Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywacja i rozwój osobisty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bejbib
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować swój czas w szkolenia z komunikacji. Mi bardzo one pomogły w znalezieniu nowej pracy i ogólnie lepiej dzięki nim funkcjonuje, bo lepiej dogaduje się z innymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 20:07    Temat postu:

Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Automotywacja to silny proces, który ukierunkowuje i podtrzymuje nasze określone zachowania. Warto, by każdy miał szansę rozwinąć ją w sobie. To wszystko kwestia pracy nad sobą oraz poznania mechanizmu tzw. koła motywacji: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/artykuly/wprowadzenie-do-automotywacji . Poczytajcie sobie o tym wnikliwie, bo to bardzo ciekawe i pomoże Wam zrozumieć cały ten proces.
Powrót do góry
ŚpiącaKrólewna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o różnych rodzajach e-learningach, webinarach takiego typu jakie robią w http://e-learning.bcintermedia.pl Przyznam szczerze, że ja jestem zachwycona tym,że w dowolnym miejscu mogę sobie włączyć takiego typu szkolenie i nie tracąc czasu na dojazdy itd. nauczyć się wielu przydatnych mi rzeczy. Super opcja!
Powrót do góry
void
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

consera napisał:
Z motywacją ostatnimi czasy bywa ciężko, od wielu osób słyszę, że są niezadowoleni z pracy. Jako powód podają głównie złe warunki pracy, brak docenienia przez pracodawców i złe warunki płacowe.

Rzeczywiście tak przedstawia sie sytuacja, a to błąd, gdyż to kwestia czasu jak pracodawcy pozostaną bez fachowej kadry. Już rynek pracy się zmienia: http://sodexomotywacja.pl/blog/drogowskaz-motywacyjny-2017/ , teraz to pracownicy wybierają wśród pracodawców,a nie odwrotnie. Dlatego należy zapewnić odpowiednie warunki, by nie stracić wykwalifikowanych specjalistów, bo to się odbije na całej firmie
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem mozna samemu sie zmotywowac, takze do tego aby odmienic swoje zycie na lepsze. Jednak pomocne przy tym moga byc roznego rodzaju rady, porady. Trafilam na wspaniala ksiazke: "Życie i zdrowie masz tylko jedno". www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno napisana przez Violette Wroblewska.
Autorka na prawie 500 stronach radzi nam - jak zyc. Takich poradnikow mozna znalezc wiele, ale ten wyroznia fakt, iz mozna tam znalezc roznego rodzaju cwiczenia, zarowno fizyczne jak i psychiczne, do wykonania.

W ksiazce znajdziemy porady jak osiagnac wewnętrzna harmonie oraz spokoj.Wpływa na to wiele elementow, dlatego poradnik obejmuje wiedze z roznych obszarow pozwalajacych zapewnic dobre życie, jak: dbanie o własne ciało, budowanie bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, odkrywanie misji życiowej, pokonywanie chorób fizycznych i psychicznych, zdrowe odżywianie, czy nadawanie głębszego sensu swemu życiu.

Warto przeczytac - naprawde.
Powrót do góry
Myszkowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że takie szkolenia to naprawdę dobry pomysł. Mogą nas zmotywować do działania, wprowadzenia jakiejś zmiany w swoim życiu. Zdecydowanie warto zainwestować w nie zarówno swój czas, jak i pieniędze. Dodatkowo polecam przeczytać ten artykuł: http://medivital.pl/zyc-zgodzie-samym-soba-zdrowy-styl-zycia/ autorka bardzo ciekawie opisała, jak można zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając od samej siebie Smile
Powrót do góry
madi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle, ze jest jedna wazna kwestia o ktorej wiele osob nie ma pojecia... motywacja przychodzi z działaniem, nie zas odwrotnie... to tez powod dla ktorego wiele osób często przez dłuzszy czas pozostaje w marazmie Smile
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś z Was myślał nad zrobieniem kursu masażu? Ja zastanawiam się, czy nie zapisać się w tym celu do te szkoły: http://www.szkolamasazu.com/ . Zacząłbym od masowania domowników, a z czasem może nawet udałoby się założyć własną działalność. Teraz chyba sporo osób korzysta z takich usług, więc klientów nie powinno brakować. Co Wy sądzicie?
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zawsze warto postawić na rozwój osobisty.
Wiecie, że nawet będąc studentem można zdobywać doświadczenie np w prowadzeniu własnego biznesu ? Taką możliwość daje na przykład konkurs organizowany przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/. Tworzy się 5 osobowe grupy, które razem prowadzą biznes w sieci i rywalizują między sobą. Grupa z najlepszymi wynikami wygrywa ( są 3 miejsca na podium ) i bierze udział w międzynarodowym finale.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy zastanawiałam się, jak osiągnąć sukces. Miałam chęci jednak brakowało mi motywacji. Pomyślałam, ze poszukam tego typu rzeczy w internecie i przez przypadek dowiedziałam się o blogu mistrzmotywacji.pl . Naprowadziło mnie to w odpowiednią stronę i wiem już jak powinnam działać.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio przeglądając neta trafiłam na interesującą ofertę szkolenia dla nauczycieli compassion . Myślę, że to fajne szkolenie i warto z niego skorzystać w szczególności, że prowadzą go prawdziwi specjaliści. Co fajne po odbyciu szkolenia otrzymuje się certyfikat. Jak nie słyszeliście o nim to naprawdę zachęcam do bliższego zapoznania się z tą ofertą.
Powrót do góry
mama89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, uważam że rozwój osobisty jest bardzo ważny dla każdego człowieka. Mi taki kurs pomógł otworzyć z tata firme transportową. Warto rozwijać firmę, czytać dowiadywac się i korzystac z unowocześniej. Warto także pamiętać o bezpieczeństwie swoim i pracowników którzy u nas pracują... Jak np w przypadku kierowców niezwykle ważne jest rozliczanie wynagrodzeń kierowców Dla każdej firmy transportowej duże znaczenie ma prawidłowe rozliczanie wynagrodzeń za pracę kierowców. Jest to ważne ze względu na obowiązujące przepisy i wytyczne Państwowej Inspekcji Pracy.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty to zawsze inwestycja w własną przyszłość. Jeśli zastanawiacie się nad szkoleniem dla trenerów czy szkoleniem z rozwoju osobistego, a nadal nie do końca jesteście przekonani czy warto, zajrzyjcie na stronę http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/10-powodow-dla-ktorych-warto-byc-trenerem-umiejetnosci-interpersonalnych. Oprócz oferty i programu, znajdziecie tam wiele cennych informacji na temat coachingu,
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko książki poruszają te zagadnienia, pożyteczną wiedzę można również zaczerpnąć z blogów. Sama jakiś czas temu poszukiwałam jakichś dobrych porad żeby zmobilizować się do lepszej, systematyczniejszej pracy. Natrafiłam na blog http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ Jacka Wiśniowskiego, który udziela praktycznych wskazówek dot. różnego rodzaju motywacji. Jest to o tyle fajne, że autor wrzuca filmiki, dzięki czemu możemy mieć wrażenie, że porada jest kierowana stricte do nas samych, że to właśnie nasz problem jest omawiany. Ciekawa sprawa, czego na pewno nie znajdziesz w książkach.
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio postawiłam na samorealizację i postanowiłam zapisać się na szkolenia do soyer ​http://www.soyer.edu.pl/ dzięki nim łatwiej będziesz mógł sięgnąć po wymarzoną karierę. Mają dobrych wykładowców a certyfikaty są bardzo wartościowe.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 14:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: