Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy - co robić?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 18:13    Temat postu: Wypadające włosy - co robić? Odpowiedz z cytatem

Jak można wzmocnić włosy, żeby zapobiegać ich wypadaniu?
Zauważyłam, że ostatnio wypada mi ich więcej niż zwykle i chcę to jakoś powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 04, 2014 18:13    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że są jakieś specjalne ampułki na wypadanie włosów z odpowiednią odżywką.
Dobre są ogólnie dermokosmetyki, jak te: http://sklep.centrumzdrowegowlosa.pl/ - warto po nie sięgnąć w momencie gdy inne rozwiązania czy kosmetyki dostępne w drogeriach nie działają.
Te są już bardziej profesjonalne i powinny zadziałać.
Powrót do góry
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem brakuje Ci witamin, wystarczą jakieś suplemnety diety na włosy i paznokcie i to pomoże. Ale do tego poprawna pielęgnacja ich zewnętrznie i nie tylko od czasu do czasu. W okresie zimy często włosy sa słabe i potem na wiosnę potrzeba im więcej uwagi. Zerknij sobie tutaj: http://www.i-apteka.pl/pol_m_Wlosy-Paznokcie-455.html tam znajdziesz preparaty na włosy w dosyć fajnych cenach.
Powrót do góry
materialgirl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu zaopatrzyłabym się w dobrą szczotkę do włosów. Ostatnio popularny jest Tangle Teezer http://ezebra.pl/product-pol-4706-TANGLE-TEEZER-SALON-ELITE-SZCZOTKA-CZARNA.html Nie wyrywa włosów i nie łamie włosów. Przyjemnie się nim czesze włosy. Polecam
Powrót do góry
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś jakiś suplementów diety?Mnie niestety też dotyczy problem wypadających włosów i czytałam ostatnio ze kwasy Omega są bardzo dobre by wzmocnić włosy. Jak chcesz to poczytaj sobie tutaj https://wygrajzdrowie.pl/12-skora-i-wlosy na ten temat. Może wypróbuj by zobaczyć czy u Ciebie zadziała.
Powrót do góry
extraelijah75
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbujcie raz w tygodniu nacierać najpierw głowę a później całe włosy olejkiem rycynowym. Następnie umyć głowę szamponem najtańszym jakimś ziołowym bez silikonów. Oprócz tego przy każdym umyciu wcierajcie ten olejek w końcówki włosów a później spłukać trzeba dokładnie aby nie były tłuste. Po takiej kuracji już po pierwszym miesiącu zauważycie różnicę.

Ostatnio zmieniony przez extraelijah75 dnia Sro Kwi 22, 2015 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mizosia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zmień szampon to raz, dwa zacznij sie zdrowo odżywiać i znajdź porządnego fryzjera. Jeżeli jesteś z Krakowa możesz zajrzeć tutaj: http://www.vicihair.pl podobno fryzjerki są świetne.
Druga sprawa, mi bardzo pomógł szampon VIchy ale pamiętam, ze ja też uzupełniałam w tym czasie żelazo bo miałam go bardzo mało. Może zrób tez badania?
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej udać się do lekarza, który bada skórę głowy. Nie pamiętam jak się nazywa taki specjalista.
Powrót do góry
PASTY1640
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przede wszystkim wykonać komplet badań. Jeżeli włosy wypadają w dużych ilościach to nie jest to normalne.

Jak można sobie pomóc?

Dieta (!!), regularne oczyszczanie skóry głowy (tj. nie chodzimy z tłustymi włosami), odpowiednio dobrane kosmetyki (może nowa odżywka potęguje wypadnie?), wcierki (do kupienia w aptekach), suplementy diety.

Ni widu,ni słychu http://izoldaborkowska.soup.io/post/502027777/Rodzaje-daszk-w-nad-drzwi tylko nasza stronka!

Ostatnio zmieniony przez PASTY1640 dnia Nie Maj 03, 2015 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lolcia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pogadaj ze swoim fryzjerem w pierwszym kroku
Ja tutaj przeczytałam, że włosy mogą wypadać w związku ze zmianą pór roku, no i też po ciąży, co jest dosyć oczywiste Smile

Ostatnio zmieniony przez Lolcia dnia Wto Lut 24, 2015 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Suki
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zacząć dbać o włosy. Trzeba stosować różne odżywki, które chronią włosy. Można zacząć łykać tabletki na wypadanie włosów, to powinno pomóc
Martula_88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli włosy wypadają a nie łamią się to żadne odżywki nie pomogą. Trzeba zacząć działać od "wewnątrz". Pewnie brakuje Ci jakiś witamin, idź do lekarza, zrób odpowiednie badania. Kosmetyki na pewno nie pomogą na wypadanie włosów.
ahiany
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z ampułek seboradinu. działają cuda, a po dlugim stosowaniu chyba lepsze rezultaty, mnie po 2 tyg pojawily sie wloski. ale nie mam jakoś sily wcieraz po 1,5 miesiacu i zaniedbuje znowu...
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że bardzo ciekawe są te szczotki Tangle Teezer. Między innymi można je dostać na http://wizaz24.pl/tangle-teezer-m376 lub w tradycyjnych sklepach czy kioskach, ale nie po takiej cenie.
W ogóle to jakiś szał zapanował na nie i wszyscy o nich mówią.
Powrót do góry
alekpom
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam stosuję kolagen w tabletkach: http://www.noblemedica.pl/6-noble-medica on super działa na moją skóre i tez i włosy. Sprawił, ze przestały az tak bardzo wypadac i sa milsze w dotyku Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 10, 2015 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: