Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na bolące stawy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co słyszałam, to rewelacyjne efekty w leczeniu bólu stawów, między innymi kolanowych i łokciowych, daje leczenie osoczem bogatopłytkowym. Takie zabiegi wykonuje się np. w Mosinie w MedicaLaser - Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej. Jeśli więc cierpicie z powodu bolących stawów, to myślę, że warto byłoby zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sty 05, 2019 10:00    Temat postu:

Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu kupiłabym sobie na początku jakieś dobre leki przeciwbólowe. Zajrzyj na przykład na stronę apteki https://www.apteka-leki.pl/ i tam poszukaj. Oni mają bardzo duży wybór leków i suplementów więc myślę, że coś dobrego uda Ci się znaleźć.
Powrót do góry
Idylka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz to najlepsze rozwiązanie. Ja bym nie brała żadnych leków bez konsultacji ze specjalistą!!!!
Polecam warszawskich lekarzy, oni rozumieją problem i tak dobierają leczenie, że na pewno ci pomogą! Smile https://www.doktora.pl/
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też spróbować porozmawiać z lekarzem - i to niekoniecznie w poradni. Skorzystaj z porad przez internet dostępnych na stronie https://lekarzpomaga.pl/. Jest to wygodniejsze niż stanie w kolejkach w poradni, na dodatek nie musisz nigdzie jeździć. Polecam Ci tę opcję.
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że podstawą jest konsultacja u lekarza. Jeśli ból dokucza Wam długo to warto sprawdzić jaka jest jego przyczyna. Jednym ze skutecznych metod łagodzenia objawów bólowych jest magnetoterapia. Aparaty do wykonywania zabiegów znajdują się w najlepszych gabinetach rehabilitacyjnych. Magnetoterapia nie tylko zmniejsza ból ale też łagodzi obrzęki i przyspiesza regenerację tkanek, dlatego bardzo często stosowana jest w leczeniu schorzeń stawów.
Powrót do góry
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze stawami czasami naprawdę bardzo różnie bywa. Przyznam szczerze, że jeśli pojawia się ból, to są to naprawdę niepokojące objawy i warto pójść sobie do specjalisty. W tym miejscu polecam serdecznie sprawdzić sobie najlepszy szpital ortopedii, który we wszystkim pomaga, bo mają świetnych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jurasekl22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jestescie zainteresowani apteką internetową to polecam sprawdzic link Leki i suplementy dla kobiet w ciąży i po porodzie . Moim zdaniem jest to swietna oferta apteki internetowej, poniewaz maja ogromny wybór oraz znakomite ceny.
eweli56
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli występuje taki problem, to może to być podwyższony współczynnik reumatoidalnego zapalenia stawów, ale też nie musi, warto iść i zrobić odpowiednie badania, na wiosnę, zwłaszcza teraz kiedy mamy super promocję w lab diagnostyce i możemy sobie pobrać przeceniony aż o 50 procent bon na badania https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ warto sobie kupić i zrobić, dbajcie o zdrowie
Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem bolących stawów może mieć różne podłoże, więc nie każdemu pomoże ta sama maść czy żel. Zobacz sobie na stronie https://bol-stawow.pl/masc-na-bol-stawow-i-miesni/ rankimg preparatów na tą właśnie dolegliwość. Dodatkowo na stronie znajdziesz wiele ważnych informacji i porad, które mogą okazać się pomocne. Warto zapoznać się z ich treścią.
Powrót do góry
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pomogą Ci układy z kapusty?
Powrót do góry
eweli56
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oklady z kapusty niestety czasami to za mało

Ostatnio zmieniony przez eweli56 dnia Pon Kwi 29, 2019 16:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jemur
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim polecam zapisać się na rehabilitacje, według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie i może w dużej mierze pomóc. Kup sobie sprzęt do rehabilitacji i też możesz próbować w domu, na przykład w sklepie https://www.akson.pl Akson Sp. z o.o. Sp.k. NIP 6341012579, REGON 272434970  ul. Kolejowa 57c, 40-601 Katowice tel. centrala: +48 32 601 96 00 sekretariat@akson.pl znajdziesz naprawdę bardzo dobry sprzęt medyczny
Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 11:30    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Sposobów jest wiele, ale chyba najlepiej udać się do lekarza, bo i przyczyn może być mnóstwo. Mnie kiedyś bolało wręcz całe ciało kości stawy myślałam, że przeziębienie mnie bierze ale niestety nie. Znalazłam wtedy ten artykuł https://bol-stawow.pl/bole-stawow/ i osobiście zainteresował mnie bardzo. Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu okazało się, że mam zapalenie stawu kolanowego i muszę stosować tabletki i maście, bo przerobiłoby się to w coś poważniejszego. Nie można bagatelizować bólu.
Powrót do góry
feliksowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to tez są odpowiednie zabiegi przykladowo w klinice dermed http://krakow.dermed.pl/pl/ tego typu ból możemy leczyć w dzięki komórkom macierzystym, zabieg jest niezwykle skuteczny i wyleczy niemalże każdy ból stawów, sama kiedyś się planuję wybrac Smile
Powrót do góry
Serra
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mieliście kiedyś problem ze stawami? Mnie ostatnio cos łupie ciągle w kolanach i obawiam się, że już wiek robi swoje. Znajoma poleciła mi coś takiego Artroser, wiecie może czy to pomaga?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 30, 2019 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: