Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom czy mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fresap
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychowałam się w domu i zawsze marzyłam, żeby wynieść się do mieszkania. Teraz w końcu mam spokój - odśnieżone, nagrzane, skoszone. Nie mam czasu na zabawy przed domem Wink
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już zależy od Waszego gustu. Ja zawsze uważałem, że dom jest lepszym rozwiązaniem, ale teraz przychylam się też ku mieszkaniu. Szczególnie biorąc pod uwagę takie inwestycje jak Marina Royale w Darłowie trzeba przyznać, że ciężko zbudować dom w tak malowniczo położonym miejscu. W http://www.marina-royale.pl/inwestycja/ sami możecie się o tym przekonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka66
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od naszych preferencji. Jedni wolą życie w mieście w mieszkaniu, inni nie wyobrażają sobie życia z dala od wsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie, bo są tańsze, nie trzeba się nimi zajmować tak jak domem a co do swobody to na pewno na takim osiedlu jak Oaza Wilanów jej nie zabraknie a miejsca do spacerów i na rower bardzo dużo, poza tym jest jeszcze pałac i park w Wilanowie z fajnym jeziorkiem
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy nam się dom, ale póki co mieszkamy w mieszkaniu. Szczerze mówiąc robi sie troche ciasno, mamy 50m2 a jest nas czwórka. Dlatego zastanawiamy sie nad budową domu, ale chyba nie chcemy budować tradycyjnie. Producent domów http://www.ibudhaus.pl/ oferuje wiele fajnych rozwiązań i myśle, ze wybierzemy coś dla nas.
Powrót do góry
void
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z meliska , Wilanów to chyba najlepsza dzielnica w Warszawie. Mieszkam tu od niedawna ale cały czas jestem pod wrażeniem Smile Niby wielkie miasto, ale jest tu bardzo spokojnie i ładnie, zieleni i parków nie brakuje. A w razie czego do Centrum jest kawałek Smile Oczywiście mam mieszkanie, bo dom do mnie nie przemawia. Może gdybym miała dużą rodzinę... ale tak to z mężem wystarczą nam 3 pokoje Wink I jakby co to polecam jednak kupić mieszkanie przez agencję nieruchomości. Ja akurat korzystałam z pomocy Eugeniusza Jaworskiego ( tel. 603 195 624) bardzo mile wspominam naszą współpracę, pan Eugeniusz jest symaptyczny i widać było że bardzo mu zależało by nas zadowolić Smile Przez ogłoszenia nie warto szukać, za dużo z tym zachodu
Powrót do góry
adams320
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrałem dom z przepięknym ogrodem, który zaprojektowałą mi firma Ogrody-Perspektywa.com.pl . Muszę przyznać po kilku latach, że efekt jest pioronujący. Co ciekawe nie zapłaciłęm za założenie ogrodu bajońskiej sumy, a usługi pielęgnacyjne też są jedne z tańszych na rynku.
Powrót do góry
nowoczesnakobieta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jesteś i czego oczekujesz Smile Moim zdaniem młodszej osobie lepiej jest mieszkać w mieszkaniu, nie ciąży na niej tyle samo obowiązków co w domu jednorodzinnym, którym w dużym stopniu trzeba się jednak opiekować. Gdy będziesz miała już swoją rodzinę i dzieci to wiadomo że lepiej mieć swój dom z pięknym ogrodem.
DanioMalo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałem mieszkanie i potrzebowałem wziąć kredyt hipoteczny. Niestety nie wiedziałem, w jakim banku będzie najlepszy taki kredyt dla mnie. Na szczęście wpadłem na stronę https://hipoteka360.pl/ i znalazłem tam ranking kredytów hipotecznych, który bardzo mi pomógł wybrać najlepszą ofertę Smile
Powrót do góry
ksuk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przeprowadzką. Od zawsze marzył mi się mały domek gdzieś na przedmieściach, wydaje mi się że w przyszłym miesiącu zacznę te marzenia realizować. Na http://www.slonecznedomy.pl/ widziałem świetne projekty, tak więc mam juz pierwszy krok za sobą Very Happy
Powrót do góry
MacieX822
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem bardzo wygodny więc raczej postawiłbym na mieszkanie. Wszystko za Ciebie załatwiają, porządkują klatkę, ogródek, odśnieżają. Wszystkie remonty i sprawy grzania też nie leżą po waszej stronie Smile Ale nie chciałbym przeprowadzać się do bloku. Bardzo podobają mi się apartamentowce na Sadybie http://villasadyba.com Swoją drogą też jest to bardzo fajne miejsce na zamieszkanie tam.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecycowałam się na dom a konkretniej na jego budowę. Swoje mieszkanie będe na dniach sprzedawać i na gwałt potrzebuje wynając mieszkanie na okres około roku. Przeglądałąm wiele ofert na różnych stronach i najbardziej myślę o mieszkaniach z tej oferty http://www.russjan.com/wynajem-gdansk,181,pl.html . Tanie nie są, ale chcę mieszkać w komfortowych warunkach przez ten rok budowy.
Powrót do góry
sodoms
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da jeśli ktoś z Was szuka naprawdę fajnego mieszkania w dobrej cenie oraz lokalizacji to polecam wam zajrzeć tutaj: http://askosa.pl/ - a tu znajdziecie wszystkie dane owej firmy:
Asko S.A.
ul. Brukowa 28 lok. 1
15-889 Białystok

tel. 85 749 60 20
askosa.pl
biuro@askosa.pl

KRS: 0000428752
NIP: 5423055784
REGON: 200169253
Powrót do góry
hiszpania
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to pytanie jak maluch czy audi Smile

tyto informace najdete zde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie chyba jednak mieszkania zawsze jest lepszym wyborem. Widzieliście co powstaje teraz w Łodzi? Jeśli jeszcze nie, to zerknijcie na stronę http://artmodern.pl/ - w centrum miasta powstaje osiedle o charakterze postmodernistycznym. Dla mnie to fantastyczna opcja, bo będzie to wyglądało świetnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Mar 25, 2018 23:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: