Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sucha skóra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedno cudeńko dedykowane do cery suchej i dojrzałej - https://fridge.pl/1-1-face-the-cream Porządnie nawilża, regeneruje i uelastycznia. W opisie producenta było info, że to zmniejsza istniejące zmarszczki jakoś o 30 proc. i zapobiega nowym. Ciężko to ocenić, ale na pewno część zmarszczek mi zniknęła. Ale wiadomo - jakieś poważniejsze efekty mogą przyjść dopiero w przypadku systematycznej pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 09:20    Temat postu:

Powrót do góry
Powwer
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 03:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie na prawdę suchą i łuszczącą się skóre z podrażnieniami lub co gorsza jeśli taką skórę ma Wasze dziecko, to jak najszybciej udajcie się do lekarza. Ja niestety zbagatelizowałam trochę stan skóry mojego dziecka, ale na szczęście w porę trafiłam na ten artykuł http://febumed.pl/jak-leczyc-skore-niemowlecia-z-egzema/ , który skłonił mnie do szybkiej wizyty u lekarza. Okazało się, ze moje dziecko me egzemę.
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie pomóc Ci może zabieg infuzji tlenowej http://www.dermaoxy.pl/ który wprowadziłam do swojego salonu kosmetycznego i z perspektywy kilku miesięcy mogę przyznać, że działa bardzo skutecznie nawilżając skórę i jednocześnie redukując zmarszczki. Klientki są zadowolone czego potwierdzeniem jest ich rosnąca ilość właśnie do tego zabiegu i sama widzę jak fajnie się to zmienia szczególnie u osób już w średnim wieku gdzie skóra nie jest w najlepszym stanie.
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu uzywam jednych kosmetykow. Sa to te azjatyckie od Skin79. Przekonalam sie, ze ladnie pielegnuja skore. Uzywam takich kremow do twarzy i bardzo mi pasuja. Nie wysuszaja skory.
Powrót do góry
kalinka_89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAAAAAAK! ostatnio natrafiłam na coś mega dobrego. Rzuciła mi się w oczy na półce w drogerii mleczko do ciała od Bielendy z serii Camellia Oil, chyba Foremniak jest twarzą tej linii. Kupiłam i... i jestem więcej niz zadowolona, efekt jest bo skóra w końcu nie jest napięta a sprężysta i odżywiona.
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram sie nie eksperymentować z kosmetykami, aczkolwiek na naszym rynku ostatnio hitem są japonskie kosmetyki, dlatego postanowilam ich też wypróbować. SK-II Essence https://japanstore.pl/pl/serum-do-pielegnacji-twarzy/269-azjatyckie-kosmetyki-sk-ii-pitera-facial-treatment-essence.html to idealny kosmetyk dla suchej skory. Przywraca i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, zapewnia regenerację oraz działa przeciwzmarszczkowo. Wzmacnia barierę naskórkową, chroni przed utratą wody, odwodnieniem. Jeżeli masz suchą skóre to koniecznie go wypróbuj.
Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O azjatyckich kosmetykach faktycznie dużo słyszałam. Kiedyś były uważane za ekskluzywne ale teraz stały się całkiem powszechne i kosmetyki z korei można bez żadnego problemu zakupić w internecie. Na pewno warto spróbować na sobie.
Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze sprawdzonych dermokosmetyków to zdecydowanie apteczne enilome https://www.doz.pl/apteka/k3000-Enilome?c_a=1
Powrót do góry
kobza123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal nie znalazłam odpowiednich kosmetyków do mojej suchej skóry. Większość mnie uczula, więc szukam czegoś naprawdę delikatnego.
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja cera zwłaszcza ostatnio do pięknych nie należy... Nie wiem co się dzieje i co jest tego przyczyną, ale pojawia mi się coraz więcej zmarszczek na twarzy i skóra traci swoją elastyczność. Chciałabym coś z tym zrobić, ale obawiam sie, że nie uda mi się poprawić jej stanu przy pomocy kremów. Zastanawiam sie nad jakimś zabiegiem, który znalazłam tutaj http://www.klinikadobosz.pl/oferta,4,pl.html . Myślicie, że warto? Jakie macie doświadczenia?
Powrót do góry
Weronka9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto znaleźć przyczynę suchej skóry? Najlepiej zrobić badania i rozpocząć suplementację. Warto też kupić dobre kosmetyki, które rzeczywiście działają. Ja polecam http://www.molpharma.pl/ Sama stosuje tylko sprawdzone produkty, na których mogę polegać.
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zdecydujesz się na nutrikosmetyki? Są to specjalistyczne suplementy diety, o których warto poczytać więcej: http://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/. One przede wszystkim mają świetny wpływ na naszą urodę - kondycję naszej skóry, paznokci, włosów. Koniecznie się zapoznajcie.
Powrót do góry
beti13
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na nowe tabletki z kwasem hialuranowym i jak na razie jestem zadowolona z efektów. Skóra jest dobrze nawilżona, bo już żadne kremy nie działały.
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na suchej skórze nie zawsze makijaż wygląda dobrze, ponieważ podkreśla wszystkie suche miejsca, a nasza skóra przez to wygląda na jeszcze bardziej przesuszoną, dlatego jestem zdania, że warto zerknąć sobie na stronę http://www.mobilesalon.net/makijaze/co-zrobic-przed-makijazem/ w celu sprawdzenia wszystkich porad. Zaleca się też peeling przed makijażem. Do cery suchej najlepszy będzie peeling enzymatyczny.

Ostatnio zmieniony przez hala88 dnia Sro Paź 31, 2018 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Paź 20, 2018 22:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13
Skocz do: