Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dentysta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goraleczkaUla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 09:39    Temat postu: Dentysta Odpowiedz z cytatem

Byłam kilka razy na wizycie u stomatologia estetyczna Przeworsk, umówiłam się na wizytę aby uzyskać piękny i zdrowy uśmiech i mogę szczerze go Wam polecić. Widzę ogromną różnicę, jest super Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 09:39    Temat postu:

Powrót do góry
agaas
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego co chcecie zrobić z zębami. Ja np sama boje sie chodzic do dentysty i musi to byc sprawdzone miejsce gdzie juz ktos znajomy chodzil. Wiec razem z chlopakiem chodzimy do http://smile.expert/chirurgia/ On na poważniejsze rzeczy wyrywanie ósemek i kanałowe itp, mi na razie zrobili przeglądy wszystko gra.
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. Hej, przyjechałem do Katowic na wakacje i poszukuje pilnie stomatologa błagam, pomóżcie. Jestem tu pierwszy raz nie wiem gdzie pójść liczę na waszą pomoc, gdyż sprawa pilna, prawdopodobnie czeka mnie kanałowe. Pytałem się znajomych, z okolicy mówią, że słyszeli, iż w Dental Team https://dental-team.pl/ ludzie bardzo chwalą profesjonalność i indywidualne podejście do każdego. Ponoć najlepsze w okolicy. A wy polecacie Dental Team ?
Powrót do góry
dezirka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A polecacie może jakiego zaufanego dentystę na terenie Krakowa?
Powrót do góry
mimoZe
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie, znacie kogoś takiego ?
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zeszłego tygodnia szukam i nie mogę znaleźć odpowiedniego dentysty. Znalazłam gabinet stomatologiczny w Katowicach > http://www.astra-dent.pl/implanty-katowice.php Aby odzyskać piękny uśmiech i zdrowie jamy ustnej będą rekomendować najkorzystniejsze rozwiązania podczas ustalania planu i w trakcie leczenia. Poza tym mają spore doświadczenie właśnie w implantologii na czym bardzo mi zależało przy wyborze.
Powrót do góry
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że znalezienie odpowiedniego dentysty nieraz graniczy z cudem. Ja kilka miesięcy szukałam gabinetu, w którym przyjmuje dobry chirurg dentysta z Krakowa . W końcu z polecenia trafiłam do doktor Świątkowskiej z Podgórza. To świetna dentystka, która potrafi poradzić sobie z najtrudniejszymi zabiegami stomatologicznymi.
Powrót do góry
Pabel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też walczę o zdrowy i piękny uśmiech, a zaczął on się pojawiać gdy podczas jednej z wizyt dentysta, wiedząc że jestem zapalonym działaczem chroniącym środowisko, powiedział mi o firmie http://serwisamalgamatu.pl/ , z którą współpracują. Chodzi dokładnie o separator amalgamatu, który wychwytują ta substancję z wody i nie pozwala na zanieczyszczanie środowiska. Cieszę się, że świadomość dbania o środowisko jest coraz to większa Smile
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo chodziłam do całkiem dobrego dentysty, ale męczyło mnie to, że kiedy mój tata potrzebował protezy to trzeba było jeździć po mieście, bo nasz lekarz nie miał tego w ofercie. Do tego gabinet był przystosowany wyłącznie dla dorosłych więc kiedy syn musiał iść do dentysty - pojawił się problem, bo każde z nas chodziło gdzie indziej. W końcu z polecenia trafiłam na gabinet Hippolit: http://hippolit.pl/ i całe szczęście! Wszystko na miejscu, gabinet dla dzieci, wizyty adaptacyjne, leczenie protetyczne i masa innych. Wielka ulga i wygoda. A lekarze na miejscu są świetni! Bardzo cieszę się z tej zmiany, polecam każdemu!
Powrót do góry
emolla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie polecić kogoś, kto potrafi cudownie wybielić zęby? Szukam już nie wiem ile
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie dentystę do którego można zabrać dziecko, liczy się podejście bo mały jest przerażony każdą wizytą Wink W poradniku opisującym co zrobić żeby dziecko nie bało się dentysty https://sweetmama.pl/co-zrobic-aby-dziecko-nie-balo-sie-dentysty/ znalazłam kilka informacji, ale na co zwracać uwagę zanim jeszcze umówimy się na wizytę?
Powrót do góry
kosiak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoją, jedną klinikę w której od lat się leczę Smile
Powrót do góry
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze moje drogie dużo się dowiedziałam z Waszych wypowiedzi niestety mam teraz problem z ósemkami i wiem, że będzie mi potrzebna jakaś dobra chirurgia stomatologiczna lublin by było najlepiej bo to moje miasto czy jest tu ktoś z mojego miasta i wie gdzie najlepiej na usuwanie ósemek się udać?
Powrót do góry
szalona25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuję was również skaling to polecam gabinet odent. Skaling który wykonuja jest bardzo dokładny i precyzyjny, skaling pozwoli Ci pozbyć sie całego kamienia na zebnego w bardzo krótkim czasie Smile Warto sie zapoznać z tą metodą oczyszczania zębów.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 17, 2018 10:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: