Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coffeenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że allegro ma największa reklamę i wzięcie. Ja często kupuję w internetowych sklepach z obuwiem czy w internetowych aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 23, 2012 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allegro, co jak co, prowadzi w przedbiegach, ale tam oprócz sklepów reklamują się także osoby prywatne Wink a co sklepów, jeśli ktoś robi remont łazienki, fajny jest sklep http://www.sanit-express.pl/ , gdzie konsultanci są dostępni w odpowiednich godzinach, prze dość długi czas, więc spokojnie można sobie kupić potrzebne rzeczy Smile
Powrót do góry
Mania
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej z allegro korzystam sporadycznie, zdecydowanie bardziej wolę sklepy www i kluby zakupowe, przez zakupy grupowe też od czasu do czasu kupuje. Wczoraj trochę kupiłam rzeczy, n.in w końcu wybrałam torebkę - wczoraj w wielu sklepach był dzień darmowej dostawy - taka akcja, już któryś raz w tym roku się odbyła. Torebkę kupiłam właśnie przez klub zakupowy, zamówiłam tez bransoletki i kolczyki. Sporo mozna zaosczędzić, bo jesli przesyłka kosztuje 10 zł, to robiąc zakupy w trzech róznych sklepach w kieszeni zostaje 30 zł Smile
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluby zakupowe to fajna sprawa. Sama nie dawno szukałam prezentu i kupiłam przyjaciółce fajny pasek, który wiem, że się jej podobał (sama mi pokazywała go), ale wcześniej był droższy. Mi udało się trafić na czas, gdy był w promocji : http://www.stilago.pl/outlet/kobieta/paski-klamry-194310/paski-194322/pasek-czarny-2767645.html odbywają się co jakiś czas, w formie 3-5 dniowych kampanii zakupowych Wink
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet robię dosyć często. Przeczesuję wyszukiwarkę w poszukiwaniu fajnych promocji i wyprzedaży, żeby zaoszczędzić trochę grosza i kupić sobie markową odzież po znacznie niższej cenie. Ostatnio odkryłam bardzo fajny outlet internetowy, w którym kupiłam już sobie jedną sukienkę i dwie torebki. Trochę irytuje fakt, że na przesyłkę czeka się dosyć długo (2-4 tygodnie), no ale jest to zaznaczone przy danym przedmiocie, więc mamy w to jako taki wgląd. Teraz poluję na perfumy i świeczki mojej ulubionej firmy Smile.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś potrzebuje mebli to polecam sklep marmex Smile ma fajną ofertę mebli systemowych, Lego, Milo czy Euforia Smile i mi najbardziej podobają się systemowe, można je dowolnie dobierać, w zależności co do jakiego pokoju potrzeba.
Powrót do góry
aga22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam www.swetrowo.pl dobra jakościowo odzież
Powrót do góry
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 14:49    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

To jak już sobie tak miejsca na zakupy polecamy,
to zostawiam namiar internetowy na sklep z torebkami i butami:
http://www.chiara-online.pl/

Raczej ekskluzywny asortyment, torebki od projektantów, ciekawe dodatki no i niebanalne buty
Powrót do góry
Karjan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo przeszukuję allegro w odnalezieniu ciekawych rzeczy, często też kupuje w sklepach internetowych zazwyczaj obuwie np. http://www.1sport.pl/wyprzedaz-0.htm
Powrót do góry
Mania
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie - w tym tkwi siła tych klubów - mają takie ciuszki, które trudno jest dostać w naszych sklepach. No i ceny, tym razem udało mi się trafić na wyprzedaż coccodrillo - wprawdzie zimowych ubrań, ale kurtke, czy spodnie zimowe kupie trochę większe i będzie już na przyszły rok dla synka. Warto, bo ceny kuszące i tanio jak na coccodrillo.
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sporo kupowałam w sieci. Ostatnio zdecydowałam się nawet na bieliznę stąd: http://besame.com.pl/. I muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę Smile DUży wybór rozmiarów, często niedostępnych w stacjonarnych sklepach, fajne modele. Zdecydowanie jestem na tak.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kelman, kelman, kelman Smile mają świetne meble, mam meblościankę od nich w dużym pokoju, a marzy mi się takie żelazne łóżko ;p http://www.kelman.pl/info34712,lozko-metalowe-visby-agata-160x200-niski-front.html Smile fajne nie? Wink
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, łóżko bajeranckie. A mają może gdzieś jakąś siedzibę, żeby można było te meble obejrzeć na żywo?
Powrót do góry
sariana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię zakupy w sieci. Często opłaca się bardziej nawet po dodaniu kosztów przesyłki. Ostatnio nawet przekonałam się do kupienia bielizny bo znalazłam taki sklepik tanieciuszki.eu zachęciła mnie cena i wszystko wyszło pomyślnie a bielizna mhhhm Smile
Powrót do góry
ada225
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jako zwolenniczka leginsów zamawiam je zawsze ze sprawdzonego sklepu z leginsami. Można tam znaleźć leginsy damskie, bardzo dobrej jakości i to za niewielkie pieniądze. Plusem jest bardzo duży wybór kolorów i długości. Za każdym razem jestem zadowolona z przesyłki Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 23:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Następny
Strona 2 z 50
Skocz do: