Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywacja i rozwój osobisty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola321
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 19:01    Temat postu: Motywacja i rozwój osobisty Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że szkolenia związane z motywacją, rozwojem osobistym i sztuką wyznaczania oraz osiągania celów są potrzebne?
Wydaje mi się, że w dzisiejszych skomplikowanych czasach, które stawiają przed nami różne wyzwania, jest to niezbędne.
Może polecicie jakieś książki poruszające takie zagadnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 29, 2014 19:01    Temat postu:

Powrót do góry
Patrycjapati
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że na pewno sa potrzebne, tak naprawdę wśród nas wielu jest skrajnych nieśmiałków bez przebicia
Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
Wydaje mi się, że w tej chwili i tak rośnie zainteresowanie takimi szkoleniami, pozwalającymi trochę rozwinąć skrzydła.
Wystarczy spojrzeć na to jak dużo pracy mają osoby takie jak ta: https://www.facebook.com/michalmokrysz działające w dziedzinie szkoleń motywacyjnych.
Powrót do góry
Agnieszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Karola321: jeśli znajdziesz cel i zapragniesz go osiągnąć, to motywacja powinna pojawić się sama. Szkolenia oczywiście mogą pomóc. Pamiętaj, że chcieć to móc Smile
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie szkolenia to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jak obcy człowiek przez kilka godzin może cię do czegokolwiek zmotywować? Motywować to się można samemu. Jeśli już szkolenia, to dotyczące konkretnych umiejętności czy wiedzy. To się teraz przydaje, żeby mieć jak najwięcej w głowie, a nie się motywować. Już lepiej się zapisać na przykład na takie szkolenie, które pomoże rozeznać się w tej całej ustawie o ochronie danych osobowych, które oferuje firma: http://coach-inc.pl/. Ja byłam na nim w zeszłym tygodniu i mogę polecić, bo było rzetelnie przeprowadzone, dużo nowych rzeczy się dowiedziałam. I to ja rozumiem, żeby wiedzieć, co wolno, a czego nie wolno i nie pójść siedzieć za jakieś głupie błędy w pracy, wynikające z nieznajomości przepisów. A nie jakieś motywacje.
amanda_kos
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto robić wszystko, aby poszerzać swoje kwalifikacje. Przede wszystkim nieustanna nauka języka obcego to podstawa, warto też szukać darmowych szkoleń online - jest ich nawet całkiem sporo.
Powrót do góry
baHa
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach, takie szkolenia to niezwykle przydatna sprawa. Ja sama mam kłopoty z motywacją i szczerze mówiąc, to czasami nawet nie mam ochoty wstać z łóżka i dowlec się do pracy. Notorycznie również nie kończę tego co zaczynam. Po głowie chodzą mi też jakieś szkolenia z komunikacji 4change.pl (ponoć są bardzo dobre), bo ciężko jest mi się dogadać z ludźmi Sad
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zamierzam rozwijać się w trochę innym kierunku, mianowicie zapisałam się na zaoczną psychologię biznesu Smile http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia/psychologia-w-biznesie,2,2,314,54,259 zajęcia prowadzi Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) utworzona w 2002 roku, z jedynym wówczas kierunkiem studiów kształcącym inżynierów bezpieczeństwa i higieny pracy. Mam nadzieję, że pomoże mi to awansować w mojej firmie ;p
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wybór. Uczelnia jest bardzo dobra, mój Narzeczony tam uczęszcza, ale na bardziej męski kierunek - zarządzanie produkcją Wink pracuje przy produkcji, ale wiadomo, jak każdy chce piąć się po szczeblach kariery Wink a jakby nie było zapotrzebowanie rynku wymusiło kształcenie fachowców – inżynierów znających dobrze zagadnienia techniczne, posiadających podstawową wiedzę z zakresu zarządzania, gospodarki finansowej i prawa.
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że nie samymi studiami człowiek żyje. Warto też wybierać kursy, jak człowiek ma jakąś pasję może ją rozwijać bez studiów. Polecam wam szkolenie elektryczne w placówce Zawodowe-Szkolenia.com będziecie dobrze przygotowani do egzaminy państwowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Olus"]A ja uważam, że nie samymi studiami człowiek żyje. Warto też wybierać kursy, jak człowiek ma jakąś pasję może ją rozwijać bez studiów. /quote]
To zależy, co dana osoba planuje robić w swoim życiu. Jeśli jest to młoda osoba, która stoi przed wyborem drogi zawodowej, to może zdecydować się na studia o takim profilu http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjna/zarzadzanie-ii-stopnia/coaching-i-mentoring-w-organizacji,2,2,5634,54,4269 Co do samych kursów, jeśli ktoś planuje zostać trenerem to takie również są.
Powrót do góry
Nicholle1469
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia uważam za taki jakiś dodatek do wszystkiego tak aby zdobyć tytuł i nic więcej. Umiejętności praktycznych tam się nie zdobywa bo byłam na studiach już parę lat temu i myślę, że nic się nie zmieniło i pewnie i tak wykładają tylko samą suchą teorię. Później to weryfikują na zaliczeniach i tak w kółko aby tylko student umiał suchą teorię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zerknij sobie na ofertę tej frmy - http://zawodowe-szkolenia.com/
Takie szkolenia więcej Ci zapewnią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety prawda jest taka, że na studiach zdobywamy tylko wiedzą teoretyczną, więcej praktycznej wiedzy można zdobyć jedynie na podyplomówce. Jeżeli jesteście zainteresowani podniesieniem swoich kompetencji z dziedziny zarządzania, ekologii bądź architektury, mogę polecić Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania - http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe.
Powrót do góry
Marlenna
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia motywacyjne może i są dobre ale dla mnie największą motywacją jest to że coś mi sie udaje..cos co myslałam że jest niewykonalne. Mam silne parcie na sukces Wink Załozyłam własną firme ponad rok temu- nikt nie wierzył że mi sie uda..a jednak Smile Szukam rozwiązań optymalnych dla siebie np faktoring. Świetna rzecz. Sami zobaczcie https://www.ideabank.pl/faktoring-szybka-gotowka-z-faktury Nie będę musiała już czekac na pieniądze z faktur i to dla mnie jest bardzo ważne Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 08, 2015 17:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: