Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misty
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu mierzyłam się z chęcią założenia własnego biznesu, ale odstraszała mnie liczba formalności oraz ilość czasu, który stracę na załatwianiu wszystkiego. Na szczęście usłyszałam o możliwości kupienia gotowe spolki zoo. Większość formalności jest już załatwiona. W ten sposób dorobiłam się własnego biznesu i od razu mogłam zacząć działalność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 11:56    Temat postu:

Powrót do góry
skakanka1970
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do prowadzenia własnej działalności wystarczy pomysł i samozaparcie
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam konsulting biznesowy. Jeśli jesteście solidną marką to pamiętajcie o tym, że każdy powinien wiedzieć, na czym stoi. Aby rozwijać firmę trzeba naprawdę zaangażować się nie tylko czasowo, ale także emocjonalnie. Biznes to biznes, ale największy sukces osiągają Ci, którzy potrafią się zaangażować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
badaczka91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to super sprawa, chociaż mało kto zdaje sobie sprawę ile to wymaga pracy... Zwłaszcza na początku. Żeby rozkręcić biznes pracuje się całymi dniami. Trzeba pamiętać o tylu rzeczach... Przed założeniem zrobić badania rynku, później marketingowe, później już strona internetowa, Social media, SEO, itd itd itd! Trudna sprawa. Najlepiej się wspierać specjalistami. Smile
menia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotne mogą być też rozwiązania dla firm pod kątem systemów informatycznych. 18 października będzie organizowana konkferencja, na którą warto się wyberać żeby poznać szczegóły działania rozwiązań. Tutaj masz opis http://portalerp.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-konferencja/ a sama konferencja będzie bezpłatna.
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już zakładać własna firmę, to warto pomyśleć o czymś na skalę międzynarodową. Warto poczytać takie porady: https://abcporady.pl/zakladamy-firme-transportowa-co-warto-wiedziec/ , trzeba spełnić wiele warunków by założyć firmę transportową, ale to wysiłek, który się opłaca.
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką. Firma na skalę międzynarodową to dobry pomysł, teraz te transportowe mają się całkiem niezłe.
Poza autami dostawczymi czy ciężarówkami na pewno przyda się też namiar na autobusy https://www.truck1-pl.com/autobusy/turystyczne-autobusy. Firma sprawdzona i rzetelna, śmiało polecam.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się decyduje na prowadzenie własnej firmy to warto korzystać z takich propozycji http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?filters=91338C0E226AE61C5727019AD1766483CB703A42 W leasing można wziąć jeden lub więcej komputerów. A następnie wrzucić je w koszta utrzymania firmy. To opcja pozwalająca na oszczedzenie sporej gotówki.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak prowadzicie księgowość w swoich firmach ? Korzystacie z ofert biur rachunkowych czy może rozliczacie się samodzielnie ? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty platformy https://wfirma.pl/. Wystawianie faktur, system kadrowo-płacowy, wsparcie ekspertów i niska cena to podstawowe plusy moim zdaniem. Co sądzicie ?
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o obróbkę metali, to powinniście zawsze zwrócić uwagę na jakość usług świadczoną przez poszczególne firmy. Na rynku jedną z najbardziej znanych jest firma MetConcept, więc ich usługami powinniście się szczególnie zainteresować. Zajrzyjcie do http://metconcept.com/giecie-blachy/ i sami przejrzyjcie ich ofertę. Będziecie pozytywnie zaskoczeni.
Powrót do góry
jabluszko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej się realizować w rzeczach, które Cię interesują. albo do których masz najłatwiejszy dostęp. Np rolnictwo - są ludzie, którzy mają idealny start w rolnictwie, dzięki czemu łatwiej im rozwinąć swoją działalność. Dla rolników dobrą opcją jest leasing maszyn rolniczych, dzięki temu mogą pozwolić sobie na unowocześnienie swojej 'floty' i przygotowanie się np do żniw. Mam kilku znajomych rolników i bardzo chwalą sobie takie rozwiązania.
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście już, że ruszyła rejestracja na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? Można będzie sporo się na nich dowiedzieć w dodatku będą przerwy kawowe i lunch. Super!
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadacie własną firmę, to na pewno zastanawiacie się nad internetem. Bardzo mocno polecam Wam ofertę Netii - https://panwybierak.pl/oferta/netia-internet-telefon-gigakablowka-internet-max-20-do-wszystkich-100-na-12-miesiecy-/4695 ponieważ internet u nich nie przerywa, a jest to najważniejszy czynnik oprócz prędkości w każdej firmie.
Powrót do góry
ksoltys
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie nic nie wprowadzałam, ale mam kilka pomysłów. Niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 i liczę na to, że uda mi się tam zainspirować. Może ktoś z Was również będzie? Program jest niezwykle ciekawy, a galę "Mocni w biznesie" będą prowadzić Dorota Wellman i Marcin Prokop.
Powrót do góry
Iwoim
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się nad otworzeniem własnej firmy produkcyjnej i szukam dobrego dostawcy sprzętu. Powiedzcie mi czy słyszeliście coś o firmie Vekamaf ? Znajomy bardzo ją chwalił, jednak chcę poznać jeszcze inne opinie Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 20:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 19 z 29
Skocz do: