Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom czy mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruanda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o mieszkanie, to trzeba sprawdzić dewelopera, lokalizację, dokładne położenie. Ogólnie jeśli np o mieszkania w Skierniewicach to bardzo mi się podoba to osiedle:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 07, 2015 13:10    Temat postu:

Powrót do góry
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiałąbym na mieszkanie.Szczególnie jeśli planujemy kupić coś w Warszawie.Domy sa bardzo drogie i często na przedmieściach.
Poza tym w mieście powstaje bardzo wiele ciekawych,zielonych inwestycji w spokojnych dzielnicach. Takie sa właśnie Bielany. Zobaczcie sobie osiedle Metro Bielany: http://www.metrobielany.pl/ . Apartamenty o wysokim standardzie, bardzo ładne zresztą.
Planowane do oddania w II kwartale 2016 roku.

owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie. Mieszkałam na wsi przez 23 lata i nie podobało mi sie. Nie znoszę dużych domów, sprzątania i pielęgnowania ogrodu. Mając mieszkanie nie trzeba się tym wszystkim przejmować. Ostatnio oglądałam mieszkania białystok i chyba wezmę kredyt na jedno z nich. Póki co wynajmuję ale to nie sprawdzi się na dłuższą metę.
Powrót do góry
lilka91
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie. Jest według mnie o wiele wygodniejsze. Mi osttanio wpadło w oko mieszkanie na Słonecznym Ołtaszynie we Wrocławiu i zastanawiam się nad zakupem. Czy ktoś z was tam mieszka? jak wam się tam podoba? Mi zależy na spokojnej i cichej okolicy a to osiedle takie jest. Poza tym ma tam powstać park z placem zabaw i ławeczkami więc będzie miejsce na spacery i zabawy latem Smile
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie mieszkanie.
Gdybym miała pieniądze, zdecydowałabym się na kupno mieszkania w apartamentowcu. Ostatnio natknęłam się na mieszkania rzeszów w tym stylu: http://www.perinvest.pl/ . Jak dla mnie bardzo komfortowa opcja. No i nie trzeba martwić się o ogrzewanie, czy dbanie o ogród, tak jak w przypadku domku jednorodzinnego.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mieszkanie jest lepszą opcją ale co kto woli. Ja obecnie wynajmuję ale w najbliższym czasie chciałabym kupić własne eM z http://www.vivainvest.pl/Warszawa-Wilanow Jakby nie patrzeć czynsz często jest sporo wyższy niż rata kredytu a płacenie za kogoś nie jest dobrym wyjściem.
Powrót do góry
NETKRYSTINA74
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie jest lepsze Smile jest tańsze i nie trzeba do tego mieszkania tak dużo dokładać. Przede wszystkim można sobie tak swobodnie tam mieszkać nie myśląc nawet o tym, że rano trzeba odśnieżyć albo, że trzeba będzie tam sobie kiedyś kosić w lecie. To tylko strata czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały domek. Taki naprawdę mały, taki, żeby wystarczył i dla czworga, ale też później nie był zbyt wielki dla dwojga. Z pięknym ogrodem. Z drugiej strony, duże, ładnie położone mieszkanie też może być dobrą alternatywą. Pod warunkiem, że będzie miało duuży balkon.
Gdzie postawię sobie coś takiego:
i będę miała wszystko w ... pompce Smile
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od człowieka ja zdecydowanie pokochałam mieszkanie w domu. Własne podwórko i tyle przestrzeni. Uwielbiam to. Jeżeli zdecydujesz się na dom to warto założyć panele fotowoltaiczne . Spora inwestycja ale po latach się zwróci.Jest to bardzo eko rozwiązanie.Tym bardziej, że na to można dostać dofinansowanie. Trzeba tylko poczytać prosument warunki
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie kredytu na budowę domu, sprawdźcie sobie ten artykuł - http://www.kredyty-mieszkaniowe.info/14,kredyt-na-budowe-domu---krok-po-kroku.html , gdzie napisane jest krok po kroku jak tego dokonać. Polecam, naprawdę dobry artykuł.
Powrót do góry
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zadnie własny dom to lepsze rozwiązanie iż mieszkanie, ale niestety przy znacznie droższe. Jest kilka programów dofinansowania np. dopłaty z NFOŚiGW do domu energooszczędnych http://www.e-domy.com.pl/program_doplat.html ale i tak trzeba mieć spory własny wkład.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszą opcją jest dom. My wzięliśmy kredyt i właśnie się budujemy na działce koło moich rodziców. Zastanawiamy się nad zakupem przydomowej oczyszczalni biologicznej z http://www.aquaclear24.pl/ by nie przepłacać za szambo. W ogóle chcemy by dom był energooszczędny i ekologiczny.
Powrót do góry
karmelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym chciała taki malutki domek. Np taki: http://www.e-domy.com.pl/e_171.html?idk=3 może przydałby się jeszcze jeden pokój, ale tak też by przeszło, w końcu jest poddasze do adaptacji w razie czego. Jak ma się własny domek to i jest gdzie wyjść, bo jakiś tam plac obok się znajdzie, a w bloku gdzie, chyba na klatce na parapecie albo na schodach posiedzieć, bo nie na każdym osiedlu są ławki czy place zabaw.
Powrót do góry
Paula89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy ten sam dylemat i wybraliśmy mieszkanie. Ciekawe oferty znaleźliśmy na http://www.mapanieruchomosci.pl/ Długo się zastanawialiśmy i doszliśmy do wniosku że mieszkanie jest lepszym pomysłem. Na rynku pierwotnym jest wiele dużych, wygodnych i nowoczesnych mieszkań które nam się bardzo podobają. Doszliśmy do wniosku że przy takim trybie życia w jakim żyjemy nie damy rady wygospodarować czas na prace wokół domu a wiadomo że zawsze było by co robić. Każdy powinien patrzyć na swoje potrzeby i zdecydować samemu by potem nie żałować.
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić mieszkanie. Jest tańśze i nie trzeba przy niem tyle pracować co przy domu. Bardzo duży wybór mieszkań z całej Polski można znaleźć na http://www.mapanieruchomosci.pl/ Mi marzy się mieszkanie w Poznaniu, najlepiej na starym mieście Razz Niestety póki co mogę sobie pomarzyć i dalej wynajmować. Moze za jakiś czas będę mogła sobie pozwolić na własne eM.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 06, 2015 16:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12
Skocz do: