Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki biznes dla kobiet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eryka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kobieta ma wiele możliwości rozwinięcia własnego biznesu. Musi tylko pomyśleć o tym w czym tak naprawdę jest dobra i co mogłoby być jej dochodowym interesem. Jeśli znasz sie choć trochę na fryzjerstwie to może pomyśl o zostaniu mobilnym fryzjerem. Czytałam że taki biznes bardzo się teraz opłaca. Może zobacz tutaj bardzo fajny artykuł na temat właśnie takiego biznesu. Jest na portalufryzjera. To takie miejsce społecznościowe skupiające fryzjerów, więc mozesz też tam innych podpytać o jakąś radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 12, 2015 14:52    Temat postu:

Powrót do góry
Ekodominga93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kobiety to jakieś takie lżejsze zajęcia - warto pomyśleć o otwarciu jakiegoś sklepu z odzieżą używaną właśnie w takiej średniej wielkości miejscowości - gdzie tego typu sklepów jest po prostu mało i wtedy będzie jakoś mniej tej konkurencji. Warto o tym pomyśleć zanim ktoś nas nie uprzedzi hihih...

Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele fundacji, które pomagają w założeniu działalności a także w dalszym jej prowadzeniu. Np. http://firmadlakazdego.pl/212/dane-osobowe-giodo/ pomaga we wdrożenie systemu do przetwarzania danych osobowych, a w każdym sklepie internetowym taki system musi być. Czasami warto poszukać czegoś w Internecie
Powrót do góry
Lovelasek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo iść do urzędu pracy po dotacje i poradę Very Happy
Powrót do góry
wiki666
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety bardzo dobrze sprawdzają się w rolach handlowców. Potrafią dobrze negocjować, łatwiej nawiązują kontakty no i nie oszukujmy się lepiej wyglądają Smile
Zastanawiam się czy nie zostać dystrybutorem. W tym sklepie http://www.juventas.pl/sprzet-rehabilitacyjny/osprzet-do-kabiny-ugul-do-ugula/ jest bardzo szeroki wybór towaru. Można się wstrzelić w rynek bo to nie są rzeczy które się kupi w pierwszym lepszym sklepie za rogiem, a zapotrzebowanie na tego typu sprzęty jest.
Powrót do góry
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad otworzenia własnej działalności, ale wcześniej wybieram się na studia podyplomowe, żeby nie być totalnie zielona. Myślę nad WSB http://studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/chorzow/korzysci-llm może ktoś z Was tam studiował, chciałabym poznać Wasze opinie Wink
Powrót do góry
NETKRYSTINA74
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej własna działalność gospodarcza i chyba najlepiej będzie jeśli akurat się zrobi jakąś firmę budowlaną Smile zatrudni się odpowiednie osoby, które to będą po prostu mogły jakoś właśnie pracować i które to będą realizować projekty jakieś budowlane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy pomysł na biznes może być trafiony pod warunkiem dobrej reklamy. Ja na początek dane swojej firmy wrzuciłam do Krajowego Spisu Firm ,Jest bardzo fajny i całkiem darmowy.
Powrót do góry
KKasia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem... Jakby tak było, to każdy zakładał by biznes, wydał kilka groszy na reklamę i żadna firma by nie upadła Wink

Laura10
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o salonie fryzjerskim, jako biznesie? Czu to jest opłacalne przede wszystkim? Moja znajoma myśli o zainwestowaniu w wyposażenie http://www.pietranera.pl/#!just-pietranera/fotele-fryzjerskie, miejsce i personel, czy jest szansa się przebić, czy rynek jest już zapchany całkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dynamical123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest własny salon kosmetyczny. Na to zawsze jest zapotrzebowania, bo któż z nas nie chciałby wyglądać pięknie;) Trzeba tylko zadbać gabinet kosmetyczny wyposażenie. Jakby co, to polecam taka stronkę: http://e-bioclinic.pl/ Mają naprawdę dobry sprzęt...
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biznes jest dobry Smile Ja mam sklep odzieżowy, który prowadzę od kilku lat i dość dobrze mi idzie. Niestety ponoszę spore koszty, które chciałabym zmniejszyć. Zdecydowałam się na współpracę z firmą, która mi w tym pomoże, ale jeszcze jej nie wybrałam. Zastanawia mnie oferta firmy http://firmadlakazdego.pl/210/optymalizacja-kosztow/. Co o niej sądzicie?
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myslę nad otwarciem salonu fryzjerskiego - i chciałabym również usługi mobilne mieć w ofercie- oprócz stacjonarnych oczywiście Smile Lokal już mam upatrzony i wyposażenie też wiem gdzie kupić http://www.splendore.pl/wyposazenie_salonow_fryzjerskich_c970.html . Bardzo duży wybór mają. teraz tylko załatwić formalności i biznes ruszy Smile
Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o założeniu salonu fryzjerskiego to na pewno przydadzą Ci się pojemniki do artykułów technicznych od erg-system.pl. W swojej ofercie mają także pojemniki 60 l, które powinny Cię zainteresować.
Powrót do góry
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już ktoś wspomniał, warto połączyć pracę ze swoją pasją. Oczywiście otworzenie własnej działalności nie jest takie proste, jak może się to wydawać, trzeba dopełnić wielu formalności. Poza tym warto dużo wcześniej przemyśleć identyfikację wizualną firmy, jej logotyp oraz opracować odpowiednią strategię promocji. Na początek proponuję zdecydować się na pozycjonowanie strony oraz mailing. Później, jeżeli będziemy już posiadali bazę klientów, można przetestować platformę na http://serwersms.pl - takie działania przynoszą naprawdę dobre efekty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 28, 2015 00:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: