Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom czy mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haxwell
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma http://www.pudrowanie.pl/ to świetna pomoc przy różnego rodzaju remontach. Oferują zabiegi piaskowania, tynkowania i wiele, wiele innych, o których nawet nie wiemy, jak bardzo są potrzebne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 14, 2018 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
kropka77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dom daje dużo większe możliwości i przede wszystkim gwarantuje pełną prywatność. Nikt nie hałasuje za ścianą Smile
kobitkkamaj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak kto lubi, ja osobiście lubię mieć komfort mieszkania i nie musieć dbać o odśnieżanie, wywóz śmieci czy inne tego typu prace, dlatego zainwestowałam w mieszkanie. Bardzo dobry deweloper je wybudował https://www.mpddeweloper.pl/ co mi osobiście odpowiada w 100 procentach. Świetnie mi się mieszka i nie zamieniłabym go na dom
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie zdecydowanie mieszkanie, jestem sama na razie więc absolutnie nie jest mi potrzebny ogromny dom, z resztą widziałam ostatnio mieszkania w skawinie, to też fajny pomysł na inwestycję
Powrót do góry
meliska
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kupuje to na co go stać i tam gdzie mu pasuje ale w dużym mieście czasem naprawdę trudno znaleźć ideał. Na szczęście każdy dobry agent sobie bez problemu z tym poradzi, ja byłam u Joanny Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej 3, ona świetnie zna się na tym co robi
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://podlogi24.net/parkiet-panelowy-deska-barlinecka-seria-smaki-zycia-o_c_1316_1.html - Według mnie swietny wybór. Naprawdę dobre panele.
Powrót do góry
krzycha9
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też zależy od tego, jaką się znajdzie ofertę. Ja planowo szukałam mieszkania, ale znalazłam na https://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kategoria/nieruchomosci/domy/ świetną ofertę domu. Cenowo wyszło mnie to lepiej niż mieszkanie! Także wyszło na to, że kupiłam dom taniej niż mieszkanie Very Happy Więc jak sami widzicie- warto sprawdzać takie portale z lokalnymi ogłoszeniami!
Powrót do góry
toddler00
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po zmianie mieszkania na dom. Cenię sobie spokój i ciszę dlatego nie widziałem sensu męczenia się dalej w mieszkaniu. Co prawda w domu mieszkam przy średnio ruchliwej ulicy, ale mam zaplanowaną inwestycję w ekrany dźwiękochłonne oraz tłumiki hałasu. Dzięki czemu mam nadzieję całkowicie wyelminować hałas dochodzący z ulicy i ciszyć się ciszą.
Powrót do góry
mojwa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie jednak bardziej przemawia mieszkanie bo to większa wygoda, nie obchodzi mnie ogrzewanie, remonty ani sprzątanie posesji, grabienie liści czy odsnieżanie zimą. W zupełności wystarczy mi przytulne mieszkanie na osiedlu Nowa Grochowska na Pradze Południe
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o własnym domu, a konkretnie o posiadaniu w nim kominka. W ostatnim czasie dowiedziałam się, że tzw. biokominki, można również bez problemu zamontować w mieszkaniu w bloku. Bardzo mnie to ucieszyło, bo póki co nie stać mnie na budowę własnego domu, a mimo to mogę cieszyć się żywym ogniem i ciepłem płynącego z kominka. Z resztą możecie poczytać o tym sami na stronie - https://kratki.com/pl/idealny-kominek-do-mieszkania-w-bloku-biokominek/ znajdziecie tam również bardzo interesującą ofertę firmy Kratki.com, co pozwoli wam na atrakcyjny zakup wymarzonego kominka.
Powrót do góry
filip530
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie wyobrażam sobie ruchu jak kolega parę postów wyżej - serio zmieniłeś mieszkanie na dom przy ruchliwej ulicy? Tyle zachodu żeby zamiast pięknego widoku za oknem mieć tam ekrany dźwiękochłonne niczym przy jakiejś autostradzie czy innej obwodnicy? Oryginalny pomysł zaiste...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też to dziwi. No jak widać ważniejszy okazał się metraż...
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalęzy od Waszych preferencji i budżetu. ja osobiście preferuję dom i moim zdaniem można w calkiem dobrej cenie zakupic taki od dewelopera. Jednak tutaj trzebau wazac z wyborem, bo czesto jest tak ze probuja wcisnąć klientowi nieruchomosci o watpliwej historii. Warto wiec zrobic dobry research. Sama jakis czas temu szukalam odpowiedniego dewelopera i myślę ,że ten http://cztery-pokoje.com/o-nas jest wiarygodny, bo można na spokojnie przejrzec ofertę domów i mieszkań i to bez żadnego pośpiechu. Wszystko jest na uczciwych warunkach
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zabierzecie się do zakupu, warto zapoznać się z poradami, jak wybrać odpowiednią nieruchomość dla nas https://inwestujwnieruchomosci.pl/jak-zaczac-inwestowac-w-nieruchomosci/ . Nie ma nic gorszego , niż nieprzemyślany zakup nowego domu/mieszkania. Zachęcam zatem do lektury!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: