Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywacja i rozwój osobisty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hektorka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że takie szkolenia są dobre dla osób indywidualnych czyli jeśli ktoś samodzielnie decyduje się na poprawienie swojej motywacji i na rozwój. W firmie od zawsze najlepszą motywacją dla pracowników były różnego rodzaju premie. Aczkolwiek ostatnio chyba odchodzi się już od gotówki dawanej do ręki, raczej ta premia przybiera jakąś formę. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem są karty przedpłacone http://www.motivationdirect.pl/karty/ Wtedy pracownik dostaje tak naprawdę pieniądze tylko nie bezpośrednio do ręki. Zawsze zostaje mu jeszcze pole decyzji na co je może przeznaczyć. To chyba lepszy pomysł na wysyłanie takich osób na przymusowe szkolenia motywacyjne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 27, 2016 07:18    Temat postu:

Powrót do góry
womenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem sama czy są potrzebne, u mnie w pracy kilka lat temu szef takie prowadził i pracownicy traktowali to bardziej jako obowiązek niż chęć wyniesienia czegokolwiek z takich zajęć. Dużo lepiej idzie nam z motywacją za to od czasu wprowadzenia kuponów, kart podarunkowych, lunch passów itp. z http://sodexomotywacja.pl/. Szef od dłuższego czasu z nimi współpracuje i przyznał na zebraniu że wydajność pracowników znacznie wzrosła, z resztą sami też to widzimy.
Powrót do góry
gera.s
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością są potrzebne. Idź do biblioteki i poszukaj w dziale psychologia. Nie bój sie psychologii pozytywnej nie tej z studiów tylko ogólnie dostepnej. Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, afirmacje i sposoby radzenia sobie z najrózniejszymi przeszkodami i problemami. Psychologia - fajna sprawa!
Powrót do góry
verta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia motywacyjne jak najbardziej się przydają, ale w dzisiejszych czasach warto też skorzystać ze szkoleń, które podnoszą umiejętności interpersonalne. Takie szkolenia potrafią bardzo zmienić sposób komunikowania się i dodać pewności siebie. Bardzo polecam tego typu szkolenia: http://corelszkolenia.pl/nasza-oferta/zrozumiale-i-interesujaco
Dzisiaj mówienie w sposób zrozumiały i ciekawy jest bardzo ważne. Szczególnie jeśli ktoś jest na etapie szukania pracy.
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja motywacji mam w sobie duzo - studia skonczyłam 10 lat temu ale korci mnie żeby zapisać sie na http://www.wszop.edu.pl/ na jakiś kierunek z zarządzania albo z psychologii, tak dla własnego doświadczenia i rozwoju. Myślicie, że to dobry pomysł? wiem może nie będe najmłodsza na studiach, ale po prostu chcę coś zrobić z wolnymi środkami i czasem, a nauka wydaje mi się najlepszym sposobem na to, żeby się rozwijać.
Sarcia111
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz na to ochotę to się zapisz. Moim zdaniem nie ma co się patrzeć na innych i pytać o rady w kwestiach edukacji - no chyba ze ewentualnie pytać absolwentów czy polecają ta uczelnie. Ja też już najmłodsza nie jestem ale zapisałam się na kurs księgowości od podstaw do http://www.polbi.pl/ bo uważam ze taka wiedza mi się przyda, nawet jeśli nie w pracy to na pewno w życiu.
Powrót do góry
Merlinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, jakoś mam inne zdanie na ten temat. Ci wszyscy coach mówiący nam jak mamy żyć bardzo mnie wkurzają. bo bez przesady wszyscy wszystko nam będą tłumaczyc
człowiek niech robi wszystko w zgodzie ze sobą, tyle
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pracodawcy Was motywują w firmach? Robią coś w tym kierunku? Czytam właśnie tekst o systemach kafeteryjnych na http://maxmag.pl/systemy-kafeteryjne-czyli-benefity-i-zaangazowanie-pracownikow-porownanie-platform-kafeteryjnych/ i zastanawiam się czemu u nas nie ma takiego rozwiązania. Myślę, że motywacja pracowników by wzrosła.
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinniśmy nieustannie inwestować w swój rozwój. Jeśli pracodawca nam tego nie zapewnia to przecież możemy to robić na własną rękę. Ja na przykład niebawem wybieram się na szkolenie z przedsiębiorczości w tej szkole http://ck-prestige.pl/. Moja znajoma kończyła tam liceum i szkołę policealną i bardzo poleca tą placówkę ze względu na wysoki poziom nauki i kadrę.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywacje mam taką, że jak nie będę dobra w tym co robię to klient mi ucieknie do konkurencji Smile Dlatego doszkalam się ile mogę. Fryzjerstwo to dziedzina bardzo szybko rozwijająca się. Wciąż wchodzą nowe techniki np. strzyżenia, nowe kosmetyki czy zabiegi na włosy. Trzeba być na bieżąco i dlatego chętnie korzystam z kursów, warsztatów czy szkoleń. Ostatnio byłam na takim organizowanym przez Akademię Fryzjerską Gnatyshyn z Warszawy, Pasaż Ursynowski 9. Polecam, zajęcia były bardzo ciekawe, w małych grupach, sporo się nauczyłam.
Powrót do góry
marcin00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo takich wykładów jest na YouTube zobacz sobie Wink
marianka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej motywuje do pracy nie tylko pensja ale przede wszystkim inspirujące środowisko – życzliwi współpracownicy, zakres obowiązków, który nie pozwala mi się nudzić czy życzliwy, otwarty przełożony. Ważne są także szkolenia oraz kursy, bo uważam że każdy pracownik powinien z nich korzystać, dla własnej satysfakcji i samodoskonalenia. Bardzo ciekawe oferuje firma Gamma: http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe . Sprawdźcie sobie!
Powrót do góry
nodomi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywacja poprzez szkolenia organizowane przez firmę ma znaczenie tylko wtedy, gdy szkolenie faktycznie przyda się w miejscu pracy. Wówczas pracownik może pomyśleć "zainwestowali pieniądze w moje szkolenie to na pewno chcą, żebym został/została" i w związku z tym dana osoba może siedzieć na stanowisku jeszcze przez długi czas. Jednak mimo wszystko nadal największy efekt na wzrost motywacji jest dawanie premii za osiągnięcia albo awans na ambitniejsze stanowisko.
Powrót do góry
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z motywacją ostatnimi czasy bywa ciężko, od wielu osób słyszę, że są niezadowoleni z pracy. Jako powód podają głównie złe warunki pracy, brak docenienia przez pracodawców i złe warunki płacowe. A przecież w prosty sposób można to zmienić poprzez odpowiednie szkolenia dla kadry zarządzającej. Chociażby trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ dobrze się sprawdza, umożliwia budowę synergii z zespole, a także wpływa na motywację i osiąganą satysfakcję z wykonywanej pracy
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nic powinniście wybrać coaching - http://katarzyna-piecha.pl/czym-coaching-biznesowy/
To najlepsza opcja na rynku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: