Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy w małżeństwie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli jest szansa postarajcie się rozwiązać te problemy, pogadajcie. U mnie niestety tak się nie dało. Walczyłam aż w koncu zrozumialam ze to bez sensu. Wlasnie pisze pozew i myślę o wynajęciu prawnika z http://www.kancelaria-szip.pl Chce się już uwolnic z tego toksycznego związku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 09:29    Temat postu:

Powrót do góry
karolina_61866
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sylwiakopka.pl/ Warto podjąć wysiłek podjęcia wspólnej terapii i zbudować most porozumienia. U podłoża konfliktu często leży niezgoda co do powodów niewłaściwego funkcjonowania związku. Terapia pozwala przebudować związek i uzdrowić relacje między parterami. Kluczowe jest zrozumienie sprawstwa oraz swojego udziału w tworzeniu konfliktów i nieporozumień.
Powrót do góry
bialas834
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również mam problem z mężem;/ Mam dość tej chorej sytuacji.
Wpadliśmy od trzech lat zajmuję się córą mąż mnie w ogóle nie wpiera . Nie skończyłam studii ba nawet nie zaczęłam zdałam tylko maturę;/
Myślałam , że jak pójdzie do przedszkola to zajmę się sobą ale niee córa co miesiąc choruje , a na dodatek ciężko mi pogodzić pracę z odbieraniem i wybieraniem córy na niego liczyć nie mogę co chwilę się na nią drze nie ma dla niej czasu:(
A narzeka na mnie jak zabieram się za pisanie artykułów (oferta pracy zdalnej ) mam tego dość
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest problem z udaniem się na terapię online, to uważam, że warto skorzystać z psychoterapii online, którą oferuje Psychomedic. Więcej informacji znajduje się tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ . Taka terapia przez Skype jest bardzo skuteczna.
Powrót do góry
estefania89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam również terapię, ale nie online, tylko tradycyjną - w poradni. Ja korzystałam ze wspaniałej wrocławskiej poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/. Pomagają.
Sajana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba na początek wolałabym pogadać z terapeutą on line. Jakoś czułabym się bardziej komfortowo w swoim domu, przed swoim komputerem. Znalazłam też psychologa do rozmowy na http://bezproblemowo.com/

Ostatnio zmieniony przez Sajana dnia Pon Lip 17, 2017 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Majka70
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, jak trzaska drzwiami to zainstaluj specjalny samozamykacz. Będzie mieć dziwną minę jak tym razem drzwi nie strzelą Smile
AnnaMarie711
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy doradzają prawników ale może najpierw spróbować rozmową? Może jakąś przerwe sobie zrobicie nie wiem. Nie ma co od razu zaczynać wojny bo wtedy to na pewno już będzie po wszystkim. Jeżeli już będzie cięzko możecie zgłosić się po poradę prawną do firmy Zaufany Prawnik , bardzo profesjonalnej kancelarii prawnej, zajmują się również prawem rodzinnym. Nie mówie od razu o wszczynaniu postępowania ale o bezpłatnej poradzie on-line.
Powrót do góry
BasiaMałec
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tego rodzaju problemy dotyczą bardzo wielu osób. Myślę sobie jednak, że gdy w małżeństwie zaczyna dziać się źle, należy podjąć wszelkie możliwe kroki, aby móc się porozumieć. Bardzo skuteczną może tutaj okazać się terapia dla par w gabinecie Bez Iluzji w Warszawie http://beziluzji.pl/ . Pracują tam doświadczeni psychoterapeuci, dzięki którym wiele par przetrwało najtrudniejsze chwile i jeżeli jest choć cień szansy na to, że wszystko się ułoży, na pewno warto postawić na taką opcję.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często do napięć w rodzinie dochodzi np na temat posiadania dzieci. Często to mężczyzna naciska, a kobieta ma rożne obawy. Bardzo ciekawie mówi o tych problemach książka http://www.taniaksiazka.pl/zalujac-macierzynstwa-orna-donath-p-849938.html Jest to trudna lektura, ale warta przeczytania. Polecała bym też bym ja panom do przeczytania.
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie jesteście pewne czy was zdradzają mężowie to polecałabym pomyślec nad aplikacją od spyecler instalujecie i macie podgląd na sytuację - jesli się okaże że was zdradza to macie od razu dowody, jesli nie po prostu usuwanie apkę i nikt się nigdy nie dowie o tym Smile
jagodzianka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. Ale znam sporo osób, gdzie pieniądze strasznie poróżniły małżonków zwłaszcza w momencie, gdy jedno z nich straciło pracę albo kobieta zajęła się wychowaniem dzieci i straciła własne źródło finansów.
Powrót do góry
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy w związku to normalna sprawa gorzej jak dojdzie do tego, że ludzie się nie potrafią w ogole dogadać. Ja tak miałam z partnerem - jesteśmy ze sobą 10 lat i nasz związek zawisł na włosku. Wspolnie zdecydowaliśmy się na terapię w Gabinecie Bez Iluzji http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par .Kilka spotkań dało nam bardzo wiele - udało się odbudować nasz związek.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko jest jakakolwiek szansa na uratowanie tego małżeństwa, wykorzystajcie ją! Jeśli potrzebujecie terapii, zdecydujcie się na nią! Świetne efekty można też otrzymać, decydując się na psychoterapię grupową, oferowaną przez https://psychomedic.pl/psychoterapia-grupowa.
Powrót do góry
vanila
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe opowiesci.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 20, 2017 21:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: