Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Maj 26, 2016 17:52    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jak ogarnęliście budowę domu? Zamawialiście koparkę do wykopania fundamentów . Znalazłam w dobrej cenie koparka radom i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Z tego co widziałam świadczą usługi w wielu miastach zarówno dla osób indywidualnych jak i firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 26, 2016 17:52    Temat postu:

Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie usługi są dość popularne. Ale ceny pomiędzy wykonawcami mogą się znacznie różnić. Najlepiej podpytaj w kilku firmach. Tutaj http://polskiebudowlane.pl/sprzet-i-maszyny-budowlane-branza-18.html masz katalog firm tego typu. Rzuć okiem.
Powrót do góry
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koparkę pożyczyliśmy od znajomego. Skorzystaliśmy z jego uprzejmości, musieliśmy jedynie załatwić sobie jej transport. Szukaliśmy odpowiedniej firmy i natknęliśmy się na http://transportmaszynpoznan.com/. Skorzystaliśmy z jej usług. Dodatkowym atutem tej firmy, który zadecydował o jej wyborze było ubezpieczenie OC ładunku. Myślę, że warto zwracać na to uwagę bo nigdy nie wiadomo co się może przydarzyć.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zlecamy komuś budowę domu, to koniecznie powinniśmy mieć wgląd do harmonogramuj budowy. Dzięki temu będziemy mogli kontrolować czy wszystko idzie zgodnie z planem i czy są ewentualnie jakieś opóźnienia. Jeśli chcecie wiedzieć co powinien zawierać harmonogram budowlany, to zajrzyjcie koniecznie w link.
Powrót do góry
zoskatm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją są też nadzory budowlane. Moim zdaniem to świetna propozycja nie tylko dla dużych firm, ale również dla osób prywatnych, które na przykład budują dom w Polsce, a mieszkają za granicą.
Powrót do góry
Lena
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie farby elewacyjne polecacie? Powoli kończymy budowę i właśnie tu mamy dylemat. Z tego, co czytałam, to są różne http://www.pigmentologia.pl/oferta/farby/farba-elewacyjna - silikonowe, wapienne, cementowe... Które najlepsze?
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My krótko przed kupnem działki zrezygnowaliśmy z budowy domu- zamiast tego planujemy kupić mieszkanie na Białołęce, głównie w planach mamy http://www.domdevelopment.com.pl/pl/palladium i na tym chyba się skończy Wink
Powrót do góry
LadyBlack
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, wymagające użycia produktów najwyższej jakości. Lepiej zainwestować w profesjonalne materiały i narzędzia, żeby móc cieszyć się dobrze zbudowanym domem. Na pewno nie zaszkodzi użycie szpachli wapiennej, tynku wapiennego przeznaczonego do obróbki ręcznej i maszynowej, o bardzo dobrej przyczepności.
Powrót do góry
margaretta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak! Warto zainwestować w dobrej jakości materiały. Ale nie tylko - musi być też ekipa remontowa, która będzie wiedziała co z tym zrobić. Amatorszczyzna nikomu nie jest potrzebna. W przypadku termoizolacji polecam http://www.specterm.pl/pl/sklep/kategoria/izolacja-pologi-i-stropu,139,58,1.html. Dla mnie są numerem 1!
Powrót do góry
olecka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja póki co przeglądam projekty na http://www.domywstylu.pl/ i szukam działki. Budowa i całe zamieszanie z nią związane jeszcze przede mna Wink
Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać bo od dawna marzy mi się własny domek z ogrodem i basenem.
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy w trakcie budowy. Szukamy różnych nowoczesnych rozwiązań i tak trafiliśmy na rekuperatory. To wentylacja która zwraca ciepło. Nowość chyba bo wcześniej nic takiego nie wpadło mi w oczy. Opcja warta rozważenia.
Powrót do góry
Kali
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie komuś projekt potrzebny to zapraszam tutaj http://domnaczasie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu może przydać ci się koparka wrocław. Będzie potrzebna m.in do wykopania fundamentów. Warto za wczasu wynająć sprzęt albo poszukać firmy która ma atrakcyjną ofertę wynajmu.
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zabieram się za budowę domu i przedemną kilka ważnych wyborów. Na tą chwile zastanawiam się czy nie zainwestować w ich www.ekopol.pl przydomową oczyszczalnie. Ponoć takie rozwiązanie jest bardziej eko no, a w sumie dobrze jest dbać o środowisko Smile
Powrót do góry
lilka91
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A inwestowaliście w systemy takie jak SmartHome? Ja właśnie się zastanawiam... Chciałabym mieć czujniki i monitoring w domu ale mimo to się waham. Z tego co wiem ten system jest bardzo opłacalny. Kupilibyście?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 04, 2016 17:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do: