Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stoiska targowe, dla kogo?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaras159
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 18:52    Temat postu: Stoiska targowe, dla kogo? Odpowiedz z cytatem

Czy inwestycja w stoiska targowe to dobry pomysł? Ja uważam, że tak., a Wy, co sądzicie na ten temat? Jaka forma reklamy do Was bardziej przemawia? Bo mogą również to być namioty reklamowe, meble eventowe czy plakaty drukowane przez drukarnię wielkoformatową. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 18:52    Temat postu:

Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://brandcreation.pl/targi-warszawie-kielcach/ zaglądałaś? Jeśli wybierasz się ta targi, to niestety trzeba zainwestować w fajne stoisko, które przyciągnie uwagę. Dzięki temu zostaniemy dostrzeżeni w branży. Poza tym można w ten sposób zdobyć wielu klientów.
Powrót do góry
umbrella93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, na jakichkolwiek targach, trzeba zadbać o to, żeby Twoje stanowisko było widoczne i przyciągało wzrok i ludzi. Nie tylko sam namiot się liczy, warto też zainwestować w gadżety, plakaty, może muzykę jakąś puścić. Albo ciekawe materiały na komputerze. Wszystko, byle zainteresować. Wink
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wyjście do ludzi na targach, wystawach, konferencjach to zdecydowanie droga do sukcesu. Ludzie widzą i zapamiętują. A często jest tak, że sięgamy po to co znamy. Trzeba tylko dobrze przygotować takie stoisko wystawiennicze. Najlepiej zlecić całość profesjonalnej firmie. Wiem, że np. Retio https://www.retio.pl/ wykonuje takie systemy i dostarcza je za darmo w określone miejsce w kraju. Warto to wykorzystać.
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że powinno się inwestować we własną firmę. Istotny jest nie tylko nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy, ale przede wszystkim reklama. I właśnie stoiska targowe są skutecznym narzędziem marketingowym, bo dzięki temu prezentujesz swoje usługi. Sama myślę nad takim rozwiązaniem, bo znalazłam ofertę firmy która się zajmuje przygotowywaniem stoisk http://www.arla-com.eu/pl/
Powrót do góry
DanielaMT77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie ciekawy produkt, który warto pokazać większej ilosci osób zainteresowanych waszą branżą to warto zakupić stoisko na targi i pokazywać się w takich miejscach pokazując swoją firmę potencjalnym klientom. Jednak same stoisko to za mało. Musicie postawić także na różne gadżety reklamowe z waszym logo. Całkiem sporo możecie ich zamówić w drukarni internetowej http://www.extrema.com.pl/oferta/16,kalendarze-reklamowe.html Jeżeli wybieracie się na targi koniecznie zaopatrzcie się w takie rzeczy
Powrót do góry
Nektarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd na targi to świetna sprawa. Targi branżowe to doskonałe miejsce do promowania własnego biznesu. Warto jednak zadbac o odpowiednie stoisko, bo jak wiadomo jak cie widzą tak cie piszą więc trzeba się zaprezentować jak najlepiej. Profesjonalne stoisko targowe możecie zamówić od firmy Berkano http://www.berkano.pl/ , która nie tylko projektuje ale także realizuje stoiska. Ich prace możecie zobaczyć na ich stronie - współpracowali z wieloma znanymi markami więc warto zdac się na nich w tym temacie.
Powrót do góry
Mermagda0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście bardzo ważną opcją jest zakup odpowiednich gadżetów reklamowych. Na takie imprezy trzeba uzbroić sie w ulotki, wizytówki no i całą masę długopisów, kubków reklamowych itp. Również myślę nad wynajęciem hostess od https://papilioagency.com/modelki/katowice/ Myślę, że to całkiem ciekawe rozwiązanie.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 14:36    Temat postu: Targi Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że jak najbardziej warto pokazywać się na targach firmowych. TO jest z jednej strony okazja aby zaprezentować swoją ofertę przed potencjalnymi konsumentami, a z drugiej zaś podczas takich targów można niejednokrotnie nawiązywać ciekawe znajomości. Ponadto mogę Wam poradzić, że warto korzystać z takich urządzeń pomiarowych jak to - http://www.zdrowe-porady.com.pl/aparatura-kontrolno-pomiarowa/
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że warto brać udział w targach branżowych. To doskonały sposób, aby pozyskać klientów. Na targi warto przygotować dopasowany namiot wystawowy, który przyciągnie uwagę klientów. Bardzo ciekawe namioty znajdziecie w ofercie firmy Halplan. U nich można zamówić namiot dopasowany do potrzeb firmy. Namioty te sa proste w montażu i demontażu, dzięki
czemu nie będziecie mieć żadnych problemów z przygotowaniem stoiska.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 21:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: