Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywacja i rozwój osobisty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać ze szkolenia energetycznego - http://www.zawodowe-szkolenia.com/oferta/szkolenia/szkolenia-energetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 13:17    Temat postu:

Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bardzo ważne jest to, żebyśmy byli odpowiednio zmotywowani przez swojego szefa. Wtedy będzie chciało nam się iść do pracy, robić trudniejsze rzeczy, rozwijać się, itd. Moje przyjaciółka zastanawia się, czy swoim pracownikom przed okresem świątecznym podarować karty przedpłacone. Wpłaciła by ona na te karty po 300 zł dla każdego pracownika, mógłby on iść i zapłacić taką kartą w każdym sklepie. Czy taka karta by Was zmobilizowała do efektywniejszej pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej brakuje mi motywacji do pracy. W swojej obecnej pracy w ogóle się nie rozwijam i cały czas robię to samo. Stało się to bardzo męczące. Chciałbym się rozwijać, robić coś innego, ciekawszego. Firma, w której pracuje nie da mi takich możliwości i dlatego myślę o zmianie pracy na inną. Jednak najpierw wolałbym skończyć kilka szkoleń, żeby podnieść swoje kwalifikacje. Na stronie http://serwis.inwestycjawkadry.info.pl/ znalazłem informacje o możliwości dofinansowania takich szkoleń. Myślicie, że warto?
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o nagradzaniu pracowników za wyniki w pracy? Wydaje mi się, ze może to być bardzo dobra motywacja. Ostatnio znalazłam na http://taakiprezent.pl/pl/dla-firm ciekawą ofertę dla firm. Można bez problemu zamówić bony podarunkowe zapakowane w oryginalne pudełka, gotowe do wręczenia. Z tego co wiem coraz wiecej firm wprowadza system nagradzania pracowników i zazwyczaj się to sprawdza.
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lut 13, 2016 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o motywacje jest ona niezbędna. Często jednak brakuje jej nam.
Warto dlatego czytać takie http://poradnikpracownika.pl/-motywacja-do-pracy-czyli-co-nas-napedza-do-dzialania artykuły by ponownie się zmotywować i zacząć działać.
W końcu szkoda marnować czas w naszym krótkim, życiu Smile
Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że motywacja i rozwój osobisty są kluczem do sukcesu, nieraz podziwiałam ludzi za to kim są, co robią i do czego dążą. czytałam jakiś czas temu artykuł o tym jak ludzie motywują innych do działania, przeczytajcie sami na http://moje-cztery-sciany.pl/2016/03/01/moja-opinia-o-mateuszu-grzesiaku-co-mnie-zainspirowalo-do-dzialania/, myślę że jest w tym ogromny sens.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie rozwój osobisty jest niezwykle ważny. Niewiele osób o tym pamięta. Powinniśmy cały czas inwestować w siebie. Wiedza pomaga nam w codziennym życiu. Warto więc zaglądać na serwis Edutorial. Znajdują się tam ciekawe artykuły oraz quizy. Rozwój osobisty sprawia, że z dnia na dzień stajemy się lepsi.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Mar 27, 2016 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój jest bardzo ważny, Tym bardziej, że rynek pracy cały czas się zmienia. Myśle że studia podyplomowe będą dobrym rozwiązaniem. Sama zobacz tutaj ile jest możliwości http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe . Osobiście sama rozważam jakąś podyplomówkę, aby wzbogacić swoje umiejętności.
Powrót do góry
carmenika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie w sobie odpowiedniej motywacji do działania niekiedy bywa naprawdę trudne, szczególnie gdy na problemy osobiste nakładają się kłopoty w pracy. Niekiedy warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, np. life coacha, który pomoże przezwyciężyć kryzys i znaleźć odpowiednią motywację, czasami do dość radykalnych zmian. Moja przyjaciółka znalazła taką pomoc w gabinecie http://sui.com.pl/ i dzięki temu ponownie stanęła na nogi po burzliwym rozwodzie oraz zmianie pracy.
Powrót do góry
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą w 100%. Czasami znalezienie motywacji wymaga ogromnego wysiłku. Ja kilka dobrych lat temu opuściłam szkołę i teraz załuję, że nie poszłam na studia czy chociażby do optyk szkoła policealna Ostatnio coraz częściej myślę o kontynuowaniu nauki. Podobno nigdy nie jest za późno zeby wziąć się w garść.
Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takie szkolenia motywacyjne to bardzo fajna sprawa, tym bardziej że można podnieść nie tylko swoje kwalifikacje zawodowe, ale również możemy bardziej uwierzyć we własne siły
Powrót do góry
zainteresowana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja często korzystam z różnego rodzaju poradników. Sporo jest tytułów na rynku, ja teraz skończyłam czytać ten tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html i jest świetny Smile sporo cennych wskazówek w nim znalazłam
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu bardzo aktywnie rozwijam się duchowo- ćwiczę jogę i medytuję. Tutaj http://mangopress.pl/jak-spedzac-czas-wolny-5-rzeczy-ktore-warto-robic/ trafiłam tez na podpowiedzi jak spędzać wolny czas, by jeszcze efektywniej się zrelaksować. Na spotkania z rodziną i przyjaciółmi zawsze staram się znaleźć czas, bo podtrzymywanie dobrych więzi to podstawa udanego życia.
Powrót do góry
dnowaczek878
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zainwestowałem w szkołę policealną i dobrze na tym wyszedłem. Skończyłem kierunek technik farmaceuta
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz ostro pracuje nad sobą- chcę być lepszą wersją siebie. Po za rozwojem naukowym mam tez na myśli duchowy- zastanawiam się czy nie podzielić się swoim lepszy losem z https://wioskisos.org/ i dzieciaczkami Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 13, 2016 12:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: