Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fryzjer w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 15:59    Temat postu: Fryzjer w Warszawie Odpowiedz z cytatem

W Pasażu Stokłosy jest świetny salon fryzjerski http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy i warto się do niego zapisać. Strzyżenie Damskie z modelowaniem zaczyna się już od 60 zł. Inne ceny np. na koloryzację, refleksy, ombre/sombre i inne też są bardzo atrakcyjne. Grunt, że pracują u nich świetni styliści fryzur i ja mam do nich zaufanie. A Wy jakie salony w stolicy polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 03, 2018 15:59    Temat postu:

Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym jest salon urody warszawa. Jestem u nich stałą klientką. Zawsze wychodzę zadowolona. Oprócz usług fryzjerskich, często też korzystam z manicure i pedicure.
Powrót do góry
terefere
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to tylko Salon Urody Figaro w Warszawie . maja dwa lokale, przy ul. Granicznej i Ząbkowskiej. bogata oferta, bo poza fryzjerem jeszcze usługi kosmetyczne. ostatnio czesałam się tam na wesele i jestem bardzo zadowolona. jakosc usług na wysokim poziomie. ceny przystepne, zreszta wszystko znajdziecie na stronie https://www.salonyfryzjerskiefigaro.pl/
Powrót do góry
mala_gosia84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony salon to fryzjer Mokotów - Salon Impress, gdzie od lat obcinam, farbuje i układam włosy, na wszelkie okazje. Dla mnie salon numer jeden w Warszawie. Jeżeli szukasz fryzjerów z bystrym spojrzeniem i znających się na robocie, polecam Impress.
landrynka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić salon In Harmony, są super. Farbowałam u nich na blond, a teraz chcę sombre takie bardzo naturalne, zawsze mi doradzają. Zastanawiam się też nad usługą metamorfozy, bo jest coś takiego i tam jest makijaż, fryzura, ubranie... Fajna sprawa.
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartych polecenia punktów w Warszawie jest kilka. Mój faworyt to 1909 fryzjerzy i to nie dlatego, że dla mnie wykonują dobrą robotę i dają wiele od siebie, ale przez to, że zadowolili mojego wybrednego faceta. Zainteresowanych Panów odsyłam tu https://www.1909fryzjerzy.pl/fryzjer-meski-warszawa/.
Powrót do góry
kamil443
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłem ostatnio u fryzjera to dowiedziałem się o komisie samochodowym https://www.uzywanejaknowe.pl/ . Znacie go może?Jestem ciekawy odpowiedzi.
Powrót do góry
frycusia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci salon Pani Danusi i nazywa się Magia Blondu. Ja regularnie odwiedzam i uważam, że świetnie znają się na włosach (nie tylko blond). Sama wychodzę zadowolona po każdej wizycie więc myślę, że taka rekomendacja Cię przekona Wink
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką, zresztą zobaczcie sobie same: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/
Na mnie te metamorfozy robią ogromne wrażenie.
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byłaś może u https://samocentrum.com/przyjemnosci/ ? Przyznam, że jest to dosyć urokliwe miejsce, byłam tam już 2 razy i się zakochałam. bardzo ciepli ludzie i DOŚWIADCZENI. Zastanów się,a i zapomniałam dodać ,że sam obiekt zasługuje na uwagę, le to zobaczysz jak pójdziesz. Chce się wracać Wink
Powrót do góry
johana0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie znajomi jak najbardziej będą w stanie w tym zakresie tematycznym pomóc. Nie powinno być z tym większych trudności.
Orinooka88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z salonów fryzjerskich bardzo polecam Magia Blondu z pania Danutą CyborońWink Raz, ze slaon świetnie sie prezentuje. Fajny styl, człowiek na prawdę dobrze się tu czuje. Dwa - pani Danuta jest bardzo dobrym i doświadczonym fryzjerem o którego dzisiaj raczej ciężko.
Powrót do góry
AndreaLis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widzę, że nie tylko ja korzystałam z usług pani Danuty w Magii Blondu. Ja się czesałam u niej na Sylwestra, koleżanki się pytały kto mnie tak uczesałSmile
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze kazdy ma jakiegos swojego zaufanego fryzjera, Ja jednak mam straszny problem z wyborem ,bo bardzo czesto musze robic rezerwacje kilka miesiecy przed, a ja jestem strasznie zapominalska Very Happy Jednak ostatnio przerzucilam sie na takie uslugi jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w warszawie . Niedawno bylo wesele mojej siostry i Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/fryzura-okolicznosciowa-z-dojazdem-warszawa/ odwaliło kawal dobrej roboty - profesjonalnie i na czas Smile Bardzo podobala mi sie fryzura - byla trwala ale moje wlosy nie zostaly potraktowane mocnymi kosmetykami.
Powrót do góry
karrolla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ekipy w Magii Blondu dołączyła pani Sylwia, też jest świetna, myślę że do kogo się nie trafi to będzie się zadowolonym. Ja już się umówiłam na uczesanie na komunię bo jestem chrzestną i jakoś wyglądać trzeba Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: