Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monitoring dla firmy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 16:07    Temat postu: Monitoring dla firmy Odpowiedz z cytatem

Rozważam, założenie monitoringu u mnie w firmie. Teraz tyle mówi sie o włamaniach i zabezpieczeniach że to chyba będzie najbardziej rozsądne rozwiązanie.
Już wstępnie znalazłam taką firmę http://www.kamery.pl/produkty/instalacje-i-modernizacje/instalacje-cctv.htm , która zajmuje się instalacją takich systemów. Tylko teraz zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej kamery. Może, coś mi doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 30, 2015 16:07    Temat postu:

Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja oprócz monitoringu normalnego rozważam jeszcze monitoring komputera. Znalazłam tu http://www.spypc.pl/ ciekawą ofertę która pozwoli mi sprawdzić dyskretnie co moi pracownicy robią jak mnie nie ma. Ostatnio wydajność pracy znacznie zmalała więc mam uzasadnione podejrzenia że pracują tylko wtedy gdy jestem. Poza tym taki szpieg na komputer to dobry pomysł by sprawdzić w domu na jakie strony w sieci wchodzą nasze pociechy.
Powrót do góry
LadyBlack
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring w firmie, szczególnie dużej jest bardzo ważny. Świadczy też o profesjonalizmie samej firmy że o to zadbała. Lepiej zainwestować w dobrej jakości sprzęt i dmuchać na zimne bo licho nigdy nie śpi. Myślę, że warto rozważyć montaż kamer obrotowych od ediamond.eu które swoim szerokim zasięgiem wyłapią wszystko, a jakość obrazu jest bardzo wysoka.
Powrót do góry
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o monitoring telewizji przemysłowej. Ja proponuję fonex z Częstochowy mają naprawdę super ceny i na pewno doradzą wam co wybrać. Mają spory wybór i zajmują się tym od kilku lat a więc na pewno będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o monitoringu to warto zainteresować się ofertą firmy http://gandr.pl/, która zajmuje się kompleksowymi zabezpieczeniami.
Powrót do góry
Fazbleritos
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam - kamery ip megapikselowe są znacznie lepsze i wydajniejsze od zwykłych i możesz na spokojnie takie sobie w firmie zastosować ja mam i nie narzekam.
Powrót do góry
olecka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest bardzo potrzebny w firmie. Ja bym na twoim miejscu zgłosiła się do http://elsyg.pl/ założą ci alarm i monitoring.
U nas kamery są od samego poczatku, nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Jakoś pewniej się czuję mogąc wszystko zobaczyć.
Powrót do góry
Kierzyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie macie do końca wiedzy to posiłkujcie się doradztwem w profesjonalnych firmach. Z doświadczenia mogę odesłać do Ivel - http://ivel.pl/i19,kamery-do-monitoringu.html doradzą co najlepiej wybrać, co powinno spełnić Wasze oczekiwania, a przy tym, żeby nie wydawać na niepotrzebny sprzęt za dużo pieniędzy.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring w biurze jak najbardziej się przyda.
Poza tym warto zadbać też o monitoring w firmowych autach. Ja właśnie przeglądam ofertę firmy Finder - http://www.finder.pl/co-oferujemy i zastanawiam się nad zamówieniem lokalizatorów gps. Chciałabym zmniejszyć koszty w firmie i efektywniej zarządzać flotą. A wy co sądzicie o takich lokalizatorach?
Powrót do góry
klaudia.wan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o monitoring aut w firmie, to w mojej korzystamy z usług http://ikol.pl/lokalizator-gps/
Mają bardzo ciekawe i tanie rozwiązania i dowolny wybór usług. I mają niski abonament.
Powrót do góry
Mirellka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No monitoring warto mieć Wink
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest dobry ale warto takze pomyślec czasem o ochronie dodatkowej w postaci firmy ochroniarskiej. Zawsze na miejscu ktoś szybciej zareaguje a dojazd ekipy interwencyjnej chwilę trwa Jeśli szukacie sprawdzonej firmy zajrzyjcie na stronę Clearsystem http://www.clarsystem.pl/serwis/ochrona-mienia/ . Działają w kilku polskich miastach. Ich kadra to wykwalifikowani pracownicy.
Powrót do góry
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systemy alarmowe mogą się także sprawdzić. Z tego co się orientuję, to da się je spersonalizować dokładnie pod nasze potrzeby. Myślę, że wiele firm z tego już korzysta. Sam Fonex Częstochowa widziałam, że ma to w swojej ofercie i opiera się na znanych i cenionych metodach systemowych.
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na monitoring IP? Podobno to dobre rozwiązanie z zakresu ochorny mienia. Za bardzo się nie orientuje, ale wiem, że u nas w okolicy klika firm na to postawiło.
Powrót do góry
Graventis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinna Cię zainteresować telewizja przemysłowa. Zapewne wybierzesz tam coś dla siebie, bo mają dużo ciekawych sprzętów do monitoringu. Sam u nich kupowałem i jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 20, 2017 09:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: