Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak duży telewizor wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 12:52    Temat postu: Jak duży telewizor wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jak duży telewizor waszym zdaniem warto kupić do niedużego salonu?
Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 24, 2017 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórych kusi, żeby kupić największy jaki się da.
I prawda jest taka, że jak wybierzesz coś takiego jak np. ten http://techfresh.pl/jaki-telewizor-65-cali-ranking-5-najlepszych-modeli/ to musisz liczyć się z tym, że w małym salonie mija się to z celem.
Nie będzie żadnej przyjemności z patrzenia się w taki telewizor, bo to tak jakbyś siedziała w kinie w pierwszym rzędzie.
Lepiej wybrać mniejszy, ale z dobrą jakością obrazu.
Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie kupowałabym największego, dostępnego sprzętu. Tak jak zauważyła Edytaaa, bardziej liczy się jakość obraz. Wiesz, że telewizory w korzystnej cenie są w sklepie RTV Zadowolenie? Ja tam zamawiałam już pralkę, ale rozglądam się jeszcze za TV i odtwarzaczem DVD.
Powrót do góry
szmytaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dobrać wielkość telewizora do przestrzeni jaką dysponujemy. Nie warto też kupować największego i najdroższego dostępnego sprzętu (chyba że ktoś lubi przepłacać.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie tylko wielkosc co jakosc jest wazna, ja lubie miec dobra kolorystyke i jakosc obrazu dlatego ogladamy ostatnio z mezem telewizory oled. czytalam na https://hdtvpolska.com/samsung-q8c-test-65-telewizora-qled-2017-z-ultra-hd-i-hdr/ nie dosc ze fajnie sie prezentuja, to jeszcze swietna jakosc.
Powrót do góry
Marianna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkość zależy od Ciebie, wiadomo im większy, tym lepiej się ogląda, oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Nie kupimy 55" do pokoju 10m2. Przed zakupem odpowiedniego modelu warto dowiedzieć się kilka informacji na jego temat. Tutaj znalazłam ciekawy artykuł na temat telewizorów https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-telewizor-wybrac-lcd-led-czy-oled-ktory-tv-najlepszy/300/ Dobrze przemyśl swój wybór, żebyś później nie żałował swojej decyzji, a możliwości jest naprawdę sporo teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna jest też opcja z tą telewizja online - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv bo to w ogóle nie trzeba mieć telewizora, można sobie na laptopie oglądać. Wystarczy mieć internet Smile mega wygodne nie?
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może zajrzyj tutaj https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-manta-led4004 masz fajną ofertę na telewizor LED Manty a 40 cali to moim zdaniem w zupełności wystarczająca wielkość Smile
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie u siebie w domach takie telewizory 4k http://nt.interia.pl/audio-wideo/news-telewizory-4k-polecamy-4-modele-w-przedzialach-do-2000-zl-do,nId,2635671 ? My chcemy teraz przed świętami do domu kupić nowy i chyba na któryś z tych wymienionych tutaj się zdecydujemy
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz jednocześnie dobrego i stosunkowo taniego telewizora o przekątnej 55 cali to polecam przejrzeć oferty na https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:55_cali/Technologia:4K_UHD.htm . Mają i duży wybór i dobre ceny. No i samo to że ludzie piszą o nich dobre opinie. A to się liczy. Bo wiadomo że dużo teraz takich sklepów w sieci.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wybierając telewizor warto się zastanowić, ile mamy na niego miejsca i gdzie go ustawimy. Mi na przykład nie podobają się telewizory zawieszone na ścianie. Dlatego też my, kiedy zdecydowaliśmy się na kupno dużego telewizora, dokupiliśmy do niego również stolik RTV z oferty dostępnej tutaj. Stolik z oświetleniem ledowym sprawdza się świetnie, bo jest nie tylko funkcjonalny, ale spełnia on też w naszym salonie funkcję ozdobną Smile
Powrót do góry
Misiek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie jest to też ciężki wybór, bo narobiło się tego na rynku dość sporo. Trafiłam jakiś czas temu na blog http://bestselleryagd.pl/ , który poleca telewizory do domu z firmy Samsung. Zastanawiam się czy będzie to dobre rozwiązanie. Co sądzicie o tej firmie jak i o samym zdobywaniu wiedzy w internecie na takie tematy?
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, no nie wiem, to zależy, ile pieniędzy masz na ten wydatek i jakie dokładnie wymiary ma salon. Myślę, że wielkość telewizora powinna być choć trochę proporcjonalna do wielkości pomieszczenia. Jak weźmiesz jakiś duzy do malego pokoiku to nie bedzie to zbyt dobrze wygladac. Na kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/rtv/telewizory/ możesz przejrzeć sobie telewizory w promocji.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że telewizor nie powinien być za duży dlatego ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ofertę Manta, która ma szeroki wybór modeli tych podstawowych jak i z bardziej rozbudowanymi funkcjami. Do tego są dostępne w dużo niższej cenie, akurat w tym przypadku zdecydowanie uważam, że nie warto przepłacać.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 16, 2019 15:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: