Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropeczkapasek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 04:17    Temat postu: wypadanie Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wypadanie włosów po porodzie to moim jedynym ratunkiem był Vitapil. Moje włosy były strasznie słabe i się kruszyły. Dopiero Vitapil poprawił ich stan i teraz wyglądają dużo lepiej. Dodatkowo mam mnóstwo baby hair.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 04:17    Temat postu:

Powrót do góry
marakuja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zainwestować w dobrej jakości kosmetyki oraz zbadać sobie krew pod kątem tarczycy i witamin. Ja niestety tak dużo szczęścia nie miałam, dużo mi włosów wypadało, aż zaczeły się robić prześwity. Odwiedziłam wielu lekarzy, ale jakoś nie ma poprawy. Czy przeszczep włosów się sprawdzi w tym przypadku? Znalazłam ostatnio klinikę http://about-hair.pl/ , która się tym zajmuję. Może jakieś opinie na ten temat?
Powrót do góry
zegarek1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojej siostrze młodszej strasznie wypadały włosy,okazało się ,że to anemia, lekarz kazał jej stosować dicofer junior i w końcu włosy są na swoim miejscu Smile
Powrót do góry
tosiafit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

badania tak, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. moje badania są ok a mimo to na jesień zawsze mam spory problem z wypadaniem włosów. bardzo pomaga ich podcięcie - wiem, że to nie jest idealne wyjście ale z kosmetyków i witamin nic nie pomgało. robię teraz też maseczki drożdże + miód podobno regularne stosowanie pobudza wzrost nowych włosów.
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz zakupić sobie szampon z apteki Renovastin. Znajdziesz go na przykład tutaj: https://www.apteka-leki.pl/produkt/4453-renovastin-szampon-do-wlosow-150ml.html. Jest to produkt silnie wzmacniający włosy. Szczególnie sprawdza się w przypadku włosów które poddawane są częstym zabiegom termicznym lub chemicznym.
Powrót do góry
joanna890
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi co jesnień pomaga suplementacja i szampony wzmacniające cebulki włosów np teraz używam bombar od inoar. Widzę że włosów wypada mniej.
Powrót do góry
mumin1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla zawodowca z tej dziedziny...
jabluszko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu stosuję profesjonalny lotion z Vitapil. Ma bardzo dobry skład i co najważniejsze włosy zaczęły dużo szybciej rosnąc. Dodatkowo mam teraz mnóstwo baby hair.
Powrót do góry
Ela78
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, czasami nawet po wypróbowaniu baterii kosmetyków nie dostrzegasz pozytywnych efektów, natomiast musisz zmagać się z podrażnieniami skóry i obciążeniem włosów. Dlatego warto o włosy zadbać i je olejować. Jak to robić zerknijcie na poradnik- http://bialamagia.pl/na-czym-polega-olejowanie-wlosow/
Powrót do góry
tramy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami na wypadające włosy warto udać się do kliniki medycyny estetycznej przykładowo https://www.mediartinstytut.pl na mezoterapie igłowa, mój tato był i zadowolony bardzo jest teraz Smile
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ostatnio spory problem z wypadającymi włosami. Nie wiedziałam, ze będe musiała się jakoś z tym uporać. próbuje różnych metod ale niestety nic to nie daje. Teraz trafiłam na GrowUltra i Zastanawiam się czy nie zacząc strosować tego preparatu.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w takim przypadku warto się wybrać do endokrynologa? W wielu przypadkach jest to podłoże hormonalne. Tutaj https://psychomedic.pl/endokrynolog-warszawa mają świetnego specjalistę. Koniecznie należy się zbadać i znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy.
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też macie problem z wypadającymi włosami ? Ja w końcu zdecydowałam się je przedłużyć i dodać im nieco objętości. Teraz chcę zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji takich włosów. Myślę, że ten artykuł będzie na prawdę pomocny > https://besthair.pl/Wlosy-przedluzane-pielegnacja-blog-pol-1520692528.html bo bardzo szczegółowo, krok po kroku opisuje co robić z przedłużanymi włosami.
Powrót do góry
lalka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z najdoskonalszych metod leczenia wypadania włosów stosuje z powodzeniem Hair Restoration Clinic prowadzona przez wybitnego fachowca w tej dziedzinie dr-a Turowskiego. Korzysta z najnowocześniejszego sprzętu i działa w Warszawie, Katowicach i Chicago. W związku z narastającą utratą włosów u ludzi w każdym wieku warto zapoznać się z ofertą na stronie https://www.drturowski.pl/pl/może ktoś się zdecyduje na skuteczną terapię
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2018 14:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: