dużo modeli w niewysokich cenach. Poza tym sprzedają tam biżuterię z tzw. krótkich serii.
Dzięki temu wiesz, że biżuteria jest unikalna. No i dużym plusem jest szybka wysyłka.
Powrót do góry
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się składam na prezent dla mamy z moją siostrą, więc mamy łatwiej niż ci, którzy kupują samemu. Chcemy żeby było to praktyczne i na lata. Szukałam wielu artykułów, gdzie przedstawia się rankingi co najlepiej kupić na prezent i dlaczego. W wielu miejscach oferuje się wyciskarki do soków. My mieliśmy coś podobnego kilka lat temu, tylko oczywiście starszy model i zastanawiamy się nad zakupem. Czytam sporo na http://sokowo.pl/wyciskarki-pionowe i wydaje mi się, że to będzie trafiony prezent. Szczególnie, że mama dba o siebie i lubi soki ze świeżych owoców Smile A Wy co planujecie kupić?
Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teściom chcemy kupić multicookera. Ciągle narzekają, że dziś nic zdrowego nie da się zjeść - jak kiedyś, także może chociaż zaczną na parze gotować i będą zadowoleni. Na początku myśleliśmy o samym parowarze, ale ten multicooker ma tą funkcje jako jedną z wielu. Możecie sprawdzić tutaj ten model. Czytałam o nim wiele bardzo dobrych opinii.
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my w tym roku dla dziadków chcielibyśmy wykupić jakiś pobyt w sPA albo uzdrowisku, tak żeby się zrelaksowali na maxa Smile póki co znalazłam stronkę http://esanatoria.eu/ - mają tu zbior wszystkich uzdrowisk i można sobie porównać oferty, fajna sprawa Smile
Eryka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem świetnym pomysłem gwiazdkowym jest zorganizowanie komuś pobytu w SPA. Z tego co wiem to każda kobieta chciałabym w taki sposób spędzić chociaż weekend. A zakup takiego Vouchera do SPA moze okazać sie strzałem w dziesiątkę. Trzeba też wiedzieć gdzie się najlepiej wybrać, ja słyszałam ze w medicaspa.pl jest bardzo fajnie. Mają ciekawe zabiegi i miłą obsługę. Pomyśl czy taki prezent nie byłby idealny?
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 19:20    Temat postu: Re: Pomysły na prezenty gwiazdkowe Odpowiedz z cytatem

Edytaaa napisał:
Macie już zaplanowane prezenty gwiazdkowe?
Zastanawiam się co kupić, a największe problemy mam z kobietami w rodzinie - co można im dać?

Prezent gwiazdkowy dla kobiety to coś co będzie ładne i dodatkowo pełne przeróżnych funkcji pomocnych w codziennym życiu. Jeśli jeszcze dzięki takiemu prezentowi będziemy zdrowsze to już naprawdę będzie super. Zastanawiacie się co to może być? takim prezentem jest wyciskarka do soków Hurom - dokładnie taka jak te http://sokowo.pl/wyciskarki-pionowe Taka wyciskarka będzie nie tylko ozdobą każdej nowoczesnej kuchni, ale zapewni zdrowe, świeże soki dla całej rodziny. Wyciskarka jest niewielkich rozmiarów i będzie pasować nawet w małych kuchniach.
Powrót do góry
Helena87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już prawie wszystko mam, mąż, brat, przyjaciółka, tata, jeszcze tylko nad prezentem dla mamy myślę, choć chyba się zdecyduję na bon do gabinetu kosmetycznego http://bio-clinic.pl/bony-podarunkowe/, gdzie często bywa. W końcu miło spędzi czas, zrelaksuje się i na pewno będzie zadowolona.
Powrót do góry
irysa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że najlepszym prezentem, jesli nie wiemy co kupić, są książki, można zawsze się wesprzeć takim rankingiem: http://xiegarnia.pl/bestsellery/ ewentualnie dobrym rozwiązaniem są też kosmetyki
Powrót do góry
Dygo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojej siostrze sprezentowałam osobiste treningi z bardzo dobry trener indywidualny
Powrót do góry
keta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wybór prezentów już za późno. Co kupiliście? Smile
Powrót do góry
mikulek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam głównie perfumy, książki, bony podarunkowe. Obyło się bez większych dylematów Wink Tylko z jednym prezentem miałam problem- nie wiedziałam, co kupić mojemu dobremu kumplowi Smile Nie jesteśmy zbyt sentymentalni, więc stwierdziłam,że dostanie coś zabawnego i kupiłam mu grę alkoholową Very Happy Bardzo podobną do tej:

Na pewno mu się przyda Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 22, 2014 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: