Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sala weselna - jakie w dobrych cenach?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 15:40    Temat postu: Sala weselna - jakie w dobrych cenach? Odpowiedz z cytatem

Jaka cena za salę weselną jest waszym zdaniem "dobra" czy atrakcyjna i co powinno składać się na taką cenę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 26, 2014 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie im więcej rzeczy wchodzi w skład ceny, tym lepiej, bo to oznacza, że już nie będziemy za to płacić dodatkowo.
Zobacz sobie jakie średnie kwoty za miejsce na sali obowiązują w twoim mieście.
Ja tak robiłam z Warszawą: http://www.saleweselne.com/warszawa/ - na tej stronce jest to dość przejrzyście wyszczególnione.
Jest lokal, są zdjęcia, podane ceny i standard, więc można zyskać pewne pojęcie co i jak.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz to ciężkie pytanie , bo to zależy "kto jaką miarą mierzy"!
Musisz sama sobie ustalić przydział i w nim szukać.
Dla mnie numerem jeden jest ten lokal http://www.promenadacountry.pl/imprezy-pikniki/wesela
Zadzwoń, spytaj i sama zadecyduj czy cena Ci odpowiada.
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta PROMENADA to faktycznie bajeczna sala na taką uroczystość. Miałam okazje być tam na weselu koleżanki i muszę przyznać, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie tylko samą oprawą i obsługą, ale jedzenie też mieli bardzo smaczne.
Warto sobie ją rozważyć!!!
Powrót do góry
Martula_88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Trójmieście cena menu za osobę kształtuje się od 150-200zł. Są też droższe lokale, ale za 170zł za osobę można znaleźć coś sensownego z normalnymi porcjami Smile Oczywiście jeśli ktoś nie planuje poprawin.
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my szukaliśmy przez neta sali - najpierw na http://www.saleweselne.com/ potem zrobiłam liste tych miejsc które mi się najbardziej podobają i potem obdzwoniłam je Smile tak chyba najłatwiej jest Smile a jak nie to najlepiej żeby ktoś się tym zajął np twoja mama
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej zerknąć sobie tutaj http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ . Hotel ma 3 sale. Można więc zrobić tam małe przyjęcie oraz wesele na 160 osób. Ceny mają atrakcyjne. Hotel jest naprawdę bardzo ładny, a obsługa miła i uczynna. Poza tym jedzenie jest bardzo dobre.
Powrót do góry
kawo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my płacimy 180 zł od osoby za jeden dzień imprezy, ale z tego co wiem to nie jest wygórowana cena jeśli mamy martwić się jedynie o alkohol. W tej cenie zapewniają nam potężne menu, do tego stół wiejski, stół z rybami, słodkościowy, tort weselny i jeszcze coś tam Smile a jak chcecie sobie policzyć swoje ewentualne koszty weselne to może skorzystajcie z takich ciekawostek jak kalkulator weselny
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, w jakim mieście czy okolicach szukamy. Na pewno poza miastem są niższe ceny, a lokale bardziej atrakcyjne. Zerknijcie sobie tutaj http://gosciniecbanasiowka.pl . Miejsce jest wyjątkowe i mamy pewność, że goście będą się dobrze bawić. Jest tam też miejsce, żeby wypocząć. Warto odwiedzić galerię. Jeśli poszukujecie sali koło Krakowa, to myślę, że jest to dobre miejsce. Oczywiście trzeba w pierwszej kolejności sprawdzić czy mają wolne terminy.
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też zależy w jakim miejscu szukasz sali, bo jeśli np. w województwie mazowieckim to dobrym punktem jest sala http://www.salaujakuba.pl/ . W okolicach Wyszkowa lepszeo miejsca na rozgarnizowanie imprezy to nie znajdziesz. Możesz i 300 gości sprowadzić, później położyć ich spać, bo też jest taka opcja i wszyscy będą zadowoleni. Znajoma tam organizowana jakieś przyjęcie rodzinne i mówiła że jedzenie mieli bardzo pyszne, lepsze jak u babci Smile ale nowoczesność też jak najbardziej była i jest obecna
Powrót do góry
bitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Mazowieckim od strony Wyszkowa to ja bym robiła wesele w Zajeździe Borowik w Łodziskach o tu http://borowik.net.pl/ byłam tam na dwóch imprezach i najlepsza sala i jeśli chodzi o warunki i ceny. Gotują bardzo dobrze a tanio, na weselu u siostry za 160 zł od talerzyka było wszystkiego aż nadto, już się śmieliśmy jak dawali kolejne danie kto to będzie jadł. Wykończone z klasą, sala jest dość nowa ale pomyślana, nie koliduje z restauracją. Duże okna, lustra na ścianach, parkiet do tańczenia. No ładnie jest, ja w każdym razie bez wahania bym tam wynajęła na ślub córki na przykład bo na mój już za późno.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są takie sale, które oferują różne warianty. Na przykład w Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, jak można zobaczyć na ich stronie internetowej http://hidabrowa.pl/pl/wesela są do wyboru 4 warianty - srebrny, złoty, platynowy oraz diamentowy.
W zależności od wyboru wariantu cena waha się od 189 do 349 złotych za osobę.
Oczywiście w cenie każdego wariantu jest wliczona pięknie udekorowana sala weselna, bez filarów i z okrągłymi stolikami. Nad całością organizacji wesele czuwa koordynator bankietów, więc można mieć pewność, że wszystko odbędzie się dokładnie tak, jak planowaliśmy Wink
Powrót do góry
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele rzeczy się na to składa i też wiele zależy od Ciebie Smile Co dokładnie chcesz otrzymać, czego nie chcesz, wybór menu i ilość osób. Spróbuj zapytać się w Zamku w Janowie Podlaskim - pamiętam, że mieli super ofertę.
Powrót do góry
Jadzia11
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku-Białej. Naprawde stanęli na wysokości zadania.Sala przepiękna ,duża, dużo miejsc do tańca.Fantastycznie udekorowana i jedzenie znakomite,bardzo elegancko podane.co też było fajnym aspektem ,można tam na miejscu zamowić zespół do grania na weselu ,jeżeli ktoś nie ma,wodzireja.Mają też namiary na fotografa,zorganizują kwiaty.Na prawdę zorganizowani pod każdym względem. Jak będe organizowac swoje wesele to też własnie tam.
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas glownym kryterium byl wyglad i jedzenie. No i okolica Smile Zalezalo nam na tym, zeby bylo zielono, cicho i spokojnie, a sala musiala byc prawie na 200 osob Smile No i udalo sie zalatwic termin w http://www.zlotapodkowa.com.pl/index.html#contact - przepiekne miejsce! sala jest przygotowana tak, ze juz nic wiecej jej nie potrzeba - prezentuje sie cudownie, a miejsca do tancow jest az na zapas Smile No i swietne jedzenie - antrykot z warzywami - pyszota!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 11, 2018 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: