Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świąteczne prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świąteczne upominki to chyba największy wydatek na czas Bożego Narodzenia. Nawet czytałam ostatnio wyniki ankiety: https://www.ferratum.pl/blog/2016/12/14/na-co-i-ile-pieniedzy-wydaja-europejczycy-w-czasie-swiat-wyniki-christmas-barometer w której przepytano ponad 13 tysięcy osób o to, na co wydają najwięcej gotówki podczas Gwiazdki i jakie prezenty najchętniej wybierają. Wyniki są zaskakujące. Zerknijcie sobie sami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 21:16    Temat postu:

Powrót do góry
micky
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry prezent. Ja też w tym roku kupiłam mamie ciepłą piżamę. Już to gdzieś pisałam, ale lubię dawać w zimie prezenty jak swetry, czapki wełniane , chusty czy szaliki. No i jak by nie było, to są dość przydatne prezenty, gdy zimno na dworze
Powrót do góry
moniczka3298
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o książkach na prezent? Ja bardzo lubię dostawać nowe książki.. Dla przyjaciół, którzy również lubią czytać również kupiłam książki https://vesper.pl/dla-dzieci/265-o-czym-szumia-wierzby-9788377312391. Ale czy warto książkę sprezenttować osobie co do której nie mamy pewności, że czyta książki w wolnych chwilach?
Powrót do góry
Jess89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio się głowiłam nad jakimś niesztampowym pomysłem na prezent dla mojej babci i chyba zdecyduje się na opłacenie jej telefonu stacjonarnego w UPC https://www.upc.pl/telefon/
Babcia z uwagi na swój wiek coraz rzadziej wychodzi z domu i nie może tak często jakby chciała spotykać się na plotki ze swoimi koleżankami a tak, będzie mogła z nimi sobie swobodnie rozmawiać przez telefon. Smile
Powrót do góry
surzar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze oprócz prezentów na święta dokupuje różnego rodzaju ozdoby takie jak te światełka: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne-i-dekoracyjne/14 - jest to już moja tradycja Smile
Powrót do góry
roksana0592
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku szczególnie nie wiem co komu podarować ze swojej rodziny... tyle urodzin, imienin i jakiś innych szczególnych imprez było, że wszystkie pomysły na prezenty się wyczerpały i teraz skorzystałam z oferty na fotoobrazy Smile http://fotoobrazyinfo.pl/ pamiatka na całe życie i bardzo elegancki prezent Smile co Wy na to?
Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietom zawsze warto kupować kosmetyki. Wydaje mi się, że to dość praktyczne rozwiązanie. Obecnie królują kosmetyki naturalne, które w składzie nie zawierają żadnej chemii. Rzuć okiem na przykład na taki mus do ciała: https://puderek.com.pl/balsamy-do-ciala/4304-nacomi-body-mousse-nawilzajacy-mus-do-ciala-bananowo-kokosowy-shake-180-ml.html. Pięknie wygląda i ma bardzo dobre właściwości.
Powrót do góry
kanna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymyślenie fajnych prezentów dla całej rodziny czasem graniczy z cudem. Coś o tym wiem, zdecydowanie. Wink
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas pod choinką na pewno znajdą sie książki tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/maria-czubaszek Uwielbialiśmy ją wszyscy za życia za jej ostry język, cięte riposty, celne uwagi. Teraz zostały tylko książki. Więc mama i siostra dostaną w prezencie dwie różne książki Pani Marii. A jak ja bym wam miała coś polecić to tytuł - Ostatni dymek.
Powrót do góry
Dzennika5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty dla znajomych czy innych dorosłych z rodziny to nigdy nie mam żadnych problemów. Trudniej jest zawsze z dziećmi. Zawsze spędzam masę czasu na wyborze zabawek dla najmłodszych. A teraz już Mikołaj za niedługo i też trzeba się tym zainteresować. Oprócz prezentu planuje również skorzystać z opcji listu od Mikołaja z firmy elfi Możecie tam zamówić specjalny list z pieczęcią Mikołaja. Wpisujecie imie dziecka, parę informacji i resztą zajmuje się firma. List przychodzi pocztą Smile
Powrót do góry
paaula190
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór prezentów świątecznych nie jest łatwy. Z małymi dziećmi jest jednak łatwiej, wystarczy jakiś pluszak, lalka, czy klocki. Jeśli szukacie bardziej pomysłowego prezentu, to może osobisty list od Mikołaja? - zerknijcie na listymikolaja.pl, wystarczy podać imię, parę informacji, a list do dziecka przyjdzie pocztą.
Powrót do góry
lewi
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardziej podoba wideo dla dziecka od Mikołaja też od Elfi. Naprawdę fajnie jest to zrobione. Poza tym plusem jest to, że przychodzi bardzo szybko. Około 2 godziny czeka się na dostawę. Super sprawa! Naprawdę warto!
Powrót do góry
wazniak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie fajnych prezentów to polecam Wam przejrzeć jeszcze takie stronki jak gazetkonosz.pl np. Teraz pojawiła się nowa gazetka lidla i od jutra ma być dostępna luksusowa kolekcja bielziny tu https://www.gazetkonosz.pl/lidl/katalog-luksusowa-kolekcja-bielizny-od-poniedzialku-18-12-2017/ myślę, że na prezent też byłaby bardzo dobra Smile
Powrót do góry
kalicki12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym prezentem dla każdej kobiety mogą być perfumy. Wybór jest bardzo duży ale jeśli chcecie być oryginalni to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://pl.sensedubai.com/. Znajdziecie tam ogromny wybór najróżniejszych arabskich perfum. Warto wypróbować.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawialiście dla dzieciaków wiadomosci do Świętego Mikołaja? Ja trafiłam na www.listymikolaja.pl i chyba zamówię moim takie wiadomości. Z tego co wiem dostawa na maila jest w ciągu dwóch godzin. Pozostałe prezenty na święta mam już spakowane i czekają na odpowiedni moment Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 24, 2017 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: