Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dodaje wnętrzom charakteru?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam prawdziwego fioła na punkcie dywanow i obrazow Very Happy Mamy duzy dom i jest tego naprawde duzo Very Happy Aha no i świeczki obowiązkowo Very Happy A ponieważ nie jestem fanka sprzątania to dywany czyszcze tutaj https://lemonfresh.com.pl/ a obrazy ramy itd wyciera mąż Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 06, 2017 16:05    Temat postu:

Powrót do góry
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w nadaniu wnętrzom charakteru pomaga sklep room99! To od nich mam wszystkie firany, obrusy, koce, narzuty i pościeli. Cechują się oryginalnym i nowoczesnym designem, który nadaje pomieszczeniom przytulności.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sztuczne rośliny w domu sprawiają, że staje się on bardziej przytulny. Takie dekoracje zdecydowanie go ocieplają. DLa mnie jako osoby, która nie bardzo dba o rośliny to idealne rozwiązanie.Pewnie dlatego też na sztuczne-rośliny.pl udało mi się znaleźć tyle fajnych pomysłow.
Powrót do góry
paula_em
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z opinią, że atrakcyjne oświetlenie dodaje wnętrzom charakteru. Takie różne zestawy LED, np. do oświetlenia blatów kuchennych, półek albo łóżek prezentują się przepięknie, sama posiadam u siebie takie rozwiązanie. Znalazłam kiedyś bardzo opłacalną wyprzedaż oświetlenia i nakupiłam tyle lampek, że starczyło na większość pomieszczeń u mnie w domu, szkoda, że tu się nie da wstawiać zdjęć, bo jestem pewna,że przekonały by was do tego typu dodatków Smile
Powrót do góry
moniczka.kopara@o2.pl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 100% dodatki! Możesz też świetnie pokombinowac dodając elementy drewniane polece Ci sklep z bardzo fajnymi materiałami drewnianymi masz tam świetne podłogi https://www.komplexmarket.pl/podlogi-versal-34 zerknij sobie jestem pewna ze Ci sie spodoba. Moi znajomi maja takie podłogi i mog Ci ze swojej strony powiedzieć, że są naprawde bardzo porzadne:)
Powrót do góry
Ola77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam dodatki do wnętrz. Moje ulubione to poduszki i lustra. Z poduszkami kanapa i całe pomieszczenie zawsze wygląda bardziej przytulnie. Lustra za to świetnie optycznie powiększają pomieszczenie. W salonie mam duże lustro z https://www.szynaka.pl/pl/meble/lustra , bardzo podoba mi się ten efekt, jaki daje.
Powrót do góry
nikita200
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 10, 2017 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami o tym, że aranżacja jest udana decyduje jakiś detal, na przykład obraz. Na stronie https://obrazoteka.pl/sklep/obraz-z-garbusem-i-aleja-drzew/ znalazłam klimatyczny obraz z garbusem i choć nie jestem miłośniczką tego modelu to pomysł szalenie mi się podoba.
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo rzeczy na pewno dodaje wnętrzom charakteru. Na pewno są to meble, kolor ścian, podłoga. W sumie to dosłownie wszystko. Ale na to jak się czujemy w pokoju czy to, że podobny wystrój w każdym domu wygląda inaczej mają wpływ dodatki z pomieszczenia. Na przykład zasłony czy obrazy. A jeśli już mowa o obrazach to zawsze warto wiedzieć co się ma w domu i ile jest to warte. Dzieła sztuki w tym biżuterię można oddać do oceny i wyceny na https://desa.pl/pl/pages/19/oceny . Ale wracając do dodatków w mieszkaniach to właśnie one sprawiają, że wnętrza z tymi samymi meblami są inne. Ale da się sprawić aby dwa identyczne wnętrza wyglądały inaczej. I jak to zrobić skoro wszystkie dodatki, meble i cała kolorystyka są takie same? Otóż mieszkańcy także sprawiają, że dane wnętrze posiada unikalną atmosferę. Niektóre osoby są pedantyczne i takie same będzie wnętrze, inne są wręcz bałaganiarzami i tu we wnętrzu będzie panował bałagan. Jak ktoś jest chaotyczną osobą to miejsce, w którym mieszka też nam się wyda chaotyczne
Powrót do góry
Savannah
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje typy to oświetlenie, meble i elementy, z których zostały wykonane dodatki – stal, drewno, miedź najbardziej mi się podobają. Dodatkowo lubię też zdjęcia w formie obrazów, oprawione w prostą ramę. Najbardziej chyba podoba mi się styl loftowy, taki jak tu: http://itodesign.pl/portfolio/79-odwazna-realizacja--mieszkanie-w-stylu-loftowym--sopot Wnętrze, mimo, że z pozoru chłodne, ma niepowtarzalny charakter. A zbudowały go głównie odpowiednie dodatki. ")
Powrót do góry
ella87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze podobały się różnego rodzaju świece i świeczniki - najfajniejsze są takie w stylu shabby chic jak tu -> https://artdecor24.com.pl/artykuly-dekoracyjne/swieczniki . Nadają wnętrzu ogromny urok ... Wiele zmienia ich obecność.
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście może o fototapecie? Moim zdaniem to doskonały element dekoracyjny, a teraz znalazłam fajne oferty tutaj https://www.dekoran.pl/. Z tego co wiem sklep ma najwyższej jakości fototapety o najróżniejszej tematyce. Można je zastosować do niemalże każdego pomieszczenia, a nawet teraz zauważyłam że na niektóre oferty mają promocję. Dlatego sama się zastanawiam czy nie kupię jakąś do swojej sypialni.
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam podpowiem, że bardzo duże wrażenie robią narzuty na łóżko z Madley. Możecie je sami sprawdzić w http://www.madley.pl/sypialnia/narzuty-na-lozka.html Nie ma ani jednej osoby, której by się one nie spodobały. Jeśli zależy Wam na gustownej aranżacji, to nadadzą się one do tego idealnie.
Powrót do góry
Marynia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam ze jest bardzo wiele czynników które na to wpływają...począwszy od samego układu mieszkania, domu...przez ścioany, wykończenie, kolory, użyte materiały po styl, kolor mebli i dodatki, tkaniny...tego jest mnóstwo...oświetlenie tez ale wazne czy jest to styl nowoczesny czy retro...nie da sie tak jednoznacznie odpowiedziec. Mi np bardzo podobało sie rozwiązanie u mojej kolezanki z pracy. Na scianach mają beton...dziwna sprawa, ale jak super to wygląda, tu link http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/surowy-beton-scianie-rozwiazanie-wybrac
do poczytania o co chodzi, bo to coś nowego, przynajmniej dla mnie;). Generalnie mają mieszkanie w stylu skandynawksim i sygląda to wszytsko super, tak idealnie każdy element wystroju ze sobą współgra...i to jest właśnie to...Smile
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasciwie kazdy dodatek nadaje charakteru Smile my kupilismy ostatnio bardzo fajne poduchy w salonie agata w takich bardzo zywych kolorach Smile Super wygladaja, a do tego byly w promce, wiec za fajne pieniadze Smile
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się utrzymywać wnętrze w stylu skandynawskim i uważam, że samo to dodaje im fajnego charakteru. Ciekawe meble, ładne dodatki... Smile Zakupy mieszkaniowe ostatnio robię na Mebel-Partner i design bardzo mnie satysfakcjonuje Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 29, 2017 18:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 23 z 27
Skocz do: