Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markoxpolo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 09:45    Temat postu: Własna firma Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was prowadzi własną firmę?
Reklama

Wysłany: Pon Lip 14, 2014 09:45    Temat postu:

Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie, ale poważnie się zastanwiam nad założeniem sklepu z odzieżą w małym mieście. Niestety nie ogarniam spraw z biznes planem i ogólnie z założeniem własnej działalności. Czy korzystaliście kiedyś z usług firm, które pomagają postawić pierwsze kroki? Znalazłam w Internecie ciekawą ofertę na stronie http://firmadlakazdego.pl/191/pierwszy-biznes/ . Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, jeżeli ktoś sobie nie radzi w tego typu sprawach. A jakie jest Wasze doświadczenie? Drogie są tego typu firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asap
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna marze o założeniu kawiarenki, która wiodłąby sobie takie spokojne, lekko francuskie, leniwe życie żeby wpaśc do niej z książką czy gazetą i spędzić miło czas:) Do każdej porannej kawki dodawałąbym słodką bułeczkę ale koniecznie w opakowaniu trzymającym świeżość, wiecie jak do chlebów: http://www.hellopak.pl/o-nas--12 i KONIECZNIE musiałyby mieć nazwę kawiarenki i jakieś miłe hasło w stylu "miłego dnia". I wtedy komunikowałabym się, że jak biegniesz do pracy to wstąp na kawę, dostań bułeczkę która będzie świeża cały dzień. Moim zdaniem idealne dla studentów i korporycerzy którzy biegną rano do pracy/szkoły i potrzebują tylko takiego miłego gestu o poranku.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę z mężem.
Powrót do góry
wiola438
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o identyfikacji wizualnej? Widziałam kilka realizacji z projektów http://370studio.pl/ i wydaje się to być strzałem w dziesiątkę. Przy kawiarni czy innym biznesie chyba nawet by było wskazane dla celów choćby reklamowych? Profesjonalnie zaprojektowane wnetrza przyciągają, bo są inne niż wszystkie. Do tego brand i chyba można liczyć na sukces?
Powrót do góry
Drochola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka namówiła mnie, żeby skorzystać z pomocy studenckiego inkubatora przedsiębiorczości. Dziś mamy dobrze działającą firmę sprzątającą, która zatrudnia 20 osób. To bardzo dobry początek biznesu. O inkubatorach przedsiębiorczości możecie poczytać tu: http://www.ebrodnica.pl/aktualnosci/porady-dla-czytelnikow/225-praca/5977-studenckie-inkubatory-przedsiebiorczosci-pomocna-dlon-dla-przedsiebiorczych-studentow.html
Powrót do góry
spontaniczny0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja założyłem ostatnio firmę i serdecznie zapraszam gdyby ktoś miał problem w otworzeniem zamka w drzwiach lub montażem i wymianą zamka. Rynek bardzo konkurencyjny ale nie mogę narzekać na brak zleceń. Początki zawsze są trudne i czasami trzeba dokładać do biznesu ale jak się zdobędzie lojalnych klientów i będzie się wykonywało dobrze swoją pracę to później już będzie tylko łatwiej Smile Zapraszam http://www.awaryjne-otwieranie-warszawa.pl
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam o tym.
Powrót do góry
jowita33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż myśli nad własną firmą transportową Wink
Chciałby mieć coś podobnego BANEX Transport tylko, że na mniejszą skalę.
Powrót do góry
BERNARDETA72
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bardzo dobrze jak coś kombinuję. Bo teraz w Polsce są trzy wybory albo własna firma, albo praca za granicą albo bezrobocie. Za granicę nie ma po co jechać bo mi się zdaję, że to trzeba umacniać pozycję Polski na świecie i ruszać z naszą własną gospodarką. Jest to najlepszy sposób na to by jakoś odpowiednio rozkręcić nasze państwo.
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem własny biznes to świetna opcja, jeśli ma się dobry pomysł na niego.
Mnie samej marzy się sklep internetowy. Do rozkręcenia takiego biznesu nie trzeba dużego budżetu, przynajmniej na początku.
Na razie badam rynek, orientuję się, jak działa packshot, podpatruję rozwiązania innych... Kto wie, może jeszcze w tym roku uda mi się ruszyć Smile
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o reklamie i budowie wizerunku od początku działalności. Teraz na topie jest reklama sms. Dzięki np. http://serwersms.pl/ za niewielkie pieniądze zyskasz nie tylko zaufanie klientów, ale i zaistniejesz wśród tych, na których Ci zależy. To nie tylko sucha wiadomość. Możesz informować o wszystkim, co ważne, co zachęci klientów do odwiedzenia Twojego sklepu w danym momencie, np. promocji czy nowości. Informuj o wysyłce towarów itd. To działa. Koszt obsługi serwera jest niewielkie, działasz intuicyjnie. Powodzenia.
Powrót do góry
mizosia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma to fajna sprawa, a zawsze jak nie wyjdzie to można szukać pracy w internecie http://praca.gratka.pl/oferta/sprzedawca-prezenter-handlowy-2795179.html
A przynajmniej możesz sprawdzić czy Ci się uda, a nie całe życie się człowiek będzie zastanawiał czy może warto było jednak sprawdzić, a nie się bać. W firmie nie ma nic trudnego, liczy się pomysł i praca, którą włożymy w to aby się udało.
Powrót do góry
Aracelis1265
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często stosowana praktyka w przypadku własnej firmy to jest otworzenie jej nie w Polsce ale w jakimś innym kraju..Bardzo wielu Polaków otwiera firmy właśnie w Czechach albo nawet otwiera je w Wielkiej Brytanii. Za granicą się bardziej opłaca tam są nawet mniejsze podatki w przeliczeniu na złotówki.
Powrót do góry
Zosiasia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własną firmę od 2 lat i choć było różnie to jakoś daję radę Smile Już jestem dość znana na lokalnym rynku i klienci wracają do mnie. Jest to ważne. Ale tak czy inaczej szukam oszczędności. Mam zamiar zmienic operatora telefonicznego na tańszego. Tu znalazłam ciekawą ofertę http://www.spikon.pl/voip-dla-firm/ . Mają ciekawe rozwiązania i ceny mają dużo niższe niż mój operator
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 27, 2015 20:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30
Skocz do: