Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeździectwo.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoriapopek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 14:40    Temat postu: Jeździectwo. Odpowiedz z cytatem

Witam,

zapraszam wszystkich miłośników koni i jeździectwa na stronę bloga http://horseo.pl/ . Horseo to nasza pasja, strona oferuje wiele ciekawych informacji z końskiego świata m.in. podpowiada, jak zostać instruktorem jazdy konnej oraz co warto wiedzieć o nauce jazdy konnej,a także o czym należy pamiętać podczas transportu konia.Horseo to także wiedza na temat pielęgnacji konia, umaszczenia, leczenia oraz końskiej mowy. Zapraszamy na stronę zarówno tych z Państwa, którzy już rozpoczęli przygodę z jeździectwem jak i tych, którzy dopiero zamierzają lub są na początku tej drogi.

Pozdrawiam,
Wiki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
milena-galazka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny blog, przyjemnie go się czyta. Zapraszam przy okazji do przeczytania artykułu o nauce jazdy konnej: http://twoja-wizytowka.pl/nauka-jazdy-konnej/. Myślę, że taki zbiór rad dla początkujących będzie bardzo pomocny.
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konie i jazda konna jest super. Ja jako dziecko jeździłem konno, potem miałem trochę przerwy a teraz znów chce wrócić do jeździectwa. Własnie rozglądam się za akcesoriami dla jeźdźca. Bardzo duży wybór odzieży oraz akcesoriów znalazłem w sklepie Horse-Trade. Mnie przede wszystkim interesują bryczesy, kask i buty jeździeckie. Musze przejrzeć dokładniej ich ofertę bo widzę, że mają wszystko, więc można się u nich ubrac od stów do głów Smile
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest to, że dzisiaj jest tak prosto o zakup profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej, jak nigdy wcześniej. Dzięki takim miejscom jak https://www.sprzetjezdziecki.com/pikeur-m-97.html jesteście w stanie o wiele skuteczniej zadbać o wyposażenie i wszystkie niezbędne akcesoria. Zresztą sami sprawdźcie.
Powrót do góry
witrek78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów ze sprzętem jeździeckim jest wiele, ale pytanie, którego producenta warto wybrać? Z racji, że interesuję się tym sportem od jakiegoś czasu przejrzałem już wiele blogów i trafiłem na portal dla jeźdźców http://szkolajezdziectwa.pl/ bogaty w różnego rodzaju ciekawe artykuły. Wiele z nich dotyczy właśnie zakupu odpowiedniego sprzętu jeździeckiego.
Powrót do góry
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, że konie lubią sól? Oczywiście nie taką sypką ale jest taka specjalna lizawka solna zawierająca różne składniki mineralne. Koń sobie ją liże i dzięki temu dostarcza organizmowi potrzebne składniki. Bardzo dobre lizawki dla koni produkuje firma Wejjspol. Na ich stronie znajdziecie szczegółowy opis poszczególnych produktów.
Powrót do góry
martakurek0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździectwo jest straszne Very Happy U mnie córka spróbowała raz i już jest stracona Very Happy Babeczka, u której jeździ już nie raz się śmiała, że my to pozamiatane mamy, bo młoda tak konie kocha, że najchętniej mogłaby całe dnie w stajni spędzać... Ale to dobrze, niech ma dziecko jakies hobby Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 20:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: