Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja laserowa Gdynia - GDZIE?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liper
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 11:08    Temat postu: Depilacja laserowa Gdynia - GDZIE? Odpowiedz z cytatem

zastanawiałam się od kilku miesięcy czy nie poddać się zabiegowi depilacji laserowej no i zdecydowałam że pójdę - mam środki, jestem gotowa, ale nie wiem czy w Gdyni gdzieś mogę wykonać depilację laserową (najlepiej Vectusem, bo czytałam, że to najlepszy laser). Pozdr.
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2018 11:08    Temat postu:

Powrót do góry
blakinera
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj,,

Szukalam w Google i znalazlam dla Ciebie ten salon depilacji:
Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia

Opinie maja same dobre, a najlepsze jest to ze mojego przyjaciela zona byla na depilacji bikini i po 4 zabiegach ma problem z glowy. Sama musze sie chyba wybrac tam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryk554
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to w Gdynii jest mnóstwo firm co robią depilacje laserową. Trzeba tylko wiedzieć gdzie to robią najlepiej.
kalinagrzyb
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobry laser to tylko Vectus, reszta nie daje takiej skuteczności. Co do Clinica Cosmetologica w Gdyni to są spoko, byłam ja i moja siostra obie z czystym sumieniem możemy polecić
Powrót do góry
loviosia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie znalazłam dosyć fajną ofertę w Gdyni tutaj: https://depilacjagdynia.pl/depilacja-laserowa-bikini/ Robią oni depilacje właśnie Vectusem. Korzystał może ktoś z Was z ich usług? Chciałabym w końcu pozbyć się zbędnego owłosienia między innymi z okolic bikini... Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.
Powrót do góry
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eryk554 napisał:
Z tego co wiem to w Gdynii jest mnóstwo firm co robią depilacje laserową. Trzeba tylko wiedzieć gdzie to robią najlepiej.

Ano właśnie w tym problem gdzie znaleźć miejsce, gdzie mają najlepszy laser.... Bo nie każdy laser daje tak samo dobre efekty. Odradzam patrzenie jedynie na cenę. W wielu miejscach reklamowane są tanie zabiegi ipl, jednak takie zabiegi nie usuwają włosków na zawsze Efekty są takie sobie.....
w Gdyni zapiszcie się tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ Mają tutaj dobrego vectusa.
iga885
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerowanie się niską ceną i nie sprawdzonymi klinikami nie jest rozsądne, bo tu przecież chodzi o nasze zdrowie. Ja wybrałam Clinica Cosmetologica w Gdyni i laser Vectus bo mi przyjaciółka zaproponowała, żebyśmy razem poszły, bo ona była już 2 razy. Naprawdę super jest ten laser, a nogi teraz wyglądają elegancko Very Happy
Powrót do góry
maartusia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na depilacji laserowej miejsc intymnych właśnie w Gdyni. laserem Vectus w klinice https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/depilacja-miejsc-intymnych/ i bardzo sobie chwalę zarówno sam zabieg jak i klinikę.
Powrót do góry
minia_25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iga885 napisał:
Sugerowanie się niską ceną i nie sprawdzonymi klinikami nie jest rozsądne, bo tu przecież chodzi o nasze zdrowie. Ja wybrałam Clinica Cosmetologica w Gdyni i laser Vectus bo mi przyjaciółka zaproponowała, żebyśmy razem poszły, bo ona była już 2 razy. Naprawdę super jest ten laser, a nogi teraz wyglądają elegancko Very Happy

A mają tam jakieś zniżki dla klientów? Słyszałam dużo o tej klinice i nawet koleżanka mówiła, że warto ale nie wiem czy np. 1500 zł mi starczy na uda i kolana?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 24, 2018 10:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: