Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicolal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często robię sobie płukanki w ziołach nawet pomaga, ale stosuje również odzywki do włosów suchych i wypadających. Polecam zobaczenie nowej oferty w gazetce Hebe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 13:38    Temat postu:

Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zmagam się od dłuższego czasu z problemem wypadających i mega przesuszonych włosów. Stosuję płukanki ziołowe ale szczerze mówiąc nie widzę większej poprawy. Ostatnio wpadł mi w oko szampon Flowers https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/flowers/. Szampon stymuluje wzrost włosów, nadaje im połysk i sprawia, że są delikatne w dotyku. Czy któraś z Was miała już okazję go stosować ? To nowość na polskim rynku.
Powrót do góry
abooot
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najgorszym wypadku najlepiej zrobić sobie przeszczep - moja matka tak zrobiła i efekt super! Poszłyśmy do About-Hair w Poznaniu, pełen profesjonalizm!
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na włosy i paznokcie najlepsze są witaminy i odpowiednia dieta. Można się wspomagać suplementami albo na przykład kroplówkami witaminowymi, sama całkiem niedawno się o nich dowiedziałam i ponoć dają świetne rezultaty, o wiele szybciej się wchłaniają i już po kilkunastu minutach podnosi się ich poziom w organizmie, więcej na ich temat można poczytać na przykład tu http://dbajmyozdrowie.eu/co-to-sa-kroplowki-witaminowe/
Powrót do góry
joanna890
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zroić badania lekarskei czy nasz stan zdrowia jest dobry czy nei brakuje nam żadnych witamin . Mi co jesień sprawdza się biotebal i szampon wzmacniajacy np bombar od inoar hamuje wypadanie i widać że wzmacnia włosy
Powrót do góry
livevil
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym obszarze tematycznym Smile
Harry
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno udać się do lekarza po poradę, prawdopodobnie dermatolog będzie mógł coś zaradzić ewentualnie zrobić podstawowe badania krwi i moczu bo tam wszystko wyjdzie. Druga sprawa jak taki stan wam przeszkadza możecie sobie kupić włosy naturalne, takie jak te - https://besthair.pl/product-pol-73-Wlosy-naturalne-doczepiane-na-ringi-50cm-0-8g-kolor-2.html aby ukryć ubytki. No i na pewno trzeba się za temat zabrać poważnie.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://czas-odnowy.pl/czasnaodnowe/powody-wypadania-wlosow/ - Zapoznaj się z tym artykułem.. Myślę, że pomoże ci w twojej walce z problemem
Powrót do góry
prasunio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze i moja babcia uczyli ze najlepsze na wypadanie jest pokrzywa !
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w domu wszyscy mowia, ze kosmetyki do włosów loreal sa najlepsze . przegladalam ostatnio ich stronke www.lorealprofessionnel.pl/ i tak sie zastanawialam czy czegos nie zamowic. Uzywacie? polecacie?[/url]
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzę macie sporo rad , dotyczących wypadaniu włosów. Ale zastanawiam się czy ktoś z was słyszał lub korzystał z loxon 2% ? Czytałam opinie na jego temat i nie są one zbyt pochlebne. Ciekawi mnie jakie jest waszej zdania na temat jego skuteczności?
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez wiele lat rozjaśniałam włosy i teraz odczuwam tego skutki. Sa łamliwe, suche i ostatnio bardzo zaczęły wypadać. Czy ktoś z Was miał już może okazję stosować kosmetyki Basil Element https://sklep.elfa-pharm.pl/pl/134-basil-element ? Czytałam, że zapobiegają wypadaniu włosów więc to chyba coś dla mnie. No i ceny są bardzo ok. Co sądzicie ?
Powrót do góry
Milenka-lekarka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może masz braki żelaza w organizmie? Może to doprowadzić do anemii, czego wynikiem może być własnie wypadanie włosów. Na Twoim miejscu poszłabym do apteki i zakupiła suplement diety dicofer
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to przez toksyny, które nagromadziły się w organizmie. Spróbuj organizm z nich oczyścić. Nawet jak to nie jest główna przyczyna wypadania włosów to i tak będzie miało to korzyść dla organizmu. Są różne sposoby oczyszczania. Można przyjmować różne suplementy w stylu tych z http://www.cvsklep.pl/produkt/Oczyszczanie/Paraprotex__Zestaw_oczyszczaj%C4%85cy , albo pić jakieś herbatki czy wodę z cytryną. Jest nawet kilka diet mających na celu oczyszczenie organizmu jedną z nich jest dieta jabłkowa. Ma się naprawdę wiele możliwości, nie wymaga to też jakiegoś wielkiego wysiłku, więc warto skorzystać.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 14:27    Temat postu: Wypadanie włosów Odpowiedz z cytatem

Cóż, przyczyny wypadania włosów mogą być naprawdę przeróżne, czasami odpowiada za nie genetyka, czasami niedobór witamin czy jeszcze inna choroba. Ja jednak, kiedy mi zaczęły wypadać włosy, absolutnie tego nie lekceważyłam, udałam się do trychologa, który polecił mi preparaty z grupy "biotebal". Okazały się skuteczne, i do dziś je stosuję, a Wy możecie sobie zerknąć na tę stronę - http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal i o wszystkim poczytać. Niestety, to przykra i nieestetyczna dolegliwość, z którą po prostu trzeba się zmierzyć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 14:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: